No cóż, będe musiał to jakoś obejść.
PS. Pitbull jest dobry, szczególnie pierwsza seria, druga słabsza ale to i tak obok Gliny Pasikowskiego jedyny warty uwagi polski serial sensacyjny
PS. Pitbull jest dobry, szczególnie pierwsza seria, druga słabsza ale to i tak obok Gliny Pasikowskiego jedyny warty uwagi polski serial sensacyjny
28-06-2007, 00:37





