Gorące wieści, plotki itp.
No ale to już było i filmów o Monroe na pęczki. Nie sądzę, że kolejny coś doda poza jak widać scenami seksu ;)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Tylko to były filmy mitotwórcze i ubarwiające, a z tego co się orientuję, to książka Oates oferuje coś przeciwnego.

Odpowiedz
Znalazłem to info o krótkim czasie trwania. + Kilka innych, niekoniecznie dobrych, drobnostek.

https://www.worldofreel.com/blog/2022/2/4p3gb74zcbm358j41sy9civezyuptf

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
(03-03-2022, 20:12)Albertino napisał(a): nagrodzona Pulitzerem

Była finalistką, wygrał wtedy Michael Chabon i jego "Niesamowite przygody Kavaliera i Claya" (skądinąd kapitalna podróż przez historię amerykańskiej pop-sub-kultury komiksów superbohaterskich, dla ciekawych moja recenzja: https://www.zaokladkiplotem.pl/2022/02/straznicy-popkultury-michael-chabon.html).

Odpowiedz
Racja, mój błąd.

Odpowiedz
Noice:

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-10576145/Robert-Downey-Jr-reunites-Iron-Man-3-director-Shane-Black-Parker-movies-TV-shows.html
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Zajebiscie!

Odpowiedz
[Obrazek: h2IDcQ5.jpg]

Tom Hanks jako Dżepetto.

Odpowiedz
Dawałem to w wątku o Disneyu.

Odpowiedz
https://variety.com/2022/tv/news/amazon-mgm-merger-close-1235207852/
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Czyli Bond jednak będzie czarną lesbijką :P

Odpowiedz
Oscar Isaac opuszcza "Megalopolis" Coppoli.

https://www.showbiz411.com/2022/03/21/exclusive-godfather-director-francis-ford-coppola-says-hell-shoot-120-mil-megalopolis-in-september

Odpowiedz
Obstawiam, że Zendaya też się pożegna z tym projektem, skoro latem kręci Dune: Part Two.

Odpowiedz
Może Fassbender jest wolny? Przydałoby mu się zagrać w końcu w czymś z potencjałem :P Bo jego ostatni dobry film/rola to chyba okolice 2015.

Odpowiedz
W tym roku zobaczymy go u Finchera i Waititiego, zatem prawdopodobnie jego powrót do dobrego kinia jest bliżej niż się nam wydaje ;)

Odpowiedz
Jak dla mnie jego role w The Snowman i ostatnich X-menach były dobre. To z filmami były całkiem spore problemy

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
https://deadline.com/2022/03/johnny-carson-series-joseph-gordon-levitt-king-of-late-night-david-milch-jay-roach-1234983801/


Gordon-Levitt to też mam wrażenie taki trochę niespełniony hollywoodzki talent. Gdzieś jego nazwisko się przewija, ale jakoś na stałe do pierwszej ligi wejść nie może. Oby ta - bądź co bądź ważna dla Amerykanów - rola była jakimś tam przełomem.

E; dobra, tera doczytałem, że to serial.

Odpowiedz
Ciekawe czy serial będzie poletkiem dla deepfake’ów czy charakteryzatorów i castingowców
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Meh. Jay Roach jest wyjątkowo średnim reżyserem, zatem bez hajpu.

Odpowiedz
(23-03-2022, 11:53)Pelivaron napisał(a): Gordon-Levitt to też mam wrażenie taki trochę niespełniony hollywoodzki talent.

Ale przecież on świadomie sobie zrobił przerwę po Batmanie zdaje się. Jak dla mnie gość ma raczej wywalone na wielką sławę.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości