Cassel napisał(a):Gdybym był dżentelmenem, powiedziałbym: to ja też jedną rundę opuszczę. Ale ja jestem kawał gnoja i zagram do końca. :smile:
Prawdę mówiąc oczekiwałam innej propozycji ;
"Ludzie biorą mnie za intelektualistę. Chyba dlatego, że noszę okulary" /Woody Allen/
http://www.babkafilmowa.blogspot.com/
http://www.babkafilmowa.blogspot.com/
02-02-2011, 18:49






