Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Deadpool (2016)
still better than deadpool

serio. spłynęło to po mnie. może sobie za dużo obiecywałem, zwłaszcza w temacie zabawności
tak że o.

Odpowiedz
Dobry, nie powiem. Wszystko dobrze zagrane, żarty świetne i wszystkie udane. Najbardziej napisy początkowe rozwaliły mnie (Hot Girl, British Villain, CGI Character, Producers- Some Asshats Uśmiech) i scena jak trio idzie w kozackich pozach i olśnienie o torbie w taxi Duży uśmiech. Villain, może i jednowymiarowy, ale podobał mi się typ. Bardziej jest w typie szkolnego bully'ego, zawsze to odmiana aniżeli antoher guy in suit w MCU Oczko.

Ale przyznam się, że raczej to dla mnie film na raz, a w połowie filmu przy spokojniejszych fragmentach, ku memu zdziwieniu, przysypiałem.

Collossus chyba specjalnie ma widoczne CGI (CGI Character w czołówce do czegoś zobowiązuje) i przesadzony ruski akcent w ramach... a niech będzie... konwencji filmu. Ale w sumie to pasuje.

Mam jeden poważny zarzut. Deadpool biadoli tak na swój nowy ryj, a wygląda całkiem nieźle. Właściwie wygląda jak podstarzały Ryan Reynolds, a nie osoba zdeformowana po nieszczęśliwym wypadku. W summie przebaczyłbym to, gdyby na końcu Vanessa wrzasnęła w stylu: "Wstydziłeś swego wyglądu? Wyglądasz OK! O co ci chodzi?!"

PS. 2 Dwa nawiązania do Roba Liefelda wyłapane. Miał chociaż cameo Uśmiech?

PS. 1 Za to cameo Stana Lee się nie spodziewałem.

Odpowiedz
W Polsce, po pięciu weekendach wyświetlania, sprzedano już 700 633 bilety na Deadpoola, tak więc wyprzedził on TDKR i AoU, a pewnie w poniedziałek prześcignął także Batmana Tima Burtona stając się najpopularniejszym filmem superhero i adaptacją komiksu w naszym kraju po 1989 roku!

http://www.sfp.org.pl/box_office?b=247

gz

Odpowiedz
VFX >>



Odpowiedz
W koreańskim sklepiku już jest.

Odpowiedz
Deadpool obsrał premierę BvS i po małym spadku został najbardziej dochodowym filmem z kategorią wiekową R ($746 mln). Oczko

DoFP prześcignie lada dzień.

Odpowiedz
Premiera blu-ray już 10tego maja Oczko
http://cdn.movieweb.com/img.site/PHeTxM40Vm0Phl_1_l.jpg
Film również będzie miał bekowe wydanie na VHS i Laser Discu Duży uśmiech Nawet na kino domowe mają świetną kampanie reklamową Duży uśmiech
[Obrazek: NE6DdPvRAWh69f_1_b.jpg]
Na sieci śmieją się , że fajnie byłoby jakby dołączyli do filmu komentarz Reynoldsa , który ciągle nie wychodzi z postaci Uśmiech

Odpowiedz
http://movieweb.com/deadpool-2-spider-man-crossover/ To by był prawdopodobnie najlepszy tego typu crossover ever Duży uśmiech
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Usłyszęć "What the shit, Parker!" w kinie to by było coś Uśmiech
I want to belive.

Odpowiedz
Filmik hula po sklepach we wszystkich rozdzielczościach tęczy, a wy co? Uśmiech
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Jajco.
Inaczej niż na oryginale nie zamierzam tego oglądać.

Odpowiedz
Za dużo dowcipów (w tym, za dużo sucharów - często niesmacznych). Do tego denne CGI... Właściwie z tego filmu nie ma nic do zapamiętania oprócz... Akcji na autostradzie, która jest głównym "wątkiem" filmu i kilku świetnych i bardzo dobrych dowcipów.

Zdecydowanie przereklamowane... Jak "Mad Max" czy "Dredd"
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Też nie lubie komedii, w których jest dużo dowcipów.

Odpowiedz
Tego nie można nazwać komedią bo to wygląda jak jakiś fan-film, który nie wiedzieć czemu jest dystrybuowany pod szyldem wytwórni. Co to ma być spin-off X-menów czy parodia X-menów?
A może autorski projekt Reynoldsa, który se nakręcił w domu?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
"Clerks" to poważny dramat.

Odpowiedz
"Titanic" Camerona. Na żadnym filmie tak się nie spłakałem... ze śmiechu!

Odpowiedz
(02-05-2016, 00:38)Phil napisał(a): Czegoś nie można nazwać komedią, bo nie ma ogromnego budżetu? Okej.


Nie. To nie jest stricte komedia a niewiadomoco. Co już napisałem.
I czy celowo niektóre fragmenty odstraszały najgorszym CGI? Wątpie.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Shamar - jesteś Piotrem Szumlewiczem tego forum. I mowie to z czułością.

Odpowiedz
Cytat: to wygląda jak jakiś fan-film
I tak jest. Reynolds jest fanem Deadpoola, od lat walczył by powstał taki film, aż w końcu mu się udało i to z naprawdę dobrym skutkiem. Wolałbym jednak jakąś konkretniejszą adaptację historii z komiksu (wampiry - ożywionych prezydentów USA - tymczasowe dołączenie do X-menów, czy odkrywanie przeszłości i więzów rodzinnych), niż to, co widziałem, ale jest dobrze. Brutalnie, krwawo, sucharów i dennych żartów masa, jak przystało na typka który jest po prostu szaleńcem i myśli wyraża poprzez little yellow boxes.

Odpowiedz
(02-05-2016, 01:38)Crov napisał(a): Shamar - jesteś Piotrem Szumlewiczem tego forum. I mowie to z czułością.

lol

Ja uwielbiam tą totalną nieprzewidywalność - prędzej człowiek wygra w totka, niż przewidzi opinii i jej uzasadnienia shamara Uśmiech
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  X-Men: Apocalypse (2016) Pelivaron 511 42,951 30-01-2025, 18:01
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości