Eastbound & Down [HBO]
#41
Kenny fuckin' Powers powraca ;) Bekowa jesień się zapowiada.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
#42
Ogląda ktoś 4 sezon? Jak wrażenia?

Odpowiedz
#43
Łe, na śmierć zapomniałem o Kennym! Już to naprawiam.

Odpowiedz
#44
Pierwsze dwa odcinki dosyć ciężko wchodzą, bo są schematyczne-Kenny jak zwykle tęskni za sławą i czekamy na pretekst, by zburzył dla niej wszystko, co do tej pory(o dziwo)zbudował. Ale potem jest już lepiej, choć moim zdaniem to mimo wszystko najgrzeczniejsza seria.

Odpowiedz
#45
Sezon inny od wszystkich, mamy mniej zajebistego Kennego. Nie wiem jak go ocenić. Ale kilka scen mnie rozwaliło. Szczególnie ta z SBC.


Odpowiedz
#46
Chyba najsłabszy sezon, który rozkręca się dopiero gdzieś na wysokości 5 odcinka. Przede wszystkim brakuje dobrego tła dla odpałów Kenny'ego - show telewizyjne jest niewystarczające, a domowe ognisko niedostatecznie wykorzystane. Ale momenty są, jak najbardziej.

Odpowiedz
#47
Cytat:Nie wyświetla się.

http://img2.tvtome.com/i/u/b9b6c661a3ae4942c9b4f50673172e90.gif

Cytat:Ruszyłeś już w ogóle z czwartym sezonem?

Jestem w trakcie.


Odpowiedz
#48
serial spoko, w trakcie zmiany odcinków dotarło do mnie że już gdzieś widziałem dokładnie taką samą formułę na komedię, kenny powers urodził się w przyczepie za połnocną granicą. np

Odpowiedz
#49
Ta koszulka...

[Obrazek: tv-eastbound__down-2009_2013-kenny_power..._shirt.jpg]

I dzisiaj powtórzyłem odcinek, w którym Stevie zgolił sobie łeb i brwi. Umarłem na tym ze śmiechu (od 9:47):




Odpowiedz
#50
Kończę właśnie trzeci sezon i do kroćset fur beczek! nie mogę z beki. Chociaż jest to wg mnie minimalnie słabsza seria od dwóch poprzednich to i tak jest kilka bekowych motywów, np jak Kenny wozi bachora w plecaku albo Steve i jego żale po zdradzie żony hahaha.

Danny McBride jest bezbłędny :D Powinien dostać pokojową nagrodę Nobla za tę rolę :D

7 odcinek:

Steve: Widziałem Marię, sprzedawała pomarańcze przy ulicy.
Kenny: Pomarańcze? Huh, wraca do korzeni, niedługo zacznie szukać roboty na budowie.

:D
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#51
Cytat:jest kilka bekowych motywów, np jak Kenny wozi bachora w plecaku albo Steve i jego żale po zdradzie żony hahaha.

Najlepsze jest szkolenie Ruska na tle ruin dawnej fabryki cementu:

- Widzisz szczyt tej antycznej budowli?
- "Masz na myśli dach?
- Tak.

:) :)


Odpowiedz
#52
Ta, beka. W sumie skończyłem 3 sezon i cofam. Nadal równy, zajebisty poziom :D

musze sobie koszulke zamówić z takim nadrukiem

[Obrazek: fucking-out.jpg&w=700&h=&zc=1&q=90]
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#53
"TWÓJ ŁYSY CZARNY ŁEB WYGLĄDA JAK REKLAMA ORZECHÓW W CZEKOLADZIE"

I ta poważna mina Powersa. Kisnę xD
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#54
- Muszę zadać ci kurewsko ważne pytanie. Te wszystkie rasistowsko-homofobiczne gadki, z których byłeś znany - czy to się zmieniło?

- Szczerze? Dużo się nauczyłem, odkąd przestałem grać w bejsbol. Jestem praktycznie odmienionym człowiekiem. Ale to jedno się nie zmieniło.

- Doskonale!

:) :) Z pierwszego sezonu.

Odpowiedz
#55
Ta, mistrzowskie 11/10 <serduszko>
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#56
Kurde, brakuje takiego hardkorowego serialu.

Odpowiedz
#57
Skończyłem ten znakomity serial. Albo inaczej - znakomity do czwartego sezonu. Finałowa seria miała przebłyski, ale wg mnie zdecydowanie obniżyła loty względem poprzedników. Te chore akcje ze Steviem mimo wszystko zbyt popieprzone, nawet jak na standardy serialu i tej postaci. Po drugie brak jakiegoś fajnego "przeciwnika" dla Kenny'ego. W pierwszym sezonie WILL FERRELL(!!), w drugim byli ci śmieszni Meksykanie, w trzecim zajebisty rusek plus znowu powróciła postać grana przez Ferrella.

Nawet sam Kenny już nie walił takimi pociskami jak w poprzednich. Nadal próbował być wulgarny i rasistowski, ale już tak jakby mniej śmieszne to było.

PS Najfajniejszą dupencją serialu ogłaszam Anę de la Reguerę. Kocham.

[Obrazek: ana-de-la-reguera-o.gif]

[Obrazek: Ana-de-la-Reguera.gif]
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#58
Pewnie ucieszycie się na wieść, że ekipa od "E&B" dostarczy w przyszłym roku nowy serial dla HBO, pt. "Vice Principals". W obsadzie, obok McBride'a, Shea Whigham i Walton Goggins

Odpowiedz
#59
Faktycznie super wiadomość. O wice dyrektorach? :)

Odpowiedz
#60
Łykam w ciemno.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości