Ankieta: Jak oceniasz "Guardians of the Galaxy"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Guardians of the Galaxy (2014)
Łeee, już myslalem, ze jest zdjecie w kostiumie.

Odpowiedz
(02-01-2014, 23:21)Phil napisał(a): SW to jakieś dla dorosłych?

No niech Ci będzie, dorosłych z mokrymi majtkami i wyćwiczoną prawą ręką.

Oczywiście do trzymania miecza świetlnego ;)

Odpowiedz
Wiadomo, że Star Wars też mają sporo infantylności, ale poza tym posiadają sporo magii i naprawdę potrafią wciągnąć. Niestety tego nie mogę powiedzieć o ostatnich filmach Marvela. Nieźle się je ogląda, popcorn się wcina, ale wraz z napisami końcowymi zupełnie się o nich zapomina. Jeżeli "Guardians of the Galaxy" pójdzie w lekkość "Iron Mana 3" i ostatnich produkcji Marvela, to pewnie otrzymamy fajną, ale jednorazową rozrywkę, którą chyba sobie odpuszczę.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Ja tam liczę na coś w stylu "Farscape" :)

Odpowiedz
Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić żeby reżyser "Slither" i gościu, który w "Super" z Ellen Page zrobił to


nakręcił infantylną kosmiczną bajeczkę do niedzielnego obiadu, no ale zobaczymy, na co mu producenci pozwolą. Aż sam jestem ciekaw.
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
slepy51, to jest Marvel, wiesz? :)

Odpowiedz
Wiem, wiem, do tego chyba jeszcze Disney, nie? :) Dlatego napisałem, że sam jestem ciekaw na co Gunnowi pozwolą producenci, bo jeśli coś charakteryzowało jego poprzednie filmy to na pewno cięty, niekoniecznie poprawny politycznie humor, tona obrzydliwości i ciekawie pomyślane gore. Zobaczymy, mimo wszystko wątpię, żeby to była taka w 100% eko friendly kolorowa bajeczka do kotleta.
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
[Obrazek: s3n7605.gif]
[Obrazek: OMSgSMf.gif]

Odpowiedz
Scena, którą Welles dalby w Obywatelu Kane'ie, gdyby pozwoliła mu na to technologia.

Odpowiedz
Mickey, obrazek się nie wyświetla.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
[Obrazek: tumblr_n0wm2fLpUG1qg47ego1_r1_500.gif]

Ale to ponoć nawet nie jest z trailera tylko z jakiś testów VFXów.

Odpowiedz
To wygląda tak dziwnie i śmiesznie, że mam ochotę to zobaczyć :P

Odpowiedz
18 lutego wyjdzie zwiastun
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
(13-02-2014, 13:23)Craven napisał(a): Ale to ponoć nawet nie jest z trailera tylko z jakiś testów VFXów.
Yup. Testowe ujęcia z trailera pokazanego na Comic Con.


Odpowiedz
Trailer ma zadebiutować jutro podczas show Jimmiego Kimmela.

Dali kilka fotek na zachętę:



źródło: http://www.usatoday.com/story/life/movies/2014/02/17/guardians-of-the-galaxy-sneak-peek/5554079/
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Fotki bardzo spoko. Bohaterowie pierwszej fazy MCU w drugiej zawodzą po całości, może Guardians tchnie w Marvela trochę świeżości i poprawi jakość.

PS: A czai się gdzieś za rogiem plakat?

Odpowiedz
Gdzieś czytałem, że plakat może się pojawić wraz z trailerem, ale niczego nie obiecuje :P

W necie można natomiast znaleźć takie o to 'cudo':

Oficjalny plakat będzie pewnie podobny (albo wręcz taki sam), bo Marvel w tej kwestii trzyma równy (czyt. niski) poziom :D
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz


Pewnie ok 21.30 należy się spodziewać.

Odpowiedz
A nie jakoś w środku nocy? Premiera ma być chyba u Jimmy'egp Kimmela.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Jak trailer zadebiutuje w USA, to u nas będzie gdzieś tak 3:00-5:00 :P
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023) Pelivaron 224 20,000 31-12-2023, 15:48
Ostatni post: marsgrey21
  Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) Grievous 420 65,922 31-12-2023, 13:39
Ostatni post: Rozgdz
  Captain America: The Winter Soldier (2014) Huntersky 777 136,109 10-09-2018, 15:06
Ostatni post: tchopz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości