freak_outXP napisał(a):Dla mnie 4. sezon ssie. Sorry, ale jak fabuła będzie iść tym tempem, to się wszyscy zestarzejemy przed telewizorem. 8 odcinków, a wszyscy dalej czekają na tej plaży na ratunek - tak jakby producenci chcieli przeciągać długość serialu na siłę.
Podpisuje sie. Trzeciego sezonu jeszcze bronilem, ale przy czwartym jestem juz kompletnie wyssany z jakiegokolwiek zaangazowania. Zasluga to na sile rozmnozonych fabularnych tajemnic. W rezultacie tworcy moga sobie teraz wymyslac dowolnie zakrecone, superzaskujace rozwiazania - nie sadze, aby mnie to ruszylo. Ogladam tylko dlatego, bo przeszedlem przez sezony dotychczasowe.
28-03-2008, 17:23





