Serio, lepiej samemu sprawdzić, Stadia jest za free w 1080p.
16-12-2020, 12:38
|
Cyberbug 2077
|
|
Ja też się bałem, ale po testach Hitmana 2 na Stadii... poczułem się megakomfortowo. Co ważne, nawet przy zerwaniu połączenia powrót do gry trwa 5 sekund, a gra startuje tam, gdzie się przerwała.
Serio, lepiej samemu sprawdzić, Stadia jest za free w 1080p.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
16-12-2020, 12:38 zdzichon napisał(a):A co do kampanii reklamowej, to twoja pierwsza? Skala hajpu, jakiego doświadczyłem przed premierą RDR2 (na podstawową konsolę PS4!), jest nieporównywalna z niczym innym. Chodziłem podjarany jak 4-latek nowym misiem, ludzie nie mogli ze mną wytrzymać, bo gadałem tylko o tym :) Gierka - choć spełniła ogromną większość moich oczekiwań (to chyba tyle w temacie kampanii reklamowych) - ma oczywiście poważne wady, które fenomenalnie wypunktował Jakey w materiale "Rockstar's Game Design is Outdated". Sęk w tym, że CP nie jest jeszcze na etapie takich baboli. Oni pod wieloma względami tkwią w epoce GTA Vice City, co szokuje, zaważywszy na to, ile miliardów władowano w produkcje. 16-12-2020, 12:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2020, 13:02 przez Mental.)
Akurat wolność w pokonywaniu questów w CP77 stoi na dużo wyższym poziomie niż w RDR2.
16-12-2020, 13:15
Ja ze swojej strony polecam jeszcze Xbox Game Pass Ultimate - ogromna biblioteka gier, w okresie próbnym przeszedłem na telefonie jakieś 25% Arkham Knighta. Wystarczy mieć sparowany pad.
16-12-2020, 13:34
Grałeś na telefonie? Ostatnio też odpaliłem Arkham Knight z ciekawości i chyba te 6 cali to trochę za mało. Zwłaszcza UI bolało. Na PSP czy Bicie jakoś tak tego nie odczuwałem.
16-12-2020, 13:49 Huntersky napisał(a):Akurat wolność w pokonywaniu questów w CP77 stoi na dużo wyższym poziomie niż w RDR2 Możesz rzucić przykładem? Bo w RDR2 jest straszna bieda pod tym względem. W sensie nie możesz wejść przez balkon do pokoju, gdzie grają w pokera i obrabować typów. Najpierw musisz pogrozić bronią sprzedawcy i dopiero on otworzy ci "sekretne" drzwi, które prowadzą do tegoż pokoju. Rozumiem, że w CP sam wybierasz metodę dokonania rabunku? 16-12-2020, 13:57
Cyberpunk stara się udawać Deus Exa pod tym względem, z lepszym lub gorszym skutkiem. Ale zazwyczaj do wykonania misji możesz podejść siłowo, zabijając wszystko co się rusza, po cichu, bez wzbudzania alarmu, albo w ogóle uniknąć walki odpowiednio wybierając dialogi.
16-12-2020, 14:02
Nie do końca o to mi chodziło. Pytanie, czy musisz np. pogadać z jakimś typem, żeby on "otworzył ci drzwi" - czy możesz sam te drzwi, dajmy na to, wysadzić albo wejść przez okno?
16-12-2020, 14:13
Tak. Ale to też zależy od konkretnej misji, te nastawione na popychanie fabuły do przodu są bardziej liniowe.
16-12-2020, 14:19
https://www.powerpyx.com/cyberpunk-2077-story-choices-guide/
Wg autorów artykułu, 98% dialogów ma ZEROWY wpływ na fabułę.
https://www.filmweb.pl/user/Nawrocki/activity
https://letterboxd.com/nawrocki/list/best-movies-of-2020s/ https://letterboxd.com/nawrocki/list/2024-movies/ 16-12-2020, 20:40
Czyli kolejne oszustwo?
Tysiące arkuszy maszynopisu z dialogami, które służą wyłącznie do wygenerowania kolejnej linijki rozmowy (przypominam, że to wszystko trzeba było tłumaczyć na kilkanaście języków)? Tak wyglądał objętościowo tekst do translacji dla Japończyków :) ![]() https://www.thegamer.com/cyberpunk-2077-japanese-dub-script/ 16-12-2020, 20:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2020, 20:51 przez Mental.) (16-12-2020, 20:40)nawrocki napisał(a): https://www.powerpyx.com/cyberpunk-2077-story-choices-guide/Nie jest to zaskoczenie, gdy z mojego doswiadczenia poki co przynajmniej 90% z nich to albo jedna opcja odpowiedzi, ale dwie-trzy znaczace wlasciwie to samo. 16-12-2020, 21:28
No ja już nic nie chcialem mowic. :) Ale porownanie jest adekwatne chyba tylko przez wzglad na bugi.
16-12-2020, 21:38 (16-12-2020, 20:40)nawrocki napisał(a): https://www.powerpyx.com/cyberpunk-2077-story-choices-guide/ Niestety, ale ta nieliniowość to kolejna ściema Redów. Trzeba samemu się przekonać, ale już wiele osób pisało, że te trzy różne ścięzki to różnią się w zasadzie wstępem i paroma linijkami dialogów. Redzi twierdzili też, że określone dialogi/działania zamykają/otwierają drogę do poszczególnych zadań, ale nawet jeśli to z moich obserwacji wynika, że w znikomym stopniu. Taka liniowa gierka akcji, która mało przekonująco udaje rozbudowanego RPG-a (trochę koloryzowane, ale tylko trochę). No bo fajnie, że są jakieś różne RPG-mechaniki, ale jakoś nie czuję żeby wybór punktów, stylu gry, czy czegotamkolwiek innego miało jakieś istotne znaczenie w rozwoju akcji. 16-12-2020, 21:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2020, 21:51 przez Albertino.) (16-12-2020, 20:40)nawrocki napisał(a): https://www.powerpyx.com/cyberpunk-2077-story-choices-guide/Czyli najbardziej rozbudowana misja jest na samym początku gry. :) 16-12-2020, 21:52 (16-12-2020, 21:35)Paszczak napisał(a): Czy ktoś tu toto porównywał do VtM:B? Ja porównywałem. I dalej się tego trzymam. Obie gry to bardzo ambitne projekty wypuszczone dużo za wcześnie. Oba nękane przez bugi . Oba stojące klimatem, postaciami i dialogami. Oba z lekko kalekim mechanikami. Nie wiem też czy pamiętacie , ale o zakończeniu VtM też decydowało się w ostatniej misji. Otworzyć sarkofag, nie otwierać, dać Lacroix. Tyle. Trochę słabo z tymi wyborami. Misja z Maelstrom dawała nadzieje na dużo więcej. 16-12-2020, 22:16 |
|
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |