Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
#41
Tą samą nosi faciu w scenie z metra, customizacja potwierdzona ;)

Odpowiedz
#42
Oby bohater miał jednak historie przygotowaną i od nas zależeć może jego klasa, ubiór, wygląd, chce charyzmatycznego protagonisty a nie jakiegoś avatara rodem z DAI

Odpowiedz
#43
[Obrazek: 2AfT1mE5BrNHGxvfsCtnZcXfbp-pqmmUQrBHAHO8...cc3235afac]

Odpowiedz
#44
To jedno zdjęcie laski z kurtką, już mnie zainspirowało do tego, by przy pierwszym przejściu grać kobitą i zrobić z niej trochę taką Major Katasunagi z filmowego GOTS.

O jejku...jaram się.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
#45
Ludzie lepiej ogarnięci w temacie E3, powiedzcie mi, mogę już iść spać? Więcej info w najbliższych godzinach, czy raczej jutro?
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
#46
Zależy czy pokazali coś dziennikarzom i kiedy spadnie embargo na ich wrażenia. A w kwestii materiału dla nas to raczej dopiero jutro o 3 u Sony :)

Odpowiedz
#47
Ludzie lepiej ogarnięci poszli spać :] Była jeszcze konfa Bethesdy (i to całkiem niezła z tego co czytam) ale mnie poza gameplayem z TES VI nic nie skłoniłoby do zarywania nocki dla nich.

Redzi na pewno będą u Geoffa we wtorek na panelu, a czy dzisiaj jeszcze coś wypłynie, to ciężko powiedzieć.
https://twitter.com/geoffkeighley/status/1005927831648387072

Odpowiedz
#48
Byłoby świetnie, gdyby u Sony puścili dokładnie ten sam trailer, ale w nocnej scenerii :)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
#49
No dobra trailer wymiata. Kupił mnie od pierwszej sceny, może od drugiej. Klimat w punkt. Fajnie że jest tak bardziej przyziemnie trochę. Podoba mi się to odczytanie cyberpunka.

Teraz trzeba jeszcze poczekać na gameplay, bo to jednak dość istotne w grach, a na razie to chyba nawet nie jest na sto procent potwierdzone czy fpp czy tpp, czy zamiennie. Trochę daje taki sandboxowy vibe niestety, ale wierzę w redów mocno.

Scena w taksówce :)

Odpowiedz
#50
No przecież to będzie sandbox :)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
#51
Jakby kogoś interesowało - jedyne odczucia wobec trailera wyrażone w twardej walucie, a nie w nic nie znaczących słowach, czyli kurs akcji CDP obecnie spadek o 2,2% wobec piątkowego zamknięcia.

Odpowiedz
#52
Jestem kupiony.

To jest dokładnie TEN klimat, który chciałem zobaczyć w tym tytule, zwiastowany wieki temu przez pierwszego promo arta. Kolorowa, szalona, na ostrym kwasie definicja stereotypowego cyberpunka - totalnie to kupuję.
Tak, to miasto z Dredda - co jest jedynie zajebistym komplementem.

A że nie będzie to jedynie wariacja nt. poważnego i smutnego jak pipa Deus Exa*? Dzięki Bogu!

THE HYPE IS ON, MOTHERFUCKERS!

*Absolutnie nic nie ujmując tej rewelacyjnej serii :)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#53
simek napisał(a):Jakby kogoś interesowało - jedyne odczucia wobec trailera wyrażone w twardej walucie, a nie w nic nie znaczących słowach, czyli kurs akcji CDP obecnie spadek o 2,2% wobec piątkowego zamknięcia.

To wszystko przez to cholerne słońce!

Odpowiedz
#54
Denerwuje mnie to narzekanie na porę dnia. To że filmy pokroju Blade Runnera toczą się wyłącznie w nocy jest czysto stylistycznym wyborem, ale to przecież nie oznacza że tam jest ciemno przez 24h. Blade Runner 2049 pokazał dzień ale z racji smogu też było to mocno stylizowane. Tutaj mamy coś co wychodzi poza schemat i zamiast się cieszyć ludzie narzekają na brak nocy która i tak przecież będzie. Serio, niech Sony pokaże to samo ale w nocnej scenerii i akcje CDPR od razu skoczą do góry :)

Odpowiedz
#55
Trailer piękny, ale niestety premiera najwcześniej 2020 rok. :/ No i ma być tylko widok FPP.

Podobno Redzi mają jeszcze pokazać gameplay dla wybranych dziennikarzy za zamkniętymi drzwiami. Wątpię żeby coś wyciekło, więc szykują się kolejne miesiące czekania.

Odpowiedz
#56
@Mierzwiak w senie mówisz ogólnie o reakcji internetu? Bo z mojej strony to był oczywiście sarkazm. Ale nawet patrząc na reakcję na forach to przeważa frakcja apologetów. Swoją drogą Redzi nieźle strollowali, prezentując Miasto NOCY głównie przy użyciu słonecznych scen ;)

Cytat:Trailer piękny, ale niestety premiera najwcześniej 2020 rok. :/ No i ma być tylko widok FPP.

Nie ma potwierdzenia tych informacji.

Odpowiedz
#57
W sumie to im dłużej patrzę na ten tytuł i widzę potencjał tego swiata to aż się prosi o wrzucenie tam sensownego, story-oriented multiplayera (coś a'la KotOR). Takiego naprawdę przemyślanego, gdzie można by się bujać ze swoimi cyber-ziomami po dzielni i robić rajdy na magazyny złych korpo/skrajnych lewaków.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#58
Matko, to są "dziennikarze" growi:



Sorry, co za banda ignoranckich jełopów :)

Odpowiedz
#59
(11-06-2018, 10:05)Kluski napisał(a): @Mierzwiak w senie mówisz ogólnie o reakcji internetu? Bo z mojej strony to był oczywiście sarkazm.
Tak, oczywiście mówię o reakcji internetu :)

Po komentarzach widzę że przywiązanie do tego pierwszego CG trailera też jest zbyt silne, to była raczej prezentacja settingu, tego w co Redzi celują a nie "Patrzcie, robimy taką grę, dokładnie taką, 1:1".

Odpowiedz
#60
(11-06-2018, 10:05)Kluski napisał(a): @Mierzwiak w senie mówisz ogólnie o reakcji internetu? Bo z mojej strony to był oczywiście sarkazm. Ale nawet patrząc na reakcję na forach to przeważa frakcja apologetów. Swoją drogą Redzi nieźle strollowali, prezentując Miasto NOCY głównie przy użyciu słonecznych scen ;)



Cytat:Trailer piękny, ale niestety premiera najwcześniej 2020 rok. :/ No i ma być tylko widok FPP.

Nie ma potwierdzenia tych informacji.

Oficjalnie nie ma, ale wszelkie przecieki kierują ku temu. Plus to:

http://pl.ign.com/cyberpunk-2077-pc/16764/news/e3-2018-cyberpunk-2077-z-ukryta-wiadomoscia-o-dacie-premiery

No nie widzę tego w 2019 + patrząc na to, że będą chcieli zapewnić odpowiednia oprawę graficzną to wydaje mi się, że mogą już celować w cross-gena.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości