Tylko, że w serii gier też często z gry na grę nie było, albo bohaterów, albo potworów z poprzednich części :) RE2 to zupełnie nowi bohaterowie i potwory (poza takimi klasykami jak zombie ludzie/psy), nie mówiąc już o RE7 i RE8, gdzie zombie nie ma... w ogóle. Każda gra wprowadza nowe postacie, nowego wirusa lub nowe potwory. Także zarzuty pod tym kątem są trochę nietrafione. Osobiście wolę, żeby Cregger zrobił coś w stylu RE Outbreak - swoją historię, ze swoimi bohaterami; dziejącą się w tym samym świecie lub momencie z gier. Zresztą widać po zwiastunie, że gry zna - przynajmniej pod kątem gameplayu. Jak mu się uda, to może wtedy weźmie się za wierną ekranizację gier. Jak nie, to też spoko, bo zawsze może zrobić sobie filmową serię w tym świecie (m.in. tak jak RE7 i RE8 to zrobiły w grach), wciąż z szacunkiem do tej serii.
Gorzej, jak u poprzedników na pewno nie będzie :)
Gorzej, jak u poprzedników na pewno nie będzie :)
I want to belive.
01-05-2026, 19:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2026, 19:32 przez Gladius.)





