Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
Tak, było w tym filmie i w artykule z linku, który podesłał Bucho.

Dla mnie ten przeciek wygląda całkiem wiarygodnie i coraz więcej elementów układanki zaczyna do siebie pasować.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
(04-01-2021, 18:48)Mental napisał(a):
Hitch napisał(a):Rockstar mógłby pomarzyć o takiej dowolności w wykonywaniu misji

Tylko pamiętaj, żeby nie wysunąć zderzaka swojego samochodu 1 cm poza krawężnik jezdni, bo zatrzymasz cały ruch w mieście :)

No ale... co z tego? Ta gra nie opiera się na interakcjach w realistycznej symulacji żyjącego świata. Już pisałem, że największym minusem 2077 jest wjebanie do niej wielkiej mapy, która jest tu potrzebna jak krowie skrzypce. Jestem wręcz przekonany, że otwarty świat został dodany w pośpiechu i niechlujnie tylko i wyłącznie dlatego, bo garniturki zobaczyły, że większość dużych marek obecnie to sandboxy.

Z tym, że nie ma najmniejszego problemu z olaniem tego aspektu i czerpaniem radochy z tego, czym faktycznie jest ta gra. A jest fajnym erpegiem z dużą ilością gadania i robienia questów po swojemu w stylistyce będącej sokiem po zblendowaniu ze sobą Strange Days, Johnny'ego Mnemonica i Batman Beyond.

Mi się podobają te questy. Podoba mi się model strzelania. Podoba mi się model skradankowy, choć tu by się przydało trochę szlifów. Podoba mi się system RPG i mechanika gadania, która nie przykleja cię do rozmówcy. Podoba mi się stylistyka, muzyka, historia, aktorstwo i przywiązanie do detali tam, gdzie faktycznie to ma sens. Mi to wystarczy, żeby się dobrze bawić.

A że to kiepski sandbox? No i chuuj! Moje ulubione gry w większości nie są sandboxami. Sram na otwarte światy i jestem nimi znudzony. Cieszę się, że w CP ten element rozgrywki zrobili na odpierdol, bo mnie w ogóle on nie interesuje.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(05-01-2021, 07:23)Hitch napisał(a): A że to kiepski sandbox? No i chuuj! Moje ulubione gry w większości nie są sandboxami.

No i spoczko, ale to ciągle oznacza, że to zupełnie inna gra niż zapowiadana. Miały być wyścigi ale w sumie wyszła platformówka, na kurcze pieczone wnikać ;)

Po drugie niech oddadzą moje 100 milionów które wzięli na super zaawansowane AI xD

https://www.gry-online.pl/newsroom/cyberpunk-2077-rzadowe-pieniadze-na-zywe-miasto-nie-pomogly/z21efae

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Jak mówi ostatnia plotka z twittera, niby napisał to anonimowo pracownik studia, w grze było zaawansowane AI, ale wygląda na to, że development był takim burdelem, i tyle wycinano, iż nie zdołano tego ogarnąć do premiery i wyszedł obecny fuckup. Podobno planują to naprawiać, we will see, więcej tutaj: https://www.ppe.pl/news/153215/cyberpunk-2077-no-mans-sky-tworcy-wycieli-mnostwo-zawartosci-ale-wszystko-moze-wrocic-do-gry.html

Odpowiedz
Nie, więcej na poprzedniej stronie, gdzie wrzuciłem link do posta tego anonimowego deva. :P

(05-01-2021, 07:23)Hitch napisał(a): A że to kiepski sandbox? No i chuuj! Moje ulubione gry w większości nie są sandboxami. Sram na otwarte światy i jestem nimi znudzony. Cieszę się, że w CP ten element rozgrywki zrobili na odpierdol, bo mnie w ogóle on nie interesuje.
Zazdro. Ja żałuje, że interesują mnie dobre gry, bo gdyby mnie nie interesowały to też bym się dobrze bawił przy Cyberpunku 2077. ;)

CDP oddawaj mój hajs wydany na wielki żyjący świat!

Odpowiedz
(05-01-2021, 10:55)Negatywny napisał(a):
(05-01-2021, 07:23)Hitch napisał(a): A że to kiepski sandbox? No i chuuj! Moje ulubione gry w większości nie są sandboxami.

No i spoczko, ale to ciągle oznacza, że to zupełnie inna gra niż zapowiadana.

No to jest kurewstwo do potęgi, o czym też już pisałem, i czego absolutnie nie popieram. Jednakowoż jest to kurewstwo ze strony szefostwa i marketingu, nie samej gry.

W ogóle dzisiaj lepiej odpuszczać sobie wszelkie materiały promocyjne, szczególnie od wielkich producentów (albo aspirujących do tego miana), bo to zawsze pierdolenie jest. RDR2 było ostatnią grą, na którą się napaliłem przed premierą, właśnie przez zapowiedzi. A po premierze wszystkie obietnice o 1200 indywidualnych NPC i tysiącach linii dialogowych dla każdego z nich można było spuścić w kiblu.

Na CP2077 już się nie hajpowałem, nie słuchałem marketingowego pierdolenia, ani nie śledziłem, co się dzieje z tą grą. W sumie to wziąłem w ciemno tylko dlatego, bo podobał mi się Wiedźmin 3 :)

I teraz przynajmniej gra mi się fajnie w to zamiast dostawać apopleksji z powodu niespełnionych obietnic korporacyjnej części studia :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Hitch napisał(a):I teraz przynajmniej gra mi się fajnie w to zamiast dostawać apopleksji z powodu niespełnionych obietnic korporacyjnej części studia :)

To jest bardzo często powielana bzdura, te wszystkie kłamstwa odnośnie elementów gry jakie miała zawierać finalna wersja, te ochy i achy i takie "zabiorę Cię w szaloną podróż po Ameryce i będziemy jeść kolację na dachu restauracji w świetle gwiazd, przy akompaniamencie muzyki latynoskiej, a później pójdziemy na plażę i na golasa wykąpiemy się w ciepłym morzu, rano przyniosę ci śniadanie do łóżka i obsypię bukietem róż" a ostatecznie zabierasz ją do Bytomia na dwie godziny :) No, co randka jest, jest :) A że szczegóły się trochę nie zgadzają... Te wszystkie kłamstwa jak najbardziej powtarzali developerzy, w dziennikach, w wywiadach itp. Inna kwestia, że mogli faktycznie planować wprowadzenie tych wszystkich bajerów, ale zarząd im kazał zrobić w 4 lata, a nie w 8.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
No jak devowie także kłamali to też im trzeba obić ryje. Nie zmienia to faktu, że w Cyberpunka gra się po prostu fajnie.

Swoją drogą sprawdziłem, czy przechodnie znikają, tak jak na jednym z wrzuconych tu filmików. Nie znikają. Po spojrzeniu w górę i oddaniu strzału i ponownym spojrzeniu na nich, są gdzie byli tylko kucają i błagają o litość.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(05-01-2021, 13:48)Kluski napisał(a):
Hitch napisał(a):I teraz przynajmniej gra mi się fajnie w to zamiast dostawać apopleksji z powodu niespełnionych obietnic korporacyjnej części studia :)

To jest bardzo często powielana bzdura, te wszystkie kłamstwa odnośnie elementów gry jakie miała zawierać finalna wersja, te ochy i achy i takie "zabiorę Cię w szaloną podróż po Ameryce i będziemy jeść kolację na dachu restauracji w świetle gwiazd, przy akompaniamencie muzyki latynoskiej, a później pójdziemy na plażę i na golasa wykąpiemy się w ciepłym morzu, rano przyniosę ci śniadanie do łóżka i obsypię bukietem róż" a ostatecznie zabierasz ją do Bytomia na dwie godziny :) No, co randka jest, jest :) A że szczegóły się trochę nie zgadzają... Te wszystkie kłamstwa jak najbardziej powtarzali developerzy, w dziennikach, w wywiadach itp. Inna kwestia, że mogli faktycznie planować wprowadzenie tych wszystkich bajerów, ale zarząd im kazał zrobić w 4 lata, a nie w 8.

Tylko jak linkowałem ja, a przede mną najwyraźniej Crov (pozdrawiam Crova ;P) to developerzy mogli jeszcze kilka miechów temu wierzyć w to, że pewne rzeczy w grze się znajdą. A potem zaczęto je wycinać, co już winą devów niekoniecznie być musiało.

Odpowiedz
(05-01-2021, 14:16)Albertino napisał(a): Tylko jak linkowałem ja, a przede mną najwyraźniej Crov (pozdrawiam Crova ;P) to developerzy mogli jeszcze kilka miechów temu wierzyć w to, że pewne rzeczy w grze się znajdą. A potem zaczęto je wycinać, co już winą devów niekoniecznie być musiało.

Pierwszy linkował Buczi (pozdrawiam).
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Tutaj jest więcej info, którego nie było w polskich serwisach:
https://gameinfinitus.com/news/cyberpunk-2077-alleged-leak-details-cut-content-dlc-and-update-roadmap/

I IMO to jest legitny przeciek, bo wiele rzeczy ma sens. Funkcjonowanie policji to taki gniot, że nigdy nie uwierzę, iż takie coś chciano realnie wypuścić - raczej zjebali na ostatniej prostej. Wycinany kontent też brzmi legitnie, szczególnie ten dotyczący oddziałów MAX-TAC, które pojawiają się w jednym queście by później, najwyraźnie (poprawcie mnie jeśli się mylę), kompletnie zniknąć z gry. Podobnie z Morganem Blackhandem - wydaje się, że planowano coś więcej.

Odpowiedz
bez siuraka numer 3 to szkoda zachodu...
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Albertino napisał(a):Funkcjonowanie policji to taki gniot, że nigdy nie uwierzę, iż takie coś chciano realnie wypuścić - raczej zjebali na ostatniej prostej

Ale super, że znaleźli czas na wstawienie suwaka powiększającego penisa i wylizali odbyt aktywistom BLM. Na to były chęci.

Redzi muszą zostać zniszczeni - kłamliwa, złodziejska korporacja. Oszukujo i kradno pieniądze podatników.

Odpowiedz
Cytat:wylizali odbyt aktywistom BLM

Ale to chyba tylko w social mediach, bo w samej grze nie ma tego typu pierdół. Ludziki z alfabetu też dostały zaskakująco małą reprezentację i chyba był nawet ból dupy prasy branżowej o to :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Mental jakby grał to by wiedział że nie ma takich pierdół w grze ale że na YT nic o tym nie puszczali to nie wie.

Swoją drogą jestem ciekaw jaki % graczy zrobiło laskę z siusiakiem albo faceta z cipą. Coś czuję że to nawet nie procent tylko promil...

Odpowiedz
Zagram dopiero w 2022 roku, jak wypuszczą taką wersję gry, jaką obiecywali w spotach reklamowych. No i na PS5, którego jeszcze nie kupiłem (z zakupem czekam na premierę GTA6).

Odpowiedz
Z racji, że GTA Online wciąż zarabia absurdalne kwoty dziennie, wnioskuję, że GTA 6 pojawi się pewnie w 2025 roku gdzieś :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Pochwaly tez sa:

Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
https://www.cdaction.pl/news-62776/cyberpunk-2077-gracz-przywrocil-do-gry-wyciete-romanse-wideo.html?fbclid=IwAR3do7RzClY5E4sE7HgBwB1z5MmlIoc4NoYoGfg4UgFz6KYUHvggSnRr248

hmmmmm....
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Dla mnie to żaden news, bo każda gra ma pełno wyciętego contentu. W Half-life 2 zmienila się praktycznie cała kampania i ślady po niej wciąż można znaleźć w kodzie.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości