Ankieta: Jak oceniasz 1. sezon?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-)
Miecz świetlny zbyt kreskówkowy? To koniec końców broń i fajnie rozbudowuje historie Mandalorian i ich hierarchie, jak broń mogłaby wpłynąć na mniej poważny ton? Nie mówię, ze mają zrobić z tej serii coś w stylu animacji albo że główny bohater ma go używać bez przerwy, po prostu fajnie jakby trafił na jakiś czas w jego ręce, a skoro Filoni jest współtwórcą serialu i to on jest odpowiedzalny za rozbudowanie mitologii Mandalorian w animacjach to nie wiem jak można uniknąć odniesień do nich.

Ja też nie chcę zbytniej zmiany stylistyki, ale nie udawajmy, że będą ciągnąć ten serial jedynie na tym jak Mando wykonuje misje, bo jego cele na pewno ulegną zmianie. W pewnym momencie historia zmieni kierunek, już teraz widać ku temu przesłanki, skoro wiemy, że będzie powoli zdobywał nowe elementy zbroi i widzieliśmy jak zareagował gdy Nolte wspomniał o jego przodkach co znaczy, że przeszłość jego ludu jest dla niego ważna no i oczywiście flashbacki z dzieciństwa.
que sera sera

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Wiadomości w tym wątku
RE: The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) - marsgrey21 - 14-11-2019, 15:00

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams szopman 2,517 252,260 20-04-2022, 14:04
Ostatni post: marsgrey21



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
6 gości