Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
Chill the fuck out, ten fan art już wisi od kilku dni. A krople deszczu są śmiesznie małe. :)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Batman z zarostem?
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Nic szczególnego. TO jest zarost:

[Obrazek: batman-20060328042748964.jpg]

Odpowiedz
Nic by tak nie pomogło Affleckowi w jego "batalii" z internetem jak wypuszczenie jakiegoś oficjalnego concept artu z jego twarzą (bo nie liczę na zdjęcie w kostiumie). Fan art powyżej jest najlepszym dowodem.

Odpowiedz
Jakby oficjalna fota była choć trochę podobna do tego fan arta, to byłbym zadowolony z tego wyboru jeszcze bardziej, niż jestem teraz. Dobrą szczenę ma Affleck, pasuje do maski.

Odpowiedz
Jak dla mnie Affleck jakiego widzieliśmy w The Town jest idealnym wyborem na Batmana, szkoda, że spotkał się z tak negatywnym przyjęciem. Jeszcze gorzej, że dużo cieplej przyjmowano kandydaturę takiego Scotta Adkinsa...

Odpowiedz
Adkins to może co najwyżej za dublera w scenach walki robić.

Odpowiedz
(27-08-2013, 12:51)Corn napisał(a): Wreszcie Alfed z wąsem ;]
Janusz Korwin-Mikke na Alfreda!!!


Odpowiedz
Eastwood jako Alfred z Batman: Eart One!

Odpowiedz
http://www.filmschoolrejects.com/news/reality-check-bryan-cranston-hasnt-been-cast-as-lex-luthor.php?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&utm_campaign=film+school+rejects
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
(27-08-2013, 12:56)Crov napisał(a): Sam Elliot na Alfreda!

Nie przejdzie Alfred w wykonaniu Sama stłamsiłby Fleka i wyszłaby bezjajeczność jego Batman. Dalton to bezpieczny wybór nie zajmie całego ekranu charyzmą.
Ja osobiście w obsadzie marzeń widziałbym Hugh Lauriego jako Alfreda.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Nie. Hugh ukradł by film, poza tym jest tylko kilka lat starszy od Bena.

Odpowiedz
Nie no w mojej obsadzie marzeń Batmanem byłby Jon Hamm, Gordonem Bryan Cranston a Alfredem Laurie i byłaby epa. Do tego klimat lat 80. fucki, krew i narkotyki...mmmm ale się rozmarzyłem ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Szczerze powiedziawszy to ja też bym właśnie Hugh Laurie'go umieścił w filmie jako Alfreda, ale oczywiście tego z Earth One :D
Tak nawiasem mówiąc to Hugh miał już grać postać komiksową, konkretnie Perry'ego W. w Superman:Powrót, ale coś nie wypaliło.

@JUBY Jest o 13 lat starszy, a to wcale nie tak mało. Zresztą w filmie można by powiększyć tą różnicę nawet do 20-25 lat. Po interpretacji Caine'a po prostu znudziło mi się oglądać tak starego Alfreda... Chociaż wiem, że w przypadku bardziej wiekowego Batmana będzie miało to większy sens.




Oprócz Stronga i Cranstona macie jakieś typy na Luthora? Moje to Benedict Cumberbatch i Joaquin Phoenix. Tak, wiem... pomarzyć można :P
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Hugh Laurie szarżujący jako Alfred (mam nadzieję, że w tym filmie go nie będzie) i odwracający uwagę od Batmana? Nie, dzięki.

Odpowiedz
Cytat:Nie. Hugh ukradł by film, poza tym jest tylko kilka lat starszy od Bena.

Kilka lat? widzę że Twoja matematyka kuleje tak samo jak Twój gust filmowy :D

Odpowiedz
Cyberman rozwalił system. 13 lat różnicy między Batmanem i Alfredem to zdecydowanie za mało, tak jak i twój staż jest zbyt krótki żeby oceniać mój gust filmowy.

Odpowiedz
13-letni Alfred opiekujący się kilkumiesięcznym Brucem podczas nieobecności państwa Wayne'ów? Oryginalne! LOL

Odpowiedz
(28-08-2013, 10:54)Mierzwiak napisał(a): 13-letni Alfred opiekujący się kilkumiesięcznym Brucem podczas nieobecności państwa Wayne'ów? Oryginalne! LOL

Śmiechłem... Przecież napisałem Afred na wzór tego z Earth One... W tym komiksie nie jest on od początku lokajem Wayne'ów - Bruca poznaje przed zabójstwem jego rodziców.

Matko, ale macie problemy z tą 13 letnią różnicą wieku... Jakbyście nie znali magii kina, która może ją zwiększyć nawet do 30. Swoją drogą wybrali Afflecka na starszą wersje Batmana, a przecież on też nie wygląda na swój wiek...

Hugh Laurie to tylko jeden z wielu rzuconych pomysłów. Na pewno tą postać powinien zagrać anglik także mój drugi typ: Bill Nighy (63 lata)
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
(28-08-2013, 11:21)zombie001 napisał(a): Matko, ale macie problemy z tą 13 letnią różnicą wieku...
Ja nie mam problemu. Po prostu widzę Alfreda takim, jakim być powinien - opiekunem, mentorem, a nawet ojcem dla Bruce'a, a nie kumplem.

Cytat:Swoją drogą wybrali Afflecka na starszą wersje Batmana, a przecież on też nie wygląda na swój wiek...
To że Warner szuka wyraźnie starszego Batmana to plotka, poza tym rozmowy z Affleckiem zaczęły się już w styczniu.

Cytat:Bill Nighy (63 lata)
Za wszelką cenę chcesz zrobić z Alfreda ekscentryka, który swoją grą będzie przyćmiewał Bena, co? :) Ode mnie wielkie NIE dla obecności tej postaci w tym filmie, zwłaszcza jeśli akcja będzie się dziać w Metropolis.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Superman: Legacy (2025) reż. James Gunn Spoilerowo 155 8,437 07-05-2024, 17:38
Ostatni post: OGPUEE
  The Batman - part II (2025) reż. Matt Reeves srebrnik 65 3,738 26-03-2024, 12:52
Ostatni post: slepy51
  Suicide Squad (2016) Juby 1,488 228,894 11-01-2024, 00:26
Ostatni post: Rozgdz
  The Batman (2022) reż. Matt Reeves Kuba 1,550 142,127 08-09-2023, 20:23
Ostatni post: Rozgdz
  Justice League (2017) Proteus 3,510 372,929 26-06-2023, 22:07
Ostatni post: Gieferg



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości