Takie podjaranie i co, zadnych komentarzy? :p
Szczerze mowiac fajnie oglada sie tylko watek Michaela. Pozostale sa monotonne, niewciagajace, czasem nieilosiernie wrecz nudne. Tommy jest wiecznie zapracowany, a Eileen zacpana - tyle mozna wyniesc po osmioodcinkowej obserwacji serialu. Do tego wykluwa sie powolutku kolejny watek nastoletniej corki Caffe'ow. Zapowiadal sie dramat sensacyjny z jajami, ale widze, ze wszystko schodzi w strone lekko zabarwionego gangsterka obyczaju.
Szczerze mowiac fajnie oglada sie tylko watek Michaela. Pozostale sa monotonne, niewciagajace, czasem nieilosiernie wrecz nudne. Tommy jest wiecznie zapracowany, a Eileen zacpana - tyle mozna wyniesc po osmioodcinkowej obserwacji serialu. Do tego wykluwa sie powolutku kolejny watek nastoletniej corki Caffe'ow. Zapowiadal sie dramat sensacyjny z jajami, ale widze, ze wszystko schodzi w strone lekko zabarwionego gangsterka obyczaju.
29-09-2007, 13:54





