Ankieta: Jak oceniasz 1. sezon?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-)
Same plusy ma ten serial. Te oczywiste to wizualia, klimat i reżyseria tych dwóch epow, bo poniżej dobrego poziomu nigdy to nie schodzi.

Mniej oczywisty plus to kapitalna muza, niezmacona tymi melodyjkami, które każdy zna a ja osobiście mam ich dosyć, bo wszędzie to dawali ostatnio w tych bieda filmach i super, że ktoś miał jaja żeby w końcu nagrać coś innego.

Efekty itp ok, no ale obecnie tez nic dziwnego, dużo seriali z dobrym budżetem można w kinach puszczać bez wstydu. Takie czasy, wypada się tylko cieszyć.

Największy plus to płacz gikow, że odcinki za krótkie. Nigdy nie byłem fanem Star Wars ale zawsze uważałem, że ten świat ma mega potencjał tylko chujowe albo maks niezle filmy z tego robili. Tutaj pokazują, że można zrobić z tego wszystkiego coś ciekawego bez pitolenia o ratowaniu wszechświata, księżniczek i innych bzdur.

Wracając do metrażu - na moje to chyba dobrze świadczy o serialu, jak widzę wszędzie płacz, że za krótkie. Wg mnie w sam raz - nie muli, na razie same konkrety i dzięki temu naprawdę fajnie się to ogląda.

Chyba największa niespodzianka tego roku i pisze to osoba, która nigdy nie wierzyła, że dadzą osadzony w tym świecie, taki konkretny obrazek do poogladania. Brawa dla twórców i dzięki dla producentów, że pozwolili im coś takiego zrobić.

Czekam na kolejne epy i szczerze powiem, że naprawdę lubię gwiezdne wojny w takim westernowo-przygodowym wydaniu.
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Wiadomości w tym wątku
The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) - slepy51 - 17-11-2019, 07:24

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams szopman 2,517 251,882 20-04-2022, 14:04
Ostatni post: marsgrey21



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości