Chodzi o to, że był uważany za kicz. Przynajmniej ja mialem takie odczucia przy pierwszym odcinku. Ale dlatego, że nastawienie mialem "serial? szajsowaty serial? Ja tu oglądam tylko wysokobudzetowe kontynuacje z Arnoldem!"
No i nie oglądalem.
Pozniej przy drugim sezonie okazalo się, że będzie T-1000. wtedy obejrzelem wyrwaną z kotekstu scenę jej WEJSCIA - ale też wydała mi się durna. Choć T-1000 ponownie na ekranie zachecił do obejrzenia calości.
No i poszło.
Byłbym zapomnial - co mnie najbardziej odstraszalo to nastolatka terminator.
No i nie oglądalem.
Pozniej przy drugim sezonie okazalo się, że będzie T-1000. wtedy obejrzelem wyrwaną z kotekstu scenę jej WEJSCIA - ale też wydała mi się durna. Choć T-1000 ponownie na ekranie zachecił do obejrzenia calości.
No i poszło.
Byłbym zapomnial - co mnie najbardziej odstraszalo to nastolatka terminator.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
05-06-2023, 09:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2023, 09:31 przez shamar.)





