Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2021)
Powiedziałbym, że tak średnio się zgrywa z teaserem :/

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Przede wszystkim za dużo w tym opisie Wonga. Nie pasuje to do jego pozycji w MCU. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(18-12-2021, 20:05)zombie001 napisał(a): Powiedziałbym, że tak średnio się zgrywa z teaserem :/

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Teaser to zmyłka, villainem jest Wanda, nie Evil Strange.

Odpowiedz


Ten nowy Strange to będzie bardziej kompilacja gościnnych występów, a nie pełnoprawny sequel, już jest Patrick Stewart i pewnie dojdzie Mr. Fantastic z wersji z 2005.

Odpowiedz
Trailer i te wszystkie plotki potwierdzają że będzie dokładnie to samo co z Spider-manem, leniwa, idiotyczna CGI bajeczka z wykorzystaniem postaci ze starych filmów.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Kolejny przeciek, wiemy z concept artów które były prawdziwe, że Illuminati będą używać robotów Ultrona jako ochrony i jak okazuje się, będzie nimi sterował wariant Iron Mana... Może Tom Cruise jednak zagra Starka.

Odpowiedz
(19-12-2021, 20:58)marsgrey21 napisał(a):

Ten nowy Strange to będzie bardziej kompilacja gościnnych występów, a nie pełnoprawny sequel, już jest Patrick Stewart i pewnie dojdzie Mr. Fantastic z wersji z 2005.
No ale Mr. Fantastic to założyciel Illuminati, więc nic dziwnego, że jest. A potwierdzone, że to będzie Fantastic z wersji Tima Story, a nie nowy? Plotki nie są takie niewiarygodne, ale to wciąż może być tylko Mephisto. ;)

Inna rzecz, ze w sumie nie dziwi mnie jeżeli Disney to wykorzysta - w końcu po to zgarnęli Foxa i trudno, żeby nie wykorzystywali tych starych marek. Szkoda tylko, że pewnie zrobią to jak w NWH - bez większego serca i pomyślunku.

Odpowiedz
(19-12-2021, 22:39)Crov napisał(a):
(19-12-2021, 20:58)marsgrey21 napisał(a):

Ten nowy Strange to będzie bardziej kompilacja gościnnych występów, a nie pełnoprawny sequel, już jest Patrick Stewart i pewnie dojdzie Mr. Fantastic z wersji z 2005.
No ale Mr. Fantastic to założyciel Illuminati, więc nic dziwnego, że jest. A potwierdzone, że to będzie Fantastic z wersji Tima Story, a nie nowy? Plotki nie są takie niewiarygodne, ale to wciąż może być tylko Mephisto. ;)

Inna rzecz, ze w sumie nie dziwi mnie jeżeli Disney to wykorzysta - w końcu po to zgarnęli Foxa i trudno, żeby nie wykorzystywali tych starych marek. Szkoda tylko, że pewnie zrobią to jak w NWH - bez większego serca i pomyślunku.


Ja to wiem, ale pierwotnie skład miał być inny, jedynie Peggy z What If i Xavier byli jedynymi znanymi członkami, reszta to były jakieś mało znane postacie, może dlatego robią te reshooty by to naprawić i dać porządny team, szczególnie biorąc pod uwagę jakie kokosy zbija No Way Home na sprowadzeniu Maguire'a i Garfielda.

Odpowiedz
Wątpię by FF z 2005 roku mieli jakichś fanów czy nostalgię, bo jak pamiętam filmy średnio się przyjęły i jedynka była mehowa.

Odpowiedz
Nowa FF ma jeszcze mniej fanów. :)

Wydaje mi się, że obsada starszej wersji, mimo średniego przyjęcia samych filmów, całkiem pozytywnie zapadła w pamięci odbiorców. Ja po latach czuję do nich sympatię.

Wprowadzenie całkiem nowego Mr. F akurat tutaj, w filmie który ma być kolejnym nostalgiabajtem, byłoby trochę dziwnym posunięciem.

Chociaż kto wie.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
(19-12-2021, 23:50)OGPUEE napisał(a): Wątpię by FF z 2005 roku mieli jakichś fanów czy nostalgię, bo jak pamiętam filmy średnio się przyjęły i jedynka była mehowa.
Nie doceniasz potęgi nostalgii. IMO to totalnie byliby ludzie, którzy by klaskali. Plus - wlasnie, wprowadzanie nowego Richardsa w takim epizodzie, pośród Patricka Stewarta i innych alternatywnych postaci byłoby dziwne. To by moglo oznaczac, że MCU Richards jest juz czescia miedzywymiarowych Illuminati?

Ale w sumie co ja rozkminiam. Nie mam wiary w Marvela już, choć wciąż tli się we mnie fan to nie sądze, że to będzie jakieś błyskotliwe rozwiązanie.

Odpowiedz

Odpowiedz
[Obrazek: 4a87c219d133bdecmed.jpg]

Odpowiedz
Tego Dziwago obejrzę dla Raimiego, a i tak wiem, że to będzie typowy marvelowy bełkot, pewnie te wszystkie cameo będą jedynie warte obejrzenia.

Odpowiedz
Czy tam był Strange Supreme z What If?

Odpowiedz
Nowa taktyka na filmy MCU - nasrać cameo innych postaci a nawet tych samych postaci tylko innych :)

Odpowiedz
(22-12-2021, 18:39)raven.second napisał(a): Czy tam był Strange Supreme z What If?

Tak, mało tego, pojawi się też...


Odpowiedz
Im więcej wariantów, tym więcej zabawek do upchnięcia. Czysty geniusz.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Olewam. Obejrzę dopiero w streamingu. Do kina może wybiorę się na Thora i Strażników Galaktyki.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(22-12-2021, 18:26)marsgrey21 napisał(a): Tego Dziwago obejrzę dla Raimiego, a i tak wiem, że to będzie typowy marvelowy bełkot, pewnie te wszystkie cameo będą jedynie warte obejrzenia.

Polecam Eternals. To nie jest "typowy marvelowy bełkot".

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spider-Man: No Way Home (2021/2022) Kuba 830 88,624 19-12-2023, 14:47
Ostatni post: Spoilerowo
  Shang-Chi and The Legend of the 10 Rings (2021) Mierzwiak 103 13,150 01-11-2023, 17:31
Ostatni post: Rozgdz
  Thor: Love and Thunder (2021) Mierzwiak 485 45,334 07-06-2023, 12:19
Ostatni post: shamar
  Hawkeye (2021) Pelivaron 131 13,872 27-11-2022, 14:46
Ostatni post: Rozgdz
  Doctor Strange (2016) Grievous 528 83,888 20-06-2021, 13:38
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości