Od początku uważałem 3 sezon za świetny i zdania nie zmienię. 7 odcinek nie tylko podtrzymuje poziom, ale idzie dalej. WOW!!! Jak na jeden odcinek to pojawiło się w nim cholernie dużo informacji. A scena w Room 23... boska! I Juliet, nie myliłem się mówiąc że to interesująca postać. A Elizabeth Mitchell zagrała wspaniale.
LOST wciąż rządzi.
LOST wciąż rządzi.
10-02-2007, 23:33





