Freak, ale prawie wszystko co tu zapodałeś, to są PRZYPUSZCZENIA I TEORIE, a nie fakty, które powinny być/będą wyjaśnione.
Poza tym 37 odcinków to wg. Ciebie dużo? :P W poprzednich sezonach przez 20 odcinków Locke próbował otworzyć głupi właz, a przez kolejnych 20 wszyscy zastanawiali się kim są Inni.
Gdyby teraz te wszystkie tajemnice próbowali wyjaśnić w kilku odcinkach, to dopiero by porażka była.
Poza tym 37 odcinków to wg. Ciebie dużo? :P W poprzednich sezonach przez 20 odcinków Locke próbował otworzyć głupi właz, a przez kolejnych 20 wszyscy zastanawiali się kim są Inni.
Gdyby teraz te wszystkie tajemnice próbowali wyjaśnić w kilku odcinkach, to dopiero by porażka była.
29-03-2008, 11:57





