Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
[Obrazek: comment_1593105368Un8bTvkyie5yxDNnLHKaeK.jpg]
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
O 14 na TVGRYplus ma być długa rozmowa live z Pawłem Sasko, można podrzucać pytania, pewnie wyciagną od niego troche informacji.

Odpowiedz
[Obrazek: yr3j06u8r8851.png?width=960&crop=smart&a...7d05401a2b]

Odpowiedz
Dobry ten materiał z TV Gry. Do odsłuchania w trybie przyspieszonym ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Tak sobie wracam do tego ostatniego pokazu i coraz bardziej się utwierdzam w odczuciu, że to wygląda generycznie i "growo" w złym tego słowa znaczeniu. Oglądasz i myślisz: "no, gra". Nie wiem czego się spodziewałem, a właściwie to wiem. Po niemal roku od ostatniego materiału z gry, oczekiwałem jakiegoś pierdolnięcia w stylu Redów, przede wszystkim prezentacji Night City... nocą, z efektem "wow", czegoś z iskrą, tak, żeby można było zbierać szczękę z podłogi. Nie wiem kto wpadł na genialny pomysł z tą ekspozycją braindanceu, ale to było wręcz komiczne, dziennikarze, którzy mieli możliwość ograć ten element, też narzekali, że wygląda to jak nieudolna zrzynka z Detroit. Miasto nocą? Jest ok, i tylko ok, trochę mi to zapachniało Batmanem Arkham City, a jestem w stanie bronić twierdzenia, że GTA na modach wygląda dużo lepiej.

Może będzie tak jak z Wieśmakiem, Redzi osiągną magnum opus przy trzeciej odsłonie, a jedynka będzie po prostu porządną gierką z całą litanią niedoróbek.

Odpowiedz
Nie czaję. Masz problem z grą, czy ze swoimi wygórowanymi wymaganiami, które są niemożliwe do spełnienia? Przecież w ten sposób można zjechać każdy tytuł.

IMO główny problem z Cyberpunkiem jest taki, że marketing nie wie jak go reklamować. Trailery sugerują coś na kształt GTA, ale otwarty świat, pojazdy itd zapowiadają się głównie na fasadę (tak samo jak w W3), pod którą siedzi baaardzo interesujące RPG z rozgałęzioną fabułą. Dlatego przyłączam się do opinii, że to Sasko póki co zrobił najlepszą reklamę w podcaście GryOnline - Deus Ex na sterydach, z elementami Vampire: The Masquerade – Bloodlines. I w tym upatruję sukcesu tej gry.

I wracając do samego Wieśmaka - przecież to nie była gra rewolucyjna. Ona po prostu bardzo, bardzo udanie zmiksowała motywy znane z różnych innych tytułów, przyprawiając to tym unikalnym wiedźmińskim klimatem. Czy pokazy i trailery W3 sugerowały coś innego? Nie wiem czemu w przypadku Cyberpunka miałoby być inaczej.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Haha, podoba mi się jak hajp do tej gry totalnie opadł na forum, kiedyś zarwane nocki i spam na żywo, teraz totalny ignor nowych materiałów :)

Brońki:



Michael, Franklin, Trevor:



Całość:


Odpowiedz
Hype nie opadł, dopiero dzisiaj nadrobiłem materiał ;)

Jest bardzo przyjemnie, podoba mi się forma tych odcinków, które powoli robią podbudowę. Bronie zmyślne, jest ok, ale tutaj raczej ciężko się czymś jarać przez bycie latami zasypywanym przez strzelanki sci-fci. Rozbudowa fajna, skrycie mam nadzieję, że Redzi poszaleją z modami i dostaniemy naprawdę szeroki wachlarz/indywidualizację rozpierdolu.
Materiał dot. backgroundu postaci bardzo zgrabny, niby chciałoby się więcej dowiedzieć o wpływie na całą rozgrywkę, ale z drugiej strony - niech Redzi zaskoczą. Jest tu naprawdę spore pole do popisu, szczególnie mając z tyłu głowy wypowiedzi o mocnym wykorzystaniu "akcji kontekstualnych", o których wypowiadał się Paweł Sasko.
Niedosyt odnośnie materiału o muzyce. mogli pochwalić się więcej zapleczem i dać trochę technicznego mięsa ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Hajp nie opadł. Będzie w pytę.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Widać, że dalej pracują nad feelingiem przy strzelaniu, walce wręcz i jeżdżeniu. Oby tylko to nie spowodowało obsuwy.

Przeszłość V spoko, lubię jak można startować z różnych miejsc. Ognisko Nomadów klimatyczne, chociaż chyba pójdę w Corpo, bo docelowo może dać fajniejsze opcje w dialogach. Hype na pewno jest, ja dużo wybaczę w mechanikach jeśli zadania będą klawe fabularnie.

Odpowiedz
Lal... Ominął mnie ten news. A niech spierd... ją że swoją grą.

https://www.benchmark.pl/aktualnosci/nie-bedziecie-zadowoleni-prezentacja-cyberpunk-2077-opozniona.html
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Lol, refleks szachisty. Ta prezentacja już się dawno odbyła.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Sensacyjny njus z 2 czerwca ;) Shamar, Ty to chyba nie z Wenus, ani nie z Marsa, no nie?

Odpowiedz
Ale tu nie chodzi o czas newsa a o to co w newsie.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Też przedyskutowane pizdyliard razy tutaj w trzech różnych wątkach.

Czekam jak shamar odkopie newsa o braku wyboru płci :)

Odpowiedz
Imo najlepszy trailer ze wszystkich dotychczasowych:


Odpowiedz
Te dzisiejsze fragmenty też mi się ogromnie podobały, znów się jaram :D

Odpowiedz
Aliens kidnapped my wife and kids. HELP ME CELEBRATE.

Odpowiedz
Tak, nowe urywki są zajebiste, ten jeszcze lepszy:


Odpowiedz
Oba klipy zajebiste - aż ciężko zdecydować, którym gangusem zostać :)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości