Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
It makes Attack of the Clones look like Citizen Kane
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams
“Replaced Poe’s lines, including “Somehow, Palpatine returned,” with part of the Emperor’s speech being played, implied to be part of the gathered intel“
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Obejrzałem na razie połowę - zmiany na plus, film wydaje się mieć lepsze tempo i być nieco (ale tylko nieco) mniej poszatkowany. Fanedit zwrócił też moją uwagę na parę debilizmów, jak ten nieszczęsny wątek Finna-który-koniecznie-chciał-coś-powiedzieć-Rey. Z fanedita zostało to wycięte i w sumie kompletnie nie rozumiem po co pozostawiono to w wersji kinowej, skoro już pierwotnie to tylko pozostałości scenariuszowej kastracji, które kompletnie do niczego nie prowadziły.

Odpowiedz
Już pobrałem, na razie obczaiłem sobie podmiankę klonów Snołka i wygląda to zadziwiająco dobrze, w ogóle ten pomysł by wyjaśnić jego postać klonami które rodzą się z takimi samymi bliznami było głupkowate.

Odpowiedz
Niech najwięksi hejterzy po to sięgną i wydadzą osąd czy warto ponownie marnować czas na tę popierdółkę Oczko
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Jak na razie szału nie ma, wiele głupich żartów wciąż obecnych, First Order to banda błaznów, ten edit przypomniał mi tylko jak bardzo nieznoszę Rey i jak koślawo próbowano sklecić cokolwiek z resztek z Carrie Fisher, ale jestem dopiero przy porwaniu Chewiego, więc zobaczymy co dalej.
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
No dobra, jestem przy walce na DSII, gość nawet nie próbował dodać dobrej muzyki by ożywić ten nudny i nijaki pojedynek.


Odpowiedz
(05-09-2021, 14:27)marsgrey21 napisał(a): No dobra, jestem przy walce na DSII, gość nawet nie próbował dodać dobrej muzyki by ożywić ten nudny i nijaki pojedynek.

Ej, pomysł że Rey przeszła na Ciemną Stronę a Kylo dostał nie to co chciał i tym razem musi ja zabić - był całkiem niezły Oczko

Odpowiedz
They Fly Now się ostało czy nie?
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Wycięli. 
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Tak mi w sumie przyszło do głowy że "The Rise of Skywalker" to po prostu zrzyna z "Avengers Endgame".

Wskrzeszamy z d**y głównego antagonistę którego historia została wcześniej zakończona i robimy z nim Wielką Walną Bitwę Bez Sensu na koniec.

I jak tu nie kochać Disneya :p

Odpowiedz
Czemu ta z Endgame była bez sensu i z dupy?
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Tak w ogóle to pojawiły się concept arty z alternatywnych scen z filmu, ale mam tak bardzo wyjebane na sequele, że nawet nie wklejam, choć przyznam, że większość z nich prezentuje ciekawszy wizualnie i czasami narracyjnie film.

Odpowiedz
(20-03-2022, 18:12)Krismeister napisał(a): Czemu ta z Endgame była bez sensu i z dupy?

Z tych samych w sumie powodów co ta z "Rise".

Bo drugi Thanos pojawił się ( a w zasadzie został dopchany "na szybko kolanem") tylko po to aby zrobić Wielką Bitwę Na Koniec. To nie była część żadnej historii. Na koniec miała być Wielka Bitwa z Głównym Antagonistą Serii - i była.

I to samo jest w "Rise". Na szybko wyciągają Palpatine'a z kapelusza, udają że od początku za wszystkim stoi w tej trylogii - tylko po to aby był Wielki Antagonista Serii w Wielkiej Bitwie na koniec.

Odpowiedz
Nawet jeżeli Thanos w finale "Engame" jest na siłę, to jednak napisano to jakieś 500x lepiej niż w tym starwarsowym koszmarku.
.

Odpowiedz
Eee czy ja wiem czy lepiej, dla mnie to było dokładnie to samo, mieliśmy ciekawego villaina, ale odrąbali go na samym początku, później wprowadzili inną, o wiele bardziej płaską wersję która koniec końców chce "zniszczyć wszystko" tylko dlatego by na końcu mogli zrobić sztampową walkę z minionami i bossem.

Z resztą ja nigdy nie rozumiałem jarania się Thanosem, jego plan był głupi, a oglądanie Infinity War bywa męczące, bo cała fabuła opiera się na unikaniu faktu, że większość postaci ma mnóstwo możliwości zabić Thanosa w każdym momencie.

Odpowiedz
No i jeszcze Thanosowi w sumie nie trzeba było wymyślać innej intrygi, on miał się w sumie tylko pojawić, być twardzielem i lać po mordzie.

Palpatine na użytek filmu musiał jednak mieć wymyślony jakiś szerszy kontekst.

Odpowiedz


Gdyby ten film zakończył się Rey przechodzącą na ciemną stronę z motywem Palpatine'a w tle, to dałbym dychę, nie żartuje.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars (temat ogólny) Megaloceros_____ 1,956 209,629 21-04-2024, 23:01
Ostatni post: Żółte Krzesło
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,857 498,976 15-04-2024, 23:52
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,711 301,711 14-04-2024, 14:51
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 60,237 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) Kuba 806 95,220 10-01-2024, 00:22
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,501 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 190,875 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,565 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,827 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 144,929 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości