Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
Ludzie nie chwycili baita i nawet nie obejrzeli filmu do końca ;) 
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Snappik napisał(a):Syn Mentala już zrecenzował :)

Kocham wszystkich moich synów po równo, ale recenzowanie niespaczowanych gierek, o których wiadomo, że w momencie oficjalnej premiery będą mocno poprawione, to imo cios poniżej pasa. Muszę odbyć ze swoim synem nr 8 męską rozmowę.

Odpowiedz
Zeby nie bylo za latwo:

https://www.gameinformer.com/2020/12/07/cyberpunk-2077-epileptic-psa?amp&__twitter_impression=true

https://mobile.twitter.com/APZonerunner/status/1336239620451930112
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
(08-12-2020, 19:23)Paszczak napisał(a): Anemiczny pop i szeptane banały. Fuck yeah.

Gdyby nie Wiedźminy, to chyba miałbym wyjebane na tę grę. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak głośny, długo wyczekiwany tytuł miał tak nudną i bezjajeczną kampanię promocyjną.

Odpowiedz
(09-12-2020, 13:52)Grievous napisał(a): Nie pamiętam kiedy ostatnio tak głośny, długo wyczekiwany tytuł miał tak nudną i bezjajeczną kampanię promocyjną.

I to jest chyba największy problem w moim przypadku. Ja jestem mega podatny na różnego rodzaje szantaże i łatwo mnie "kupić", ale w przypadku Cyberpunka hype zerowy i raczej nic tego nie zmieni. Żadnego materiału promocyjnego do końca nie obejrzałem.

Przynajmniej wiem, jak się czują osoby, które oglądały jakieś zwiastuny filmowe i jarały się z resztą forum :)

Odpowiedz
Po sieci krążą już filmiki z podstawowej wersji PS4 - wygląda to jak gierka sprzed 5 lat albo i gorzej, współczuję :) W porównaniu z RDR2 wygląda jak jakaś kpina. To ewidentnie nie powinno wyjść na starą generację.

Są też nawet 30-minutowe filmiki z kompilacją bugów, yikes. Trafiają się nawet takie kwiatki jak spadki do 10 klatek przy większym zadymieniu i regularne problemy z doczytywaniem tekstur, optymalizacja my ass :D Zakładam, że to tylko problem starej generacji, oby ten day 1 patch zdziałał cuda, bo gracze ich zjedzą...

Odpowiedz
No jutro robię przegląd jakichś opinii/gameplayów z podstawowej PS4 z Day One Patch. Graficzny downgrade mogę przełknąć ale jeżeli optymalizacja to jakieś 20 fpsów podczas akcji/zatłoczonych lokacjach, to chyba odpuszczam i ogram gdzieś w przyszłym roku jak już zaopatrzę się w PS5.

Odpowiedz
Btw oglądałem fragment gameplaya na PS5 (w niektórych strefach czasowych chyba już była premiera, więc to już chyba jest z patchem? ktoś wie?) i raz na kilka-kilkanaście sekund widać wyraźne chrupnięcia animacji. Ups ;)

Odpowiedz
grajo


Odpowiedz
(09-12-2020, 13:52)Grievous napisał(a):
(08-12-2020, 19:23)Paszczak napisał(a): Anemiczny pop i szeptane banały. Fuck yeah.

Gdyby nie Wiedźminy, to chyba miałbym wyjebane na tę grę. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak głośny, długo wyczekiwany tytuł miał tak nudną i bezjajeczną kampanię promocyjną.

To jest jakaś absolutna tragedia. Coś tam musiało się u nich serio posypać. Ci sami ludzie którzy byli odpowiedzialni za genialną kampanię promocyjną Wiedźmina wypuszczają takiego kupsztala jako Launch Trailer? Po 8 latach czekania? Serio, na ten moment najlepszy materiał dla tej gry to ciągle pierwszy teaser z 2013. Proces produkcji tej gry powinien się doczekać jakiegoś reportażu.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Ten jeden zwiastun faktycznie jest średni, ale poprzednie były moim zdaniem fantastyczne.
Ja, jako osoba która ani razu nie grała w Wiedźmina 3 (acz obejrzałem sporą część gry w gameplayach) i która nie miała zamiaru grać w Cyberpunka, naprawdę zacząłem się nim jarać właśnie po dwóch zwiastunach, filmiku o Johnnym Silverhandzie i filmikach o stylach, gangach i broniach.

