Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
(28-12-2013, 14:04)Gieferg napisał(a): Czekam na newsa o tym, że to jednak będzie Justice League :P

A Denzel jest za stary żeby teraz startować jako superhero.
6 lat młodszy od Samuela L. Jacksona.


Odpowiedz
No i Samuel L. Jackson też nie gra superbohatera.

Odpowiedz
Ale Jackson gra we wszystkim co popadnie, a Denzel nie.

<zerka na jego ostatnią filmografię>

Ups :)

Odpowiedz
Tymczasem Stan Lee kończy dziś 91 lat - ładnie.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Czekam na informację że w filmie pojawi się również Teen Titans i Anti-Monitor ;)

Odpowiedz
Były już ploty o Darkseidzie, więc wiesz :)

Odpowiedz
E tam, Bat-Mite to byłoby coś :)

Odpowiedz
Z Twittera Rocka:

Cytat:We just had a big meeting w/ Warner Bros CEO re: @DCComics 2014 we will partner up and create the cool bad assery.

Jakiś zupełnie nowy projekt? Może coś w związku z Justice League? Albo i samym Batman vs. Superman? Tak czy siak The Rock jest zawsze mile widziany, więc bring it :)

Odpowiedz
Ploty mówią o tym, że może zagrać Johna Stewarta (Green Lanterna):

http://www.comicbookmovie.com/fansites/notyetamovie/news/?a=92347

I jeżeli to okaże się prawdą to LOL. The Rock jest super, ale na Johna Stewarta? Na GREEN LANTERNA? To byłoby zajebiste marnotrawstwo jego fizyczności. I jeszcze okaże się, że jego TEŻ wsadzą do WORLD'S FINEST to padnę. :)

Odpowiedz
Meh...
Zasadniczo to Hal Jordan powinien być jako pierwszy w JL, ale nawet jeśli mieliby dać Johna Stewarta to chyba raczej wypadało by, aby zagrał go 100% czarnoskóry aktor... Także na chwilę obecną plotkę uważam, za mało prawdopodobną.

The Rock od dłuższego czasu był wiązany z dwiema postaciami : Lobo i Black Adamem. W późniejszym okresie wypowiadał się już, że zdecydowanie bardziej wolał by się wcielić w postać Black Adama.


Z nieco innej beczki:WB wyda w Michigan 131 MLN $, na produkcję BvsS.

http://www.comicbookmovie.com/news/?a=92372
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Byłem mega podekscytowany kiedy usłyszałem, że w sequelu Supermana ma być Batman. Ale teraz, kiedy słyszę o kolejnych łonderłumenach i grinlenternach to coraz bardziej żałuje że to nie będzie tylko sequel Supermana. Nie padł nawet jeden klaps na planie filmu, a ja już odczuwam przesyt.

Odpowiedz
Ja też odczuwam przesyt, ale plotek, a oceniania filmu na ich podstawie nie komentuję.

Odpowiedz
(03-01-2014, 12:16)zombie001 napisał(a): ... to chyba raczej wypadało by, aby zagrał go 100% czarnoskóry aktor...

Dlaczego? Nie czujesz tych tabunów Afroamerykanów, Afroazjatów i Afroeskimosów, którzy wyjdą na ulice krzyczeć o rasizmie?
Dlaczego to ma działać w jedną tylko stronę.

A poza tym Rock nie jest taki "do końca biały". Wygląda raczej jak latynos. Tak wiem... latynosi to biali.



welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nie. Latynosi to "czarnuchy z prostymi włosami" jak powiedział Por. Mike Brennan ("Q & A" Lumeta) ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
@shamar

Bo w tym wypadku to totalna głupota... Po co zmieniać kolor skóry Stewartowi, skoro można po prostu dać do JL innego Latarnika. "The Rock" o wiele bardziej pasował by do tego najnowszego, Simona Baza.

Zresztą nie ma co dyskutować o plotkach.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Nowe fakty o filmie
[Obrazek: fuck-yeah.jpg]

Odpowiedz
Fakty się niezaprzeczalne. To tutaj to jest tylko gdybanie redaktora strony "Batman On Film", na podstawie "źródła". Innymi słowy kolejne, niepotwierdzone ploty, chociaż przyznaję że podobają mi się te "doniesienia". Zwłaszcza zmieniona geneza Amazonek, komiksiarze pewnie toczą pianę, ale wg mnie, w kontekście filmu, ma to sens.

Nie podoba mi się z kolei kostium Gacka. Po co te udziwnienia w stylu Batman Beyond/Kingdom Come? Liczę raczej na coś przypominającego kombinezon w stylu Arkham Origins.

Odpowiedz
KingdomComowe wdzianko będzie prawdopodobnie specjał na solówę Batmanvs.Superman (i dodatkowego action figure'a dla dzieci). Niektórzy też spekulują, że tak jak w "Kingdome Come" Bat będzie z biurka posyłał Bat-Roboty, by te robiły za niego robotę :).

I mimo iż ploty, to jednak sugerują, że nie będzie Damianów, Superpsów, Flashów i reszty tego gówna, a WW to będzie jednak coś na zasadzie cameo/wstęp do własnego filmu. I twórcy jeszcze nie strzelą serią z karabinu w stopy.


Odpowiedz
Cytat:KingdomComowe wdzianko będzie prawdopodobnie specjał na solówę Batmanvs.Superman (i dodatkowego action figure'a dla dzieci). Niektórzy też spekulują, że tak jak w "Kingdome Come" Bat będzie z biurka posyłał Bat-Roboty, by te robiły za niego robotę :).

No to faktycznie fuck yeah jak cholera :/

Odpowiedz
Akurat drony to dla mnie idiotyczny pomysł. Wiem że Gacek to gadżeciarz, ale maszyny wykonujące za niego robotę odejmują mu pewnej dozy bohaterstwa.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Superman: Legacy (2025) reż. James Gunn Spoilerowo 155 8,438 07-05-2024, 17:38
Ostatni post: OGPUEE
  The Batman - part II (2025) reż. Matt Reeves srebrnik 65 3,738 26-03-2024, 12:52
Ostatni post: slepy51
  Suicide Squad (2016) Juby 1,488 228,898 11-01-2024, 00:26
Ostatni post: Rozgdz
  The Batman (2022) reż. Matt Reeves Kuba 1,550 142,132 08-09-2023, 20:23
Ostatni post: Rozgdz
  Justice League (2017) Proteus 3,510 372,930 26-06-2023, 22:07
Ostatni post: Gieferg



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości