Oglądam se teraz powtórki na TVNie i... Jakiż to był świetny serial. 8 lub nawet 9/10. Ale piszę to z perspektywy osoby, która dobrze pamięta tylko 2 pierwsze sezony, obejrzała chyba ze 4 (wiem, ze dalej było już gorzej) i w ogóle nie widziała zakończenia :)
No i go nie znam, choć słyszałem, że jest denne. Poczekam i sam ocenię całość.
Póki co - za 2 pierwsze sezony 9/10
No i go nie znam, choć słyszałem, że jest denne. Poczekam i sam ocenię całość.
Póki co - za 2 pierwsze sezony 9/10
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
19-11-2016, 01:54





