Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
(24-01-2020, 12:46)Maćko napisał(a): technologie generujące też realistyczne animacje, zamiast ręcznego ich robienia.

Zastosowali jej już w Mass Effect: Andromeda :P

Odpowiedz
[Obrazek: C7EqqrpUwAAvvvm.jpg]

Odpowiedz
A powyższe wyrenderowali z niej:

[Obrazek: 740full-jayde-rossi.jpg]

Odpowiedz
Raczej miałem na myśli ruchy postaci, bo z twarzami jest trudniej. ;)

What a bunch of a-holes.
---
KARTUNSY.PL - kreskówki, anime, bajki, animacja 
W wolnych chwilach -  copywriting

Odpowiedz
[Obrazek: m4gpwhiohrc41.jpg]

Odpowiedz
Ja tam spokojnie czekam. Preoderów nie robię, akcji CDP nie mam, jak wyjdzie to wyjdzie. A gracze to dziwna publiczność i sytuacja jest taka, że jak wydasz grę zabugowaną to źle, a jak przesuniesz żeby doszlifować to też źle.

Odpowiedz


Nawet niezłe :D
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Ponoć z powodu tej pandemii zdecydowali się wydać grę w pierwotnym terminie, czyli 16 kwietnia.

Odpowiedz
Prima aprilis ;(

Odpowiedz
Teraz to cholera wie co się wydarzy do tego września, jeszcze się kużwa okaże, że 8 lat czekałem na próżno xD

Odpowiedz
Skumulowany budżet Cyberpunka to w tej chwili ~400 mln PLN / 100 mln USD* (i rośnie), dla porównania:

RDR - ~100 mln USD
GTA V - ~140 mln USD
Watch Dogs - ~70 mln USD

Przy czym to są kwoty odnośnie samej produkcji, zwykle do budżetu wliczane są jeszcze koszty promocji, która w wypadku CP77 jeszcze na dobre się nie rozpoczęła.

Liczby mocno "na oko", ale i tak widać, że polska produkcja uplasuje się na szczycie rankingu.

https://www.gry-online.pl/newsroom/raport-cdp-2019-wiedzmin-3-na-pc-sprzedal-sie-lepiej-niz-na-trzec/z31da58

Odpowiedz
[Obrazek: sad_frog.jpg]

Odpowiedz
https://twitter.com/Marcin360/status/1250457084451315714

Wygląda, że dzisiaj nie zrzucą żadnego info. Szkoda, liczyłem, że jakoś wykorzystają promocyjnie ten 16 kwietnia.

Odpowiedz
https://twitter.com/Marcin360/status/1257687155280875520

Nowy gameplay 11 czerwca.

Odpowiedz
Za ponad miesiąc... super. Nie, jednak nie.

Odpowiedz
Co to jest miesiąc dla ludzi czekających na Cyberpunka ;)

Odpowiedz
Cytat:This is a first-person RPG/shooter in which players assume the role of a mercenary named V trying to make their way through the open-world of Night City. Players can explore futuristic locations, interact with citizens, perform missions, and engage in combat to complete various objectives within a storyline. Characters use handguns, machine guns, rifles, and explosives during frenetic firefights with humans and cybernetically enhanced enemies; players can also use melee weapons (e.g., wrist-mounted blades, enhanced limbs) to stab enemies and, in some cases, dismember them. Combat is frenetic, with frequent gunfire, cries of pain, explosions, and blood-splatter effects. Some locations depict mutilated corpses with open chest cavities and/or exposed organs/entrails. During one quest, players assist a character by hammering nails through his hands and feet; screaming sounds and blood effects accompany the scene. The game contains nudity and sexual material: Players can select a gender and customize their character; customization can include depictions of breasts, buttocks, and genitalia, as well as various sizes and combinations of genitals. Players can encounter events where they have the option to engage in sexual activities with other main characters or prostitutes—these brief sex scenes (from a first-person perspective) depict partially nude characters moaning suggestively while moving through various positions. Some scenes contain brief depictions of thrusting motions; other scenes depict a character's head moving towards a partner's crotch. The game contains frequent depictions and references to fictional drugs, including characters taking puffs/hits from a state-altering inhaler/stimulant; an animated billboard ad depicts a man snorting speed. Some sequences allow the player to drink alcoholic beverages repeatedly until the screen distorts; player's character can also drive cars while drunk. The words “f**k” and "c*nt" appear in the dialogue.

Będzie można customizować pitola i bożenkę!

Odpowiedz
Czyli biały będzie mógł mieć murzyńską pyte?

Odpowiedz
(05-05-2020, 21:00)Albertino napisał(a): Za ponad miesiąc... super. Nie, jednak nie.

Redzi zapowiadający z dużym wyprzedzeniem gameplay...nowe, nie znałem.

Odpowiedz
U facetów to prosta sprawa: albo pod spodniami jest więcej albo mnie, ale jak można dostosowywać żeńskie genitalia? Kształt warg sromowy będzie można wybrać? Wielkość łechtaczki? :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości