Indroman napisał(a):Bardzo mnie kręci ta koncepcja, według której widzimy jak powstają rzeczy z niewiadomych (do tej pory) przyczyn znajdujące się na wyspie.Mnie również. Ukazanie placu budowy Łabędzia (wybijanie liczb na włazie - magiczny moment) sprawiło że gęba sama mi się uśmiechnęła:)
Kolejny odcinek zapowiada się bardzo ciekawie. Na fotce promocyjnej widać SPOILER Faradaya w czarnym kombinezonie z logiem Łabędzia.
17-04-2009, 12:13





