Gry - pytania, dyskusje, popierdółki
IMHO warto, ale jeśli nie trawisz mechaniki z Walking Dead i twistów na które masz tylko iluzoryczny wpływ to lepiej omijaj. Z drugiej strony 21 zł to nie fortuna, a gra sama w sobie - nawet jak nie jest sie fanem przygodówek ubranych w serial - jest naprawdę dobra.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Za 21 zł? Nawet się nie zastanawiaj i bierz :D

Ja byłem Life is Strange zachwycony.

Odpowiedz
"Life is Strange" jest świetne i potrafi mocno targnąć emocjami. Z "serialowych" przygodówek mogę polecić nowe "King's Quest", które w materii rozgrywki jest nieco bardziej wymagające (ale też bez przesady) i - mimo, iż jest to seria wybitnie komediowa, pastiszująca motywy z fantasy i nie tylko - to również ma momenty, które silnie oddziałują na emocje i co wrażliwsi (już w pierwszym odcinku) mogą uronić łzę. Poza tym jest to chyba najzabawniejsza fabularnie, współczesna przygodówka z niezwykle sympatycznymi postaciami (nawet - a może zwłaszcza? - tymi z drugiego planu).
https://the-twilight-area.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"
http://www.strefamrokupodcast.pl/ - podcast o "Strefie Mroku"
https://readersinitiative.podbean.com/ - podcast o literaturze wszech treści

Odpowiedz
Chyba jesteś gdzieś w połowie, może trochę wcześniej. To jest bardzo długa gra, a chowanie się przed tym skurczybykiem jeszcze ją wydłuża :D I jeszcze trzeba doliczyć przerwy na odejście od kompa (konsoli) i uspokojenie nerwów.

Na filmach się śmieję i tylko raz w życiu porządnie się przestraszyłem, ale granie w horrory to dla mnie mordęga, ale i jest coś przyjemnego w tym, że gra potrafi doprowadzić mnie do stanu, w której po prostu ją wyłączam ze strachu przed zawałem serca :D

Odpowiedz
Ziom, jesteś góra w 1/4.:) To jest sam początek.

Odpowiedz


:)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Swietny kanal:








Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
O kierwa, niezła sumka:
https://www.ppe.pl/news/295063/microsoft-oficjalnie-kupuje-activision-blizzard-korporacja-zdradza-szczegoly.html

Pamiętacie za ile Lucas sprzedał swoje królestwo? :)

W sumie to może nie być taka zła informacja. W Microsofcie chyba nie ma znowuż takiego zamordyzmu, a od dotychczasowego pierdolnika Acti-Blizz z kolei gorzej się nie da, więc paradoksalnie to kupno może graczom wyjść na dobre.

Odpowiedz
No i w pytę, Game Pass będzie jeszcze bardziej opłacalny niż do tej pory. EA Play, plotki chodzą o Ubisofcie, teraz Acti...

Mam Xboxa od 2 lat i kupiłem gry na niego chyba z 2 albo 3 razy - Cyberpunka i jakieś Lego dla młodego, reszta ogrywana w ramach GP Ultimate.

Odpowiedz
Cytat:za niebagatelną kwotę 68,7 miliarda dolarów amerykańskich

Kierowniku, pożycz stówkę!
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Wow, niezła kwota. To chyba największe przejęcie w branży gier? A może i w całej rozrywce?
Star Warsy poszły za 4 mld, co już wtedy wydawało mi się promocją.

Odpowiedz
Nie tylko w branży gier, ale w XXI wieku w IT w ogóle.

Niesamowita sprawa jak MS leci jak taran. Sony wygląda przy nich jak oferta dla Rumunów ;) 
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
I co najlepsze, Microsoft niby płaci całość w gotówce. Jebani, mają rozmach. ;)

Odpowiedz
Ja w ogóle się trochę dziwię, czemu kolosy IT tak delikatnie kupują mniejsze firmy. Przecież Amazon, Apple, Facebook, Google i Microsoft srają pieniędzmi, mogą kupić właściwie każdego. Na miejscu Apple to na wczoraj kupowałbym wszystkie liczące się studia filmowe, żeby trzymać na dystrybucji łapę, czyli w praktyce "zapraszamy na Apple TV, ewentualnie damy parę seansów w kinach".

Odpowiedz
Nie blokują ich czasem przepisy antymonopolowe? Gdyby nie one, to chyba byłoby, tak jak piszesz.
.

Odpowiedz
Pewnie trochę blokują, ale tak na oko, to nikt na rynku kinowo-streamingowo-telewizyjnym nie ma takiej pozycji jak Microsoft na rynku gier po tym przejęciu.

Odpowiedz
No właśnie nie do końca - gdzieś widziałem analizy że nawet po tym przejęciu to cały market revenue z rynku gier stawia ich za Playstation i chyba też Nintendo. Więc... do monopolu daleko na obecny stan. Oczywiście przy tak agresywnych przejęciach to się może zmienić w ciągu 2-3 lat, ale wtedy już nikt nie będzie się tym przejmował. ;)

Odpowiedz
Raz na jakiś czas warto obejrzeć skrócony strumyk u Wonzia, aby pośmiać się z anegdot na temat TvGry za Gonciarza ;) 

Niektóre cytaty:

"Dostawaliśmy jakiegoś Battlefielda bo społeczność się domagała, ale ówczesny szef TVGry mówił - nie, pokażę wam moją chińską bajkę którą sprowadziłem z Japonii, którą wszyscy mają w dupie."

"Wyciągnał jakis Rockband [...] A szkoda gadać, rzeźnia była.]Wtedy Krzysztof pierwszy raz posprzątał redakcję bo przychodziła Batalia. Normalnie był syf."

A potem robi dobry review polskiej Wikipedii ;)


Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz

Odpowiedz
https://www.gry-online.pl/newsroom/warsaw-polska-gra-taktyczna-stala-sie-darmowa-ale-za-cene-utrarty/zb2649f

Darmowa gra o Powstaniu Warszawskim.
Pierwotnie zaczynała jako płatna gra pt. "Warsaw", a teraz przemianowano na "Warsaw Rising: Miasto Bohaterów".

Właśnie to, że mówię głupstwa, czyni mnie człowiekiem

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości