Nie wiem czy ktoś miał okazje oglądać, gdyż u nas lecu tylko na kanale AXN. ale warto napisać o tym serialu gdyż jest to jeden z najleprzych seriali tego roku. W skrócie serial opowiada historię (postaram się nie wyjawiać za duż) rozbitków katastrofy samolotowej na bezludnej wyspie. Wyspa nie jest zwykłym miejscem, a losy rozbitów są z sobą w dziwny sposób powiązane. Serial na zachodzie cieszy sie ogromym powodzeniem i udało mu się zgarnąć kilka prestiżowych nagród. Nie chcę zdradzać szczegółw, ale jeśli ktoś ma okazje obejrzeć to gorąco polecam bo serial jest nie przeciętny.
"There's no place I can be
Since I found Serenity"
Since I found Serenity"
07-07-2005, 23:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2019, 19:44 przez Mierzwiak.)






