Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
Zapomnij o sequelu, musieli by już nad nim pracować, skoro pierwszą część robili 10 lat a i tak była zjebana :) A oni naprawiają zachowania kotów :)

Muszą wydać Wiedźmina 4, żeby odbić się w oczach graczy.

Odpowiedz
To by było chyba najsensowniejsze rozwiązanie - wyciągnąć wnioski i zrobić po prostu sequel, tylko pytanie czy warto? Marketing zrobił z tego poważną markę, ale informacja o sequelu mogłaby się spotkać ze sporym hejtem i zapewne mniejszym zainteresowaniem/ostrożnością. Żeby osiągnąć sukces, gra musiałaby być PO PROSTU bardzo dobra, a nie wiem czy ten team na to stać. Także jestem pewien, że 2/3 firmy od stycznia pracuje już nad Wieśkiem 4, bo tak łatwiej i bezpieczniej. A C2077 pociągną jeszcze trochę, poudają i zamkną temat za rok jakiś - skoro DLC to nowa kurtka, to chyba nikt się nie oszukuje, że pracuje nad tym jakaś większa grupka ludzi?

Odpowiedz
O braku zainteresowania niech świadczy fakt, że moja Ola chciała mi kupić koszulkę z CP2077 w Croppie czy innym House na co mój syn (6 lat) stwierdził, że to już niemodne i nikt nie wie co to Cyberpunk.

A w TSach z Wiedźmina do tej pory ludzie śmigają :)

Odpowiedz
(18-08-2021, 08:12)yacajackowski napisał(a): O braku zainteresowania niech świadczy fakt, że moja Ola chciała mi kupić koszulkę z CP2077 w Croppie czy innym House na co mój syn (6 lat) stwierdził, że to już niemodne i nikt nie wie co to Cyberpunk.

A w TSach z Wiedźmina do tej pory ludzie śmigają :)

Co racja to racja. Wiesiek wbił się w popkulturę 100 razy lepiej niż CP, mimo że ten miał 100x większy budżet na marketing ;) To jest absolutnie topowy fail w gamedevie w XXI wieku. 
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Sequel myślę, że jak najbardziej realny, ale najpierw Wiesiek na podbudowanie. Ogólnie dużo nie oczekiwałem po tych łatkach, ale te pierwsze DLC po ośmiu miesiącach mnie rozwaliły. Keanu jako zaginiony członek Tokio Hotel i jakieś dwie kurtki, paskudne zresztą. Rozumiem, że nie chcą już drążyć zrypanych mechanik, ale myślałem, że chociaż trochę postarają się by wyjść z twarzą.

Jak ogłoszą nową grę w uniwersum Wiedźmina, to pewnie będę się jarał, ale niesmak pozostanie na długo.

Odpowiedz
A ten multiplayer to kiedy? ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Nigdy, już dawno potwierdzili, że zmieniają w tej kwestii wcześniejsze plany. W ogóle wyobrażasz sobie jak w tej sypiącej się na każdym kroku gierce, z tym silnikiem, taki multik by działał? ;)

Odpowiedz
Jak złoto kurva :)

Odpowiedz
No cóż, przynajmniej próbowali :) Siedem lat produkcji, zbierania doświadczenia, żeby móc z całą stanowczością stwierdzić, że otwarty świat w stylu GTA to dla nich jednak za wysokie progi :) Niech spokornieją i wracają do klepania średniowiecznych krain, bo to jedyne co im wychodzi, a wielkie sandboxy ze strzelawkami niech zostawią dużym chłopcom z Rockstara, hehe.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
A co w ogóle myślicie na temat potencjalnego Wiedźmina 4? Trochę mnie dziwią głosy z CDP Red że ma to być kompletnie nowa seria z nowym bohaterem, bo historia zamknięta itd. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić by bohaterem tej gry była jakaś nowa postać. To Geralt jest dla świata Wiedźminem tak naprawdę. Kolejna sprawa jest taka że póki Netflix będzie robił serial to marka ciągle będzie na topie. Mamy więc super gwiazdę w roli ukochanego Geralta, z którym przed telewizorami spędzimy jeszcze kilka lat a gra ma nam go zabrać?:) Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić by akcjonariusze zgodzili się na coś takiego. To tak jakby zrobić Tomb Raidera bez Lary Croft, Splinter Cella bez Sama Fishera, Thiefa bez Garretta czy Maxa Payne bez Maxa ;) tym bardziej że potencjał w kontynuacji, gdyby ogarnęli dobry scenariusz jest ogromny. Ja chętnie zobaczyłbym w świecie gry Nilfgard (!), Vengerberg, Doline Kwiatów a ze starych lokacji, mogłaby powrócić Wyzima :)

Odpowiedz
Zaufaj Redom ;) Oni wiedzą co robią, hehehe.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Czemu miałoby się nie udać z innym bohaterem? Masz Effect Andromeda I Tlou2 były super :P

Odpowiedz
Ja tam bym przyjął grę w wiedźmińskim świecie, ale z kreatorem postaci. Potencjał na to jest spory. Geralt też byłby ok, chociaż trójka mega mocno go wyeksploatowała. Historii jeszcze trochę jest, ale ciężko by było zrobić coś świeżego w mechanikach. A wchodząc w nowych bohaterów otwierają się drzwi z np. różnymi stylami walki czy podejściem do zadań. Przecież Redzi nie spierdolą strzelania z łuku albo pure-czarodziejow. Chyba.

Odpowiedz
Ją bym mógł pograć Eskelem, albo zrobić symulator gbura z Lambertem.

Odpowiedz
(18-08-2021, 08:12)yacajackowski napisał(a): O braku zainteresowania niech świadczy fakt, że moja Ola chciała mi kupić koszulkę z CP2077 w Croppie czy innym House na co mój syn (6 lat) stwierdził, że to już niemodne i nikt nie wie co to Cyberpunk.

A w TSach z Wiedźmina do tej pory ludzie śmigają :)

Właśnie niedawno łyknąłem w promocji w croppie za 20 zeta koszulkę z W3 (mam też custom W2).
Cyberpunk? Jaki Cyberpunk?

Odpowiedz
(19-08-2021, 08:42)Snappik napisał(a): To co? Poheheszkujemy? ;)

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/p6oy9s/literally_the_first_minute_with_patch_13/

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/p6v2gq/decided_to_enjoy_13_on_a_fresh_save_and_saw_the/

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/p6q0uu/my_first_minutes_in_the_new_patch/

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/p6s258/patch_13_is_bad_for_me_on_ps5_no_cars_barely_any/

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/p6to91/amazing_to_me_that_after_months_of_patching_the/

Aż z ciekawości odpale chyba dzisiaj i zobaczę co jest pięć - bo grałem w dzień premiery na Xbox One X i nie miałem żadnych problemów, takich wiksach jak puste miasto nie mówiąc. Czyżby naprawili grę psując ją? Niemożliwe :)

Odpowiedz
Dajcie znać jak już giera będzie elegancko załatana, bo kusi mnie wersja na Stadię ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Nieprędko, może nigdy :)

Odpowiedz
(19-08-2021, 09:30)Badus napisał(a): Dajcie znać jak już giera będzie elegancko załatana, bo kusi mnie wersja na Stadię ;)

Wersja na Stadię jest podobno najmniej problemowa. Ja na PC miałem właściwie tylko jedego buga na 60h, który zakłuł w oczy, jak mi się model zespawnował w debilnej pozycji i zepsuł dość emocjonalną scenę. Tak, to oprócz jakiegoś clippingu raz czy dwa grało się dobrze. Miasto nadal robi na mnie wrażenie, atmosfera jest cyberpunkowa, a fabularnie też jest co najmniej dobrze z przebłyskami. Jedyne co mnie drażni to widać czasem że tu coś wycięli, tam coś wyleciało. Na przykład zajebisty quest line z parą polityków kończy się dość nagle i widać że były ambicje na więcej, ale zabrakło czasu.

Generalnie wg mnie to czy ktoś będzie czerpał przyjemność z CP zależy od podejścia do grania. Jak będziesz tak jak ja szedł od misji do misji i wykonywał je mniej więcej w ramach zamierzonych przez projektanta i szwędał się po mieście, to można się wyśmienicie bawić, bo questy sa dobre, postacie wyraziste, a strzelanie/hackowanie/skradanie całkiem przyjemne. Jak chcesz jak na tych filmikach z błedami strzelać do przechodniów i wrzucać granat do wody :) to raczej daj sobie spokój, sandboxowe mechaniki są niedorobione i lepiej odpalic GTA albo inne RDR, karmić konia i patrzyć jak robi realistyczną kupę.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości