Via Domus
Fajnie bo:
- świetna oprawa A/V, dobra historia, specyficzny klimat, miejscówki
Niefajnie bo:
- koszmarnie krótko, prosto i z niewykorzystanym potencjałem
Tak czy siak grało się dobrze.
Fajnie bo:
- świetna oprawa A/V, dobra historia, specyficzny klimat, miejscówki
Niefajnie bo:
- koszmarnie krótko, prosto i z niewykorzystanym potencjałem
Tak czy siak grało się dobrze.
05-03-2008, 23:33





