Gorące wieści, plotki itp.
A to możliwe. :)

Odpowiedz
Ja tam widzę Bacona jako Payne'a. No, ale cóż..Trudno się mówi.

EDIT : Craven się powtarza. Fabuła jakby z "Nightmare on Elm Street".
Wg. Filmłebu :
"Wes Craven, legenda kina grozy, po cichu przygotowuje się do realizacji kolejnego filmu. Tak przynajmniej twierdzi portal Bloody Disgusting. Pierwszym od trzech lat reżyserskim projektem Cravena ma być oczywiście horror zatytułowany "25/8".

Będzie to historia pewnej spokojne społeczności, gdzie grasował seryjny zabójca. Kiedy został w końcu zabity, wszyscy odetchnęli z ulgą. Nie na długo. Wkrótce coś zaczyna polować na dzieci urodzone w dniu jego śmierci. Czy zabójca rzeczywiście zginął, a może się tylko ukrył? A być może w całą sprawę uwikłany jest pewien nastolatek i złowrogie, ciemne moce?

Zdjęcia mają być kręcone już wkrótce w Connecticut."

Odpowiedz
Strummer napisał(a):Ja tam widzę Bacona jako Payne'a. No, ale cóż..Trudno się mówi.
Za późno. Zagrał już w Death Sentence, dodatkowo z plakatem w stylu Payne'a.

Odpowiedz
Rimejkoza na całego:

http://www.filmweb.pl/Joan+Collins+w+nowej+wersji+%22Kultu%22,News,id=40697

Odpowiedz
Przynajmniej wiadomo że nie powstanie komedia z nadpobudliwym Cagem bijącym kobiety i kradnącym rowery :lol:

Odpowiedz
Co oni maja z tymi remake'ami Kultu? Przeciez nie jest to nawet szczegolnie dobry film.

Odpowiedz
przecież to nie jest Remake :)

to jest film reżysera pierwszego Wicked Man, będący "duchową kontynnuacją" (coś jak System Shock i Bioshock) starego Wicked Man; reżyser nie ma niestety prawa do tytułu, więc dał inny. Widać przecież nawet, że niektórzy aktorzy się powtarzają (np Lee)

Odpowiedz
Świetna sesja zdjęciowa z Vanity Fair, w której znani aktorzy i aktorki wcielają się w bohaterów filmów Hitchcocka http://justjared.buzznet.com/2008/02/07/vanity-fair-hollywood-issue-2008/

Odpowiedz
Fajne. Najciekawiej wyszlo chyba Psycho z Cottilard. Szkoda tylko, ze dali tez tego wymoczka, Emile Hirscha...

Odpowiedz
Zmarł Roy Scheider

Szkoda, fajny koleś był z niego. Ale na każdego przyjdzie czas, młody już nie był

Odpowiedz
Szkoda :cry: Nigdy nie robił na mnie specjalnego wrażenia swoim aktorstwem, ale należał do grona tych których tak po prostu się lubiło.

Odpowiedz
ech, odszedł kolejny fajny gość, którego bardzo lubiłem - niby młody nie był, ale mógł jeszcze pograć, tym bardziej że trzymał się świetnie :(

A dziś patrzę Leslie Nielsen - 82 lata :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
I oby dla Lesliego 100 lat

Odpowiedz
Oby tyle zeby sie nie musial meczyc.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/Bracia+Coen+prezentują+alternatywną+historię+Żydów,News,id=40855
Cytat:Twórcy "To nie jest kraj dla starych ludzi" bracia Coen i producent Scott Rudin zaadaptują na potrzeby kina książkę kolejnego laureata nagrody Pulitzera Michaela Chabona. Film, podobnie jak powieść, będzie nosić tytuł "The Yiddish Policemen's Union".

Jest to wielogatunkowa opowieść rozgrywająca się w alternatywnej Ameryce. W świecie tym Izrael nie przetrwał próby czasu, za to pomysł Franklina Roosevelta, by dla uciekających z Europy Żydów wydzielić specjalne miejsce na Alasce, został wprowadzony w życie. Teraz, 60 lat po zakończeniu II Wojny Światowej, owa diaspora żydowska ma zostać rozwiązana, a jej mieszkańcy przesiedleni. Tymczasem lokalny policjant alkoholik musi zająć się sprawą zamordowanego gracza szachowego, który choć uzależniony od heroiny mógł być wyczekiwanym przez Izraelitów mesjaszem. Śledztwo zaprowadzi bohatera w sam środek mistycznego świata konserwatywnych Żydów i zorganizowanej przestępczości rządzonej przez rabbich.
"The Yiddish Policemen's Union" to trzecia powieść Chabona, której adaptację produkuje Rudin. Wcześniej powstali "Cudowni chłopcy", a w tej chwili Stephen Daldry pracuje nad "The Amazing Adventures of Kavalier & Clay". Coenowie rozpoczną realizację filmu po zakończeniu prac nad "A Serious Man".
Widzę, że bracia się rozpędzili po sukcesie NCFOM.:) "Burn After Reading", "Hail Ceasar", a teraz jeszcze to. Osobiście chciałbym ujrzeć ten film, bo ten dośc kontrowersyjny temat idealnie pasuje do stylu Coenów.

Odpowiedz
Szkoda Roya, oj szkoda. Niezapomniany w "szczękach" no i w "Seaquest DSV" damn :?

dr Satana i kapitan Spaulding powracają w kreskówce :D
http://zakazanaplaneta.pl/news.php?readmore=1516

P.S. Molq, twój avatarek to z jakiego filmu :?:
get ready for suprise...

Odpowiedz
Hellraiser.

Odpowiedz
Nowy film Paris Hilton, koszmarek pt. "The Hottie and The Nottie" którego poster straszył swego czasu w temacie z plakatami, wylądował na pierwszym miejscu najniżej ocenianych filmów na IMDb :lol:

http://imdb.com/chart/bottom

Odpowiedz
Użytkownicy IMDB.com dowartościowują Uwe Bolla. "House of the Dead" dopiero na trzynastej pozycji.:)

Odpowiedz
Czy ja wiem? Zdaje się, że żaden z jego filmów nie przekroczył swoją oceną 3/10.

Czytałem opis "The Hottie etc." na filmwebie.

"Piękna Cristabel (Paris Hilton) ma zamiar wyjść za mąż. Nim to jednak nastąpi jej narzeczony Nate (Joel Moore) musi spełnić jeden warunek. Jego zadaniem jest znaleźć idealnego partnera dla niezbyt atrakcyjnej, najlepszej przyjaciółki narzeczonej".

Brzmi niezwykle zachęcająco. :x

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości