Wybacz koleś, ale nie potrafię wejść do tego mentalnego bajora, z którego wypluwasz swoje dupotezy. Mem Ci na drogę, odezwij się po premierze filmu jak będzie o czym dyskutować zamiast toczyć deliryczną gównoburzę.
26-09-2014, 18:45





