Fear the Walking Dead (spin-off TWD)
#1
[Obrazek: 790x395_nrbaun.jpg]

Jest pierwszy oficjalny zwiastun spin offu The Walking Dead. Tematu jeszcze nie ma, wiec zakładam.

Fear the Walking Dead przedstawi wydarzenia z perspektywy nowych bohaterów rozgrywające się na początku epidemii w innej części Stanów Zjednoczonych. W rolach głównych występują: Kim Dickens, Frank Dillane, Cliff Curtis oraz Alycia Debnam Carey.

Premiera 23 sierpnia.

We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#2
Niby cos nowego bo pokazana zostanie geneza tej epidemii, jednak WD tak bardzo obrzydziło mi ten świat wiec nie wiem czy jest sens to oglądać.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#3
Trailer wygląda nawet ciekawie, żeby nie rzec zachęcająco. Obadam chyba pilota, może to być dobre - liczę na świeże podejście do ukazania startu zombie-epidemii.

Odpowiedz
#4
Trzepią kasę póki produkt schodzi. WD to chyba najchętniej oglądany serial w historii telewizji. Dla mnie gówno nieprawdopodobne, robiące kurvę z logiki i survvialu.

Odpowiedz
#5
Meh. 3/4 oryginalnego TWD teraz się już w tylko na nawóz nadaje i nie ma powodu wierzyć, że nowa perspektywa coś zmieni, skoro przebieg wypadków siłą rzeczy musi być podobny. Będą tylko nowi, mniej ciekawi bohaterowie vs stare dobre miękkoczache zombiaki. Nie czekam.

Odpowiedz
#6
Czy serial może być aż tak zły? Nie wierzę. Nie potrafiłbym napisać tak gównianego scenariusza nawet gdybym chciał. Szacun. Fałszować też trzeba potrafić.

Obejrzałem pierwszy odcinek drugiego sezonu, bo to jednak zombi, a ja jestem fanatykiem. Jak można tak doskonale spartolić potencjał jaki daje motyw post-apokalipsy? Ja wiem, że można robić złe seriale, ale jak u licha, udało im się tak skrupulatnie uniknąć jakiegokolwiek elementu survivalu, albo choćby śladowej cząstki klimatu.

Powiadam wam, TWD to przy tym ścierwie dzieło wybitne.

-1/10
Polski już nie ma.

Odpowiedz
#7
Odświeżę wątek zapowiedzią... szóstego sezonu :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Walking Dead leMur 927 171,484 25-01-2024, 23:01
Ostatni post: Trailery Srailery
  Better Call Saul (spin off Breaking Bad) (AMC, 2015-) Pelivaron 465 90,491 16-01-2024, 09:08
Ostatni post: srebrnik
  All of Us Are Dead (Netflix) Maćko 6 1,273 10-02-2022, 03:06
Ostatni post: Lashly
  Ash vs Evil Dead (2015-2018) Szaman 117 36,825 10-08-2018, 01:03
Ostatni post: shamar
  Trup jak ja (Dead Like Me) Eorath 13 3,234 01-05-2009, 14:41
Ostatni post: deina



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości