Mefisto napisał(a):Mówią Ci coś lata 70, w których dzieje się akcja? Spróbuj odtworzyć lata 70 - te same miejsca, przedmioty, ten klimat - w latach 00 bez użycia komputera, to dam Ci i sto Oscarów.
http://youtube.com/watch?v=TT491ctM8Kk
Tak w scenie zaczynającej się w 1:00 tego filmu TRZEBA było użyć komputera, krajobraz w tle jest zbyt niespotykany.
Tak samo w scenie zaczynającek się od 2:00, unikalna architektura jest nie do podrobienia, trzeba było użyć kompa.
2:18 Nocna scena mijania samochodu (ach te detale), i wyprzedzania ciężarówki, nie do osiągnięcia bez CGI.
:lol:
Te nocne (psińco widać) scenki można by nakręcić na pierwszym lepszym amerkańskim zadupiu.
24-02-2008, 23:13