Odpowiedz
Trailer jak trailer. Reszta zajawek to glownie sceny akcji i sprzedawanie CP77 jako futurystyczna wersje GTA, a tu w koncu cos innego, sugerujacego, ze gra bedzie stala czyms wiecej. Tutaj muzyczna plumka, jest jakis klimacik, a nawet te banaly robia swoje. Z tego co widze to fanom CDPR zajawka sie raczej podoba. Natomiast faktem jest, ze cala ta promocja Cyberpunka mocno slabuje, przynajmniej porownujac ja do Wieska.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
(09-12-2020, 16:49)Kluski napisał(a): Serio, na ten moment najlepszy materiał dla tej gry to ciągle pierwszy teaser z 2013.

True.

(09-12-2020, 17:50)Bucho napisał(a): sprzedawanie CP77 jako futurystyczna wersje GTA

I to jest główny fundamentalny problem tej gry. To powinien być cyberpunkowy witcher, albo cyberpunkowe vampire masquerade bloodliness.
A puki co to mam wrażenie że będzie trochę cyberpunkowe Outer Worlds? GTA w klimacie outer worlds?

Drugi najważniejszy problem, czy jest jakaś unikatowa mechanika w tej grze? Bo ja do dziś nie słyszałem nic o tem. A bez tego co w ogóle uzasadnia powstanie tej gry poza prozą życia?

Do tego przeciętna grafika, koszmarne wymagania, bugi które będą łatać latami. eh.
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Eeeee, a jaka była unikatowa mechanika w W3? Cyberpunk to od zawsze miał być RPG (oparty na klasycznym papierowym systemie zresztą). Wcześniejsze gry studia dawały nadzieje na bogaty świat, pełnokrwiste postaci i dobrą angażującą fabułę i wygląda na to że Redzi dokładnie to dostarczyli. Plusem na pewno fenomenalnie wyglądające i ociekające klimatem miasto.

Ja naprawdę nie wiem czego ludzie się po tej grze spodziewali.

Odpowiedz
Też nie rozumiem co za unikalne mechaniki powinny się tu znajdować. Nowy Asasyn ma unikalną mechanikę bitew na dissy z NPCami w formie cytatów z Życia na Gorąco - to dobry powód żeby tworzyć grę?

Cyberpunk miał czarować światem i wygląda na to, że to robi. Do tego dla mnie wprowadza nową jakość w RPGach pierwszosobowych, bo wreszcie to wygląda dynamicznie, a nie jak większość tego typu gier w przeszłości, czyli zbliżenia na statycznych NPCów podczas rozmów i nasza "postać", która pokazuje tylko broń i kawałek ręki, a reszta magicznie lewituje.

Odpowiedz
Według mnie problemem może być sama nazwa gry. Gdyż jeżeli się ją nazywa "Cyberpunk" i tak wiem, że jest tam ten numer, to jakby się oczekuje, że otrzyma się opus magnum tego gatunku, czy też dzieło, które kombinacją i kwintesencją tego całego gatunku.
Trochę tak, gdybym ja coś stworzył i nazwał to "Space Opera 2200" to też ludzie po takim tytule oczekiwaliby czegoś niesamowitego. Albo gdybym powiedział, że robię odpowiedź na "Tango & Cash" pt. "Mental & Bucho" to też wiadomo jakie byłyby oczekiwania. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Dużo strzelania do murzynów i Żydów?

Odpowiedz
Bugi kosmiczne, historia srednio sie klei/nie styka glowny watek.
Ciekaw jestem ile materialu tam polecialo w ostatnich miesiacach. W sumie jedna z lepszych krotkich recek w temacie:

Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Kurde, na mocnym PC wygląda bajecznie, na prosiaku spoko, ale to co się dzieje na bazowych konsolach... ała. Chyba bym nie kupił jakbym miał zwykłe PS4.

Odpowiedz
Lawrence napisał(a):robię odpowiedź na "Tango & Cash" pt. "Mental & Bucho"

I like the way you think :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości