Alien: Earth
W najnowszym wywiadzie dziadek Ridley powiedział, że teraz bierze się za trzecią część Gladiatora, ale trzeci prequel wciąż jest w grze.
que sera sera
Leżę i robię pod siebie
Oozy nine millameedah.

Odpowiedz
Kto mu da na to kase? Dwojka byla wtopą.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nie była wtopą, dobre recenzje, 210 milionów budżetu i 462 miliony w box office jak na film historical epic to solidny wynik, musieli też dobrze zarobić na streamingu, więc najwyraźniej im się opłaca, wtopa to by była jakby nie wyszli poza 200 milionów.
que sera sera
Leżę i robię pod siebie
Oozy nine millameedah.

Odpowiedz
Ten zaledwie podwoił budzet, z hakiem. Zarobił mniej niż jedynka, która kosztowała 100.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Bez znaczenia, najwyraźniej kalkuluje im się zrobić kolejny film, filmy nie zarabiają wyłącznie w kinach, ale także w przyszłości, Gladiator musiał im się opłacić w dystrybucji cyfrowej i telewizyjnej, tyle.
que sera sera
Leżę i robię pod siebie
Oozy nine millameedah.

Odpowiedz
(29-08-2025, 22:19)marsgrey21 napisał(a): , ale trzeci prequel wciąż jest w grze.

Zakładając, że Dziadek dożyje. W listopadzie stuknie mu 88 lat. Kolejny "Gladiator" zajmie mu pewnie ze dwa lata, więc za ewentualną kontynuację "Przymierza" będzie się mógł zabrać najwcześniej mając już dziewięćdziesiątkę na karku.

Odpowiedz
Alien: Demented (2029)
que sera sera
Leżę i robię pod siebie
Oozy nine millameedah.

Odpowiedz
robi się coraz bardziej disneyowsko w 4 odcinku, głównie za sprawą, że wrzucili dzieci w syntetyki

brak pomysłu na scenariusz widać bardzo wyraźnie, wloką to i rozciągają

ruda to już jest przegięcie totalne, ciekawe co się stanie jak okośmiornica przejmie kontrolę nad człowiekiem lub syntetykiem

nie no końcowa scena 4 odcinka to jest po prostu totalne przegięcie


ludzie kochani, masakrują starszej widowni filmy na których się wychowali, to jest 1:1 Predator który zaraz na plecach także będzie chodził z androidem jako najlepszą kumpelką

Odpowiedz
"W przyszłości światem rządzą korporacje"

[Obrazek: why-does-gorman-have-a-us-flag-on-his-un...b779f75902]
que sera sera
Leżę i robię pod siebie
Oozy nine millameedah.

Odpowiedz
Notabene pomysł zerżnięty z nieszczęsnych "Kronik mutantów" z 2008 r.

Odpowiedz
(30-08-2025, 19:55)Spoilerowo napisał(a):
Jeszcze się okaże, że jednym z tych kosmitów na statku był porg.

Ch** z tym serialem i na ch** go oglądacie, panowie :)

Odpowiedz
naprawdę ten serial to istna kopalnia idiotyzmów jeden za drugim

przyszła ziemia, zaawansowana technologia - a chłop w laboratorium, pracownik używa do podkręcenia fal analogowego suwaka na aparaturze pomiarowej gdzie w koło zaawansowane komputery

no ludzie kochani!

Odpowiedz
Dodam informacyjnie że piąty odcinek bez zmian. Nadal jest to odtwórcze i niesamowicie głupie.
Tutaj cofamy się w czasie i obserwujemy co wydarzyło się na tym statku, który walnął w ziemię.

Cała załoga i w ogóle wszystko jest tak durne, że autentycznie kibicujesz, żeby to wszystko pierdolnęło, co jak wiemy się stało.

Schemat ten sam co zawsze. Może i mamy XXII wiek i kosmiczne technologie, ale technologia jak trzeba nie działa, zabezpieczenia to - trzymamy obcego w słoiku) a załoga dosłownie składa się z debili. Jest nawet prawdziwy debil. Nie, nie taki z którego scenariusz robi debila (tacy są wszyscy), tylko normalny debil :)
Jest jakiś chiński psychopata, jakiś garbatonosy gadatliwy Żyd, głupia Murzynka...

No beka :D

Ps. Oczywiście specjalistyczny statek do badań nad groźnymi, obcymi formami życia zaprojektowany jest jak labirynt, który jest idealny dla Obcego a śmiertelnie niebezpieczny dla załogi. To chyba subtelny hołd dla IV części?

Aha. Załoga raz nie ma pojęcia z czym ma do czynienia, żeby za 5 minut wiedzieć, że to ksenomorf, który szybko rośnie.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Ile tego ma byc? 8 czy 10?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Osiem sensei shamar. Użyj internetu sanpei.
Osiem odcinków jak ósmy pasażer Nostromo!!!111

No to mamy zwycięzcę. Odcinek tak chujowy, że autentycznie śmieszny. Właśnie na to czekałem!
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
(03-09-2025, 15:49)Dr Strangelove napisał(a): Osiem odcinków jak ósmy pasażer Nostromo!!!111

Dziewiąty pasażer, jak już.

Odpowiedz
(03-09-2025, 15:55)OGPUEE napisał(a):
(03-09-2025, 15:49)Dr Strangelove napisał(a): Osiem odcinków jak ósmy pasażer Nostromo!!!111

Dziewiąty pasażer, jak już.
Bo pamiętamy o kotkach, nie tak jak polski tłumacz!

Odpowiedz
(03-09-2025, 15:49)Dr Strangelove napisał(a): Osiem sensei shamar. Użyj internetu sanpei.
Osiem odcinków jak ósmy pasażer Nostromo!!!111

No to mamy zwycięzcę. Odcinek tak chujowy, że autentycznie śmieszny. Właśnie na to czekałem!

Czyli 3 odcinki do konca i dalej jest chujowo.
To ja juz wole to "Od zmierzchu do switu". Tam mimo wad przynajmniej jestem ciekawy co bedzie dalej
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ja odpadam, nawet dla beki nie, już minęła pasja związana z naśmiewaniem się, ten serial jest tak bezjajeczny... I nudny, szkoda czasu.
que sera sera
Leżę i robię pod siebie
Oozy nine millameedah.

Odpowiedz
Ta załoga w 5 odc. w większości sama sie zabijała. Obcy nie wiele tam zrobił. Nawet meduza z oczami była w tym odcinku groźniejsza od kseno albo te kosmiczne karaluchy.
Śmieszne że robią operacje na tym młodym techniku próbując wyciągnąć karaczany ale żeby założyć jakieś skafandry ochronne już nie pomyśleli albo firma cięła koszty i nie mieli na stanie.
Obcy w poprzednich epizodach zabijał żołnierzy hurtowo a w tym nie potrafił poradzić sobie z jedną babką.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alien 3 (1992) reż. David Fincher Anonymous 484 111,499 16-05-2026, 20:24
Ostatni post: Westcoast
  Alien (1979) reż. Ridley Scott Anonymous 362 64,250 16-05-2026, 20:15
Ostatni post: Westcoast
  Alien: Romulus (2024) reż. Fede Álvarez Grievous 356 36,175 20-04-2026, 19:57
Ostatni post: slepy51
  Alien 5 (projekt anulowany) reż. Neill Blomkamp Predator895 411 86,711 11-10-2025, 19:46
Ostatni post: samuuel
  Alien: Resurrection (1997) reż. Jean-Pierre Jeunet Mental 258 57,573 17-08-2025, 11:08
Ostatni post: Dr Strangelove
  Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott military 1,201 254,837 07-03-2024, 14:24
Ostatni post: shamar
  Najlepsze sceny w sadze Alien military 22 11,146 31-03-2020, 18:27
Ostatni post: Nemo
  Alien - The Virtual Workprint Anonymous 17 8,970 23-11-2018, 22:54
Ostatni post: shamar
  Alien: A Biomechanical Symphony (2009) Craven 4 3,108 15-09-2013, 23:50
Ostatni post: Craven
  Alien vs. Predator -RING Tyler Durden 123 46,633 18-02-2008, 18:32
Ostatni post: Guzeppe



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości