Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
Odkąd pamiętam, rysunki Millera wywołują u mnie odruch wymiotny. Jedynie Sin City jestem w stanie oglądać z uznaniem.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
U Millera wszyscy wyglądają, jakby na dzień dobry wyciskali serię z dwóch stów na klatę.

Odpowiedz
Cytat:Najgorszy. Kostium. Batmana. Ever.

Ale pomysł z luźniejszymi, taktycznymi spodniami spoko.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Mierzwiak jak wyobrażasz sobie groteskowego, gotyckiego gacka z serii Arkham w świecie Supermana, który jest potraktowany quasi realistycznie. Nie przejdzie. Będzie coś w stylu filmów Nolana i to jest raczej pewne.

Odpowiedz
Akurat groteskowo-gotyccy (może lepiej "komiksowi"?) byli w sumie tylko jego przeciwnicy. Taki Batman, szczególnie w wydaniu z Arkham Origins, mógłby spokojnie istnieć w uniwersum, które wyraźnie uderza w bardziej sci-fi nuty niż Nolany.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
(05-09-2013, 22:53)Mierzwiak napisał(a): Najgorszy. Kostium. Batmana. Ever.

Kwestia gustu, dla mnie w czołówce najlepszych. Jest jednym z najpraktyczniejszych kostiumów - wytrzymały, solidny, nie krępujący ruchów, nie ograniczający szybkości nóg jak również rąk potrzebnych w walce wręcz (pomysł ze spodniami). Bardzo militarny wygląd nadaję mu pewnej agresywności i brutalności, co z pewnością było by pomocne w sianiu strachu wśród przestępców na ulicach Gotham. Ortodoksyjni fani pewnie będą zdegustowani, ale cóż... pewnie oczekują kolejnego kostiumu-zbroi, który był już we wszystkich filmach z Batmanem lub gumowego kostiumu na wzór tego z seri gier Arkham, który nie ma racji bytu w realistycznej wersji jaką zapewne zaproponuje Snyder.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Wygląda jak za duża mielonka w za małej puszce.

Odpowiedz
Ten batman od Millera, którego dał Lemur wygląda śmiesznie w tym stroju z bazaru.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
(06-09-2013, 04:49)Arahan napisał(a): Mierzwiak jak wyobrażasz sobie groteskowego, gotyckiego gacka z serii Arkham w świecie Supermana, który jest potraktowany quasi realistycznie. Nie przejdzie. Będzie coś w stylu filmów Nolana i to jest raczej pewne.
Przecież właśnie o tym napisałem, że z racji konwencji MoSa powrót do komiksowego Batmana jest niemożliwy :)

(06-09-2013, 09:52)zombie001 napisał(a): Kwestia gustu, dla mnie w czołówce najlepszych.
Sprecyzuję: kostium jest ok, ale maska to TRAGEDIA. Pomijam design, ale dodatkowo pogrążają je zaburzone proporcje ciała Batmana na tym rysunku. On na serio ma taką malutką główkę czy wydaje mi się przez ten miniaturowy otworek na usta?


Odpowiedz
Mnie się skojarzył z tym:

[Obrazek: Stupid-Goomba.jpg]


Odpowiedz
(06-09-2013, 15:16)Mierzwiak napisał(a):
(06-09-2013, 09:52)zombie001 napisał(a): Kwestia gustu, dla mnie w czołówce najlepszych.
Sprecyzuję: kostium jest ok, ale maska to TRAGEDIA. Pomijam design, ale dodatkowo pogrążają je zaburzone proporcje ciała Batmana na tym rysunku. On na serio ma taką malutką główkę czy wydaje mi się przez ten miniaturowy otworek na usta?

Maska też mi się jakoś nie specjalnie podoba,ale z nieco innych względów. Głowa wcale nie jest taka mała (chociaż może jest tam minimalne zachwianie proporcji), po prostu otwór jest zmniejszony i dodatkowo maska zakrywa również brodę, która dotychczas we wszystkich filmowych wersjach była widoczna. Dla mnie jednak taki miniaturowy otwór ma sens, rozumiem zamiar twórcy - im mniej głowy widać tym trudniej rozpoznać, kto kryje się pod maską. W miarę logiczne, a nie jak u Millera, pół gęby odkryte a tożsamości Batmana przez tyle czasu nie poznano... Z tego co widzę ta wersja ma też całkowicie zakryte oczy i całkiem dobrze to wygląda.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Ubranko z Arkham origins całkiem fajne i nie pogardziłbym takim w filmie :)

[Obrazek: gaming-batman-arkham-origins-screenshot-15.jpg]


Odpowiedz
Josh Brolin potwierdza, że był jednym z kandydatów do roli nowego (i za wczesnego) Batmana:

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=108688
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Chcielibyście go jako Batmana? od Bale'a spokojnie byłby lepszy, ale czy nie za stary? szybko by trzeba było potem wymienić aktora, za to Affleck może grać jeszcze długo bo jak na 40 wygląda bardzo młodo.

A najlepiej to jako Batmana widzę dwóch średnio znanych aktorów - Jima Caviezela i Thomasa Jane'a.

Odpowiedz
(08-09-2013, 16:55)Cyberman napisał(a): Chcielibyście go jako Batmana? od Bale'a spokojnie byłby lepszy, ale czy nie za stary?
No własnie w nowym filmie Batman będzie przedstawiony jako człowiek po przejściach i z dużym doświadczeniem. Także Brolin byłby jak znalazł.

Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
(08-09-2013, 17:07)Danus napisał(a): No własnie w nowym filmie Batman będzie przedstawiony jako człowiek po przejściach i z dużym doświadczeniem.
Skąd ta informacja? Z pudelka?


Odpowiedz
Zack Snyder napisał(a):“Ben provides an interesting counter-balance to Henry’s Superman. He has the acting chops to create a layered portrayal of a man who is older and wiser than Clark Kent and bears the scars of a seasoned crime fighter, but retain the charm that the world sees in billionaire Bruce Wayne. I can’t wait to work with him.”
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Oj tam, równie dobrze może mieć za sobą ciężki rok jak Bat-Bale :D

Odpowiedz
Z kozaczka. Gdzieś chyba na filmwebie było, albo mam zwidy:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
(08-09-2013, 16:55)Cyberman napisał(a): ... za to Affleck może grać jeszcze długo bo jak na 40 wygląda bardzo młodo.

A jak za 5 lat będzie wyglądał na 60?

W ogóle kto chce, żeby Affleck grał "długo" Batmana?

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Superman: Legacy (2025) reż. James Gunn Spoilerowo 155 8,438 07-05-2024, 17:38
Ostatni post: OGPUEE
  The Batman - part II (2025) reż. Matt Reeves srebrnik 65 3,738 26-03-2024, 12:52
Ostatni post: slepy51
  Suicide Squad (2016) Juby 1,488 228,900 11-01-2024, 00:26
Ostatni post: Rozgdz
  The Batman (2022) reż. Matt Reeves Kuba 1,550 142,132 08-09-2023, 20:23
Ostatni post: Rozgdz
  Justice League (2017) Proteus 3,510 372,930 26-06-2023, 22:07
Ostatni post: Gieferg



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości