Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
(06-12-2013, 13:31)Negatywny napisał(a): Lex luthor będzie czarny. Why not Batman? :)

Jakbyś zauważył, to również napisane jest tam, że to plotka...
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
No plotka, ale narazie wszystkie takie plotki się potwierdziły. Czarny Heimdall, czarny Nick Fury i jeszcze pewnie coś by się znalazło.
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Ale Heimdall i Fury to nie byly plotki. Tj. Fury był czarny w komiksie i to się wzięło wprost z komiksu, a nie z plotek. A Heimdall po prostu został obsadzony.

Odpowiedz
A to Luthor nie zostanie "po prostu obsadzony"? :p

Odpowiedz
No najpierw były plotki, że obsadzonu murzyna w tej czy tamtej roli, a potem bylo potwierdzenie tych plotek, przynajmniej ja to tak pamiętam... :P
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
(06-12-2013, 15:33)simek napisał(a): A to Luthor nie zostanie "po prostu obsadzony"? :p
No jakby był "po prostu obsadzony" to już by było powiedziane, że gra go Elba czy inny Washington. A nie byłyby plotki.

(06-12-2013, 15:38)Negatywny napisał(a): No najpierw były plotki, że obsadzonu murzyna w tej czy tamtej roli, a potem bylo potwierdzenie tych plotek, przynajmniej ja to tak pamiętam... :P
A ja wrecz przeciwnie. Ale jezeli masz zrodlo to to cofne. Jestem pewien, że obsadizli Elbę w tej roli najpierw.

Odpowiedz
Elba to byłby lepszym Batmanem od Afflecka.

Odpowiedz
Idris Elba jest przereklamowany.

Odpowiedz
Nie jest. Tylko za dużo go w rolach, z których choćby się zesrał to nic nie wyciśnie.

Cytat:A gdzie miałeś prawdziwego dziennikarza Kenta?

W "New Adventures of Lois & Clark". Tam bardzo duży nacisk był położony na dziennikarza Kenta, ale i co ciekawe, nie był on fajtłapą i frajerem. Wręcz był dominującą osobowością i to Superman był przebraniem. Czyli takie przeciwieństwo do keatonowego lub conroyowego Batmana.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(06-12-2013, 20:31)Cyberman napisał(a): Elba to byłby lepszym Batmanem od Afflecka.
Elba byłby lepszym Affleckiem od Afflecka.

Mierzwiak napisał(a):Idris Elba jest przereklamowany.
Jaki masz problem z jego rolami w THE WIRE czy LUTHERZE?

Hitch napisał(a):W "New Adventures of Lois & Clark".
Prawda, aczkolwiek nie przesadzałbym z tym "poważnym dziennikarstwem". Toć caly serial był utrzymany w dość luźnym, trochę "screwballowym" klimacie raczej. Bardziej jak komedia romantyczna zmieszana z akcja.

Odpowiedz
Nigdzie nie napisałem, że tam było poważne dziennikarstwo. Albo cokolwiek poważnego :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
http://www.batcave.com.pl/2013/12/dwoch-zloczyncow-supermana-w-batman-vs-superman/

Jeśli tak będzie, jestem spokojny w tej kwestii. Przynajmniej tu DC i Warner niczego nie spieprzą (oby!). No i typują mojego kandydata na drugiego złego.

Odpowiedz
Man of Steel trwał 2,5 godziny, nie wyobrażam sobie żeby to miało być krótsze niż 3 godziny.

Odpowiedz
Powinny być dwie części po 5 godzin - w pierwszej Superman, w drugiej Batman, a vs wkleją pomiędzy :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Ej, a miejsce dla Wonder Woman, Flasha, Aquamana, Nightwinga, Batfamily :)?

Odpowiedz
Będą kelnerować w tle - te postaci i tak się zresztą do niczego innego nie nadają :) Bądźmy poważni - WF przy Avengersach to jakaś zbieranina klaunów. Babka w mini i z biczem, człowiek, który szybko biega, Batman wannabes i Aquaman - do kroćset fur beczek!! :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
(08-12-2013, 21:23)Mefisto napisał(a): Babka w mini i z biczem, człowiek, który szybko biega, Batman wannabes i Aquaman - do kroćset fur beczek!! :D

To ten sam poziom dziecinady co skład Avengers...
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Z tym, że AVENGERS pisał Whedon, a to coś pisze Goyer ze Snyderem. :)

Odpowiedz
(08-12-2013, 21:23)Mefisto napisał(a): Babka w mini i z biczem, człowiek, który szybko biega, Batman wannabes i Aquaman - do kroćset fur beczek!! :D
Blaszak, gość z tarczą, drugi z młotkiem, zielony koks, łucznik i laska, która... no ruda laska to rzeczywiście zbieranina, którą od JL (jak Justice League, WF to miałeś w szkole) dzielą lata świetlne.

Tak samo jak Whedon i w ogóle faza pierwsza przekonali mnie do tamtych postaci i samej idei, tak samo liczę, że uda się to Snyderowi.

Odpowiedz
(08-12-2013, 20:28)OGPUEE napisał(a): http://www.batcave.com.pl/2013/12/dwoch-zloczyncow-supermana-w-batman-vs-superman/

Jeśli tak będzie, jestem spokojny w tej kwestii. Przynajmniej tu DC i Warner niczego nie spieprzą (oby!). No i typują mojego kandydata na drugiego złego.

Na zagranicznych stronach wszyscy są niemal pewni, że będzie Luthor + Metallo lub Brainiac lub Darkseid lub Doomsday. Dwa ostatnie typy są dla mnie śmieszne, ale kto wie. Właściwie to eS ma ubogą galerię, tych ciekawszych wrogów, więc wyboru dużego nie ma.

Ja bym z miłą chęcią zobaczył Metallo lub Parasite.


zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Superman: Legacy (2025) reż. James Gunn Spoilerowo 155 8,438 07-05-2024, 17:38
Ostatni post: OGPUEE
  The Batman - part II (2025) reż. Matt Reeves srebrnik 65 3,738 26-03-2024, 12:52
Ostatni post: slepy51
  Suicide Squad (2016) Juby 1,488 228,900 11-01-2024, 00:26
Ostatni post: Rozgdz
  The Batman (2022) reż. Matt Reeves Kuba 1,550 142,132 08-09-2023, 20:23
Ostatni post: Rozgdz
  Justice League (2017) Proteus 3,510 372,930 26-06-2023, 22:07
Ostatni post: Gieferg



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości