Dexter
Może i mało subtelne, ale nie pamiętałem dialogów z odcinka oglądanego jakieś 7 lat temu :)

Odpowiedz
Finał był... jeszcze gorszy niż niektóre odcinki tego sezonu.

Moja reakcja:

[Obrazek: Jonathan-Banks.gif]

Odpowiedz
Nie oglądałam ostatnich trzech odcinków i normalnie napisałabym, że to niemożliwe, żeby finał był jeszcze bardziej gówniany niż cała reszta... ale skoro Mike to potwierdza, to ja mu wierzę :-)

Kolorowe zaczarowane kucyki były? ;)


Odpowiedz
Pisałem to przed ostatnimi 15 minutami. Może jednak nie tak źle po namyśle. Jeśli chcesz, check it out:

Sam nie wiem co o tym myśleć :)

Odpowiedz
Hehe, jakbym miał wybrać najbardziej sztampowe zakończenie serialu jakie widz może sobie tylko wyobrazić, to byłoby to:
.

Odpowiedz
Przeczytałem spoilera i teraz jeszcze bardziej cieszę się, że olałem tę padakę po 4 sezonie :)

Odpowiedz
Nie powiem żeby to było najgorsze zakończenie serialu, gdyż finał trzyma równy poziom poprzednich odcinków tego sezonu - śmierdzącego gówna.

Ja pierdole, co za syf.

Odpowiedz
Pochwalę się intuicją i powiem wam, że ja odkąd usłyszałem o serialu to wiedziałem, że to będzie słabe ;)

Odpowiedz
(23-09-2013, 11:33)Snuffer napisał(a): Pisałem to przed ostatnimi 15 minutami. Może jednak nie tak źle po namyśle. Jeśli chcesz, check it out:

Obejrzałem na przewijaniu dwa ostatnie odcinki i widze, że serial zmienił się o jakiś krok, może dwa od pomyslu wyjściowego. Po ośmiu seriach. Zwłaszcza teraz, gdy oglądam finał BREAKING BAD, jest to komiczne. W końcu to serial o pieprzonym seryjnym zabójcy! Letnia baja kończy się tak, jak wyglądały wszystkie odcinki: Dexter wszystko wypowiada wprost do ekranu (szkoda, że na koniec nie powiedział w narracji: "I feel lonely.") I ta broda - ja pierdykam. :D Nie pasuje do dawnego, pedantycznego wizerunku Dextera, a do tego niczego nie ukrywa, więc o chuj tu chodzi?

Aha, SNUFFER, mylisz się. Łódź nie była CGI... za to sztorm był. :) Był także mega symboliką: to burzliwa natura Dextera! Przeszkodziła mu w ucieczce z ukochaną, a potem on popłynął stawić jej czoło!

Cytat:Sam nie wiem co o tym myśleć :)
No gówno to jest, gówno. :)

Odpowiedz
Po finale Dextera jestem już pewien, że "Geneza Planety Małp" była filmem proroczym. Skoro szympansy piszą scenariusze, to mogą też spróbować przejąć władzę nad światem :)

Odpowiedz
Hej, ale każdy kto oglądał 8 sezon wie że mogli to skończyć o wiele gorzej - wiem, argument z dupy. Najbardziej rozwala w kontekście tego odcinka ten wyciek kilka dni temu który przewidział finał prawie prawidłowo, z pominięciem że
(jak ktoś zapłacze o spoilery, to dostanie w ryj.).

//wujo444: spoileruj u siebie :P

Odpowiedz
To ja chcę w ryj. Bo spoilerować nie należy, zwłaszcza jak się jest moderatorem.

Odpowiedz
Przecież to się nie wydarzyło, to co za spoiler?

Odpowiedz
Napisał, że
, a na spoilery mam szczególną alergię. Wałkowali ten motyw przez ostatnie 5 odcinków, co 5 minut powtarzając to słowo na A z rozanielonym wyrazem twarzy.

Odpowiedz
To niesamowite, że ktoś jeszcze dba o to czy mu zaspoilerują DEXTERA. ;)

Odpowiedz
Obejrzałem przed tym spoilerem, dbam na przyszłość :) Zresztą czym się różni spoilerowanie Dextera od spoilerowania innych seriali i filmów, tym, że Dex jest głupi i naiwny? Spoiler to spoiler.

A tutaj producenci Dextera próbują się bronić. Ze spoilerami :)
http://insidetv.ew.com/2013/09/23/dexter-interview-series-finale/

Odpowiedz
Bardziej chodzi o to, że nie sądziłem, że jeszcze kogoś ten serial obchodzi na tyle, by przejmować się spoilerami. W internecie nigdzie nie widziałem pozytywnej opinii o DEXTERZE ostatnimi czasy.

Ale tak, to że jest głupi i naiwny także ma wiele do rzeczy. :)

Odpowiedz
Clyde Phillips, były showrunner Dextera (odszedł po 4 sezonie) wyjawił jaki miał kiedyś pomysł na ostatnią scenę Dextera. Wstawiam w spoilerze bo długie
http://www.digitalspy.co.uk/ustv/s64/dexter/news/a517677/dexter-final-episode-alternate-ending-revealed-by-ex-showrunner.html

Odpowiedz
Aaa to przepraszam bardzo, jestem altruistą i myślałem że jak ktoś zobaczy spoiler to może się wkurzy i oszczędzi sobie oglądanie tego finału.

Odpowiedz
Ok, małe podsumowanie z okazji finału. "Dexter" trafia u mnie na półeczkę z serialami średnio-dobrymi(choć bardziej średnimi niż dobrymi). Nigdy nie wierzyłem że osiągnie jako taki poziom, ale trzeba przyznać że miał niezłe momenty i trochę szkoda że od dobrych kilku sezonów był z odcinka na odcinek coraz gorszy. I tak "Dexter" stał się tylko i wyłącznie umilaczem posiłków i niczym więcej(mam taki zwyczaj że jak jem to lubię sobie na czymś oko zawiesić). Finał moim zdaniem taki zły nie był, raczej bym go określił jako znośny, zresztą jak cały serial.

A swoją drogą ktoś tu gdzieś pisał, że Showtime kręci seriale dla gimbazy i w sumie "Dexter" to potwierdza ;] Zdecydowanie lata świetne za produkcjami HBO czy AMC.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości