Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Deadpool (2016)
No znając Marvela to w tym filmie może zionąć gównem a nie ogniem
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Na bank Pyro, bo w napisach jest podpisany jako Pyro.
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
(12-02-2024, 07:16)yacajackowski napisał(a): To teasowanie Wolverina jest lekko śmieszne w kontekście tego co lata w internetach od miesięcy.

Tak nie do końca. Jak ktoś śledzi dany temat, jak część tego forum na przykład, to wie, co i jak się tam turla w tym Hollywoodlandzie. (PropJoe po samych zdjęciach nowego filmu PTA wie, że będzie co najmniej 9,9/10, ok?) 

Ale taki szary Kowalski, a pod niego zdecydowanie ten pierwszy teaser, to się dopiero teraz dowiedział, że takie coś powstaje. Niestety, spalili strasznie to wejście Wolverine... Miała być bomba, a to nawet chyba nie jest kapiszon. Oj bida, bida. Humor suchy, RR rzadko kiedy celnie trafia w ostatnich latach, ale już dwójeczka taka była miss-hit, więc nic nowego.  Zdaje się, że ta pierwsza część wyszła Reynoldsowi jakoś tak najbardziej naturalnie. 


Z plusów to kolorystyka chyba lepsza niż w poprzednikach. Niby szału nie ma, jakoś tak ochota na seans nie nachodzi po tym czymś, ale chyba się przejdę do kina, bo to pewnie jedna z ostatnich okazji do zobaczenia starej ekipy z X-menów (zakładam 33423415 camosków, obym się nie mylił).
Z X-ów w kinach dane mi było obejrzeć tylko Deadpoole właśnie i DoFP Smutny
I może Apocalypsa? Ale to chyba wyparłem.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Na innym forum jeden gostek marudził, że ten zwiastun "za dużo pokazał", cóż, jeśli to było za dużo, to lepiej w ogóle nie oglądać zwiastunów filmów na które tak czy inaczej się czeka.
Sam miałem wrażenie, że z tego teasera niczego nowego się nie dowiedziałem.

Co do oglądania X-Men w kinie - widziałem od Origins po Dark Phoenix i Logana wszystko (Deadpoole też), uciekła mi tylko pierwsza trylogia i olałem New Mutants (do dziś nie wiem czy ten film w ogóle miał cokolwiek wspólnego z resztą, po zwiastunach wyglądał, jakby nie miał nic).

Odpowiedz
Ponoć miał w pierwotnej wersji ale wycięli jakieś postaci/sceny. W tej finalnej chyba nie było niczego co by go łączyło z pozostałymi.

(12-02-2024, 22:40)zombie001 napisał(a): Z plusów to kolorystyka chyba lepsza niż w poprzednikach. 

Jak kolorystyka lepsza? Przecie to wygląda jak wyblakły koszmarek przy takim "Deadpool 2"
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
TVA powinno pokazać mu bieżące historie.

[Obrazek: a5XmpXy_700bwp.webp]
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
W sumie jaja z "Matrixa" w teaserze ok, choć to nic specjalnego.


(12-02-2024, 23:14)Gieferg napisał(a): i olałem New Mutants (do dziś nie wiem czy ten film w ogóle miał cokolwiek wspólnego z resztą, po zwiastunach wyglądał, jakby nie miał nic).

Jest mocno zasugerowane w filmie że dzieje się to w świecie X-Men i jest tam Profesor X w wersji McAvoy ale zrobiono to w taki sposób że nie pada żadne imię, nazwa, ani nie pojawia się nikt z innych filmów.

Odpowiedz
Jak to zasugerowali?
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Widziałem to już jakiś czas temu i trochę już zapomniałem treść, ale pamiętam że byłą taka scenka gdzie bohaterowie rozmawiali o celu ośrodka i że Alice Braga pracuje dla kogoś oczywistego (w co bohaterowie wierzyli).. i tutaj aby zaznaczyć kto to - był gest przyłożenia palca do skroni. Ten gest podczas używania mocy miał McAvoy, choć np w ostatnim Dr Strange użył go też Patrick Stewart.


Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  X-Men: Apocalypse (2016) Pelivaron 472 38,081 26-12-2018, 01:57
Ostatni post: Mierzwiak



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości