Hannibal
Ja trzymam Ecclestona. I już nie wypuszczam. Wypuściłem go na plan Thora 2 i widzisz, jak to się skończyło.

Odpowiedz
To przez Ciebie nie był na jubileuszowym!
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
– Hannibal producers are still trying to get the rights from MGM to include Silence of the Lambs protagonist Clarice Starling, but are not giving up. “We’re going to do a full-court press to get those rights,” Fuller said. “I want to complete the story.”

Czyli potwierdza się to, co już słyszałem - do "Silence..." są osobne prawa. Ciekawe czy uda im sie je uzyskać.

A tak poza tym to Fuller mowi: wroci Izzard (w retrospekcji), Esparza, w ósmym odcinku pojawi się Dollarhyde, a poczatek trzeciej serii oglada sie jak inny serial o Hannibalu i Gillian Anderson.

Odpowiedz
Gillian Anderson w trzecim sezonie jako stały członek obsady. Werdykt? Oglądam :)

Odpowiedz
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
Ale moze oznacz od kiedy to spoiler :P

A najlepsze memy hanibalowe są tutaj ;)

https://www.facebook.com/seryjnyhani

Odpowiedz
Seria memów z Hannibalem jest chyba jedną z moich ulubionych, jeśli chodzi o seriale. Bardziej mnie śmieszą tylko te z GoT. :)))

Odpowiedz
A dziękuje bardzo. ;)

Richard Armitage jest Tooth-Fairy Killer.

[Obrazek: B7hFUQCCAAESTMi.jpg]

Odpowiedz
Po Strike Back gościa absolutnie uwielbiam (w Hobbicie Jackson kazał mu niestety grać buca, no ale on tam 3/4 znakomitych aktorów zmarnował), także jestem kontent. Szkoda że ten trzeci sezon ma wszelkie zadatki do tego bym się nim jarał, a i tak wiem, że będzie spieprzony... :/
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz


Osz fuck, chyba naprawdę zacznę oglądać ten serial.

Odpowiedz
Niewątpliwie w drugim sezonie poczynili postęp (z okolic 2/10 na 4, czasem nawet 5/10), więc liczę, że ta tendencja się utrzyma.

Odpowiedz
Oj tam pierwsza połowa drugiego sezonu była super, tylko trzeba było oczy przymykać na debilizmy.
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
No, Hannibal to fajna bajka.

Odpowiedz
Pierwszy sezon podobał mi się ze względu na swoją formę pojedynczych przypadków. Drugi był zrobiony porządnie, ale nie mogłem się do niego przekonać. Trzeci sprawdzę, ale nie czekam jakoś szczególnie. Może jednak pozytywnie mnie zaskoczy.

Odpowiedz
Wrócił Hannibal - otwarcie trzeciego sezonu całkiem mi się podobało, głównie dlatego że mamy tylko Hannibala i Bedelię siędzących we Florencji, no i Izzarda w retrospekcjach (retrosy przycięte do panoramy BTW, fajny patent). Reszta to raczej to czego można się byłoby spodziewać - filozofujące nawijki, food porn (i ogólnie nawalenie slo-mo), fajne garniaki (plus piękne kreacje Bedelii - w końcu kobiecina byle jak się ubierać nie może skoro Hannibal się z nią buja po mieście). Fuller już tak przestylizował że ogląda się toto jak film Refna, nawet niespecjalnie zwracając uwagę na fabułę (tej jest w tym odcinku na jakieś 15 min) czy te rozkminki ale po prostu chłonąc ładne obrazki połączone z muzyką.

Ciekawe kto przeżył finał drugiego sezonu - w czołówce byli wszyscy, Graham pewnie żyje, ale reszta?
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
Ten serial od dawna to przerost formy nad treścią ale początek 3 sezonu zaczyna podnosić to na jeszcze wyższy poziom i nuda jest potworna. 
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Byłbym wielce szczęśliwy, gdyby ten sezon skupił się na duecie Bedelia/Hannibal z domieszką Clarice, która znalazłaby ślad Hannibala i postanowiła go szukać, ale niestety nie ma na to co liczyć i ciepłe buły wrócą :P Oby tylko Graham, bo on będzie z pewnością.

Generalnie jak wyżej - robi się z tego już taki artsy fartsy przerost formy nad treścią, że z zafascynowaniem patrzę w ekran i myślę na tym jak przebiją to w kolejnych odcinkach, bo że się im uda to jestem pewien. Dzisiejszy odcinek to materiał na 15-20 minut, ale to tu jakieś udziwnione ujęcie, to tam jakaś retrospekcja (swoją drogą ilość retrospekcji przypominających nam o tym, co było w poprzednich odcinkach to jakiś nowy rekord w historii świata) i mamy zapchany epizod.

W sumie stęskniłem się za tymi kiczowatymi i z emfazą wygłaszanymi dialogami ;)

 

 

Odpowiedz
Na Clarice to Ty nie licz - Fuller z tego co wiem nadal nie ma praw do postaci z Milczenia Owiec. Będzie za to Richard Armitage (serduszka) jako Tooth Fairy.
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
Ale byla mowa chyba o tym, ze moze wprowadzic kogos inspirowanego nią.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości