29-07-2022, 03:21
|
Indiana Jones
|
|
Z opowieści wiem tylko, że niektórzy narzekali na Krucjatę bo Connery nie gra twardziela jak Bond tylko niepozornego intelektualistę. Ale to już problem oczekiwań widzów a nie filmu.
Ciekawa opinia Quentina Tarantino, który stwierdził, że Indy 4 podobał mu się bardziej od trójki. Nie żeby to cokolwiek znaczyło, ale interesujące usłyszeć coś takiego od utytułowanego twórcy. Ja lubię czwórkę (choć gra "Indiana Jones and the Fate of Atlantis" jest lepszą czwórką, niż KotCS), ale Krucjata jest moim absolutnym numerem 1, nie tylko jeśli chodzi o sagę Indy'ego, ale filmy w ogóle.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.
15-08-2022, 20:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2022, 20:44 przez Dirk.)
Dla mnie Tarantino to żaden wyznacznik jakości, z czasem coraz mniej cenię jego filmy.
15-08-2022, 20:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2022, 20:49 przez marsgrey21.)
Utalentowani reżyserzy mają często gówniany gust, za to Ci słabi mają znakomity. Obczajcie top 5 Paula W.S Andersona albo Marka Stevena Johnsona. Chłopy bardziej kochają kino niż w nie potrafią.
Co do Indy’ego to jedyneczka dla mnie najlepsza bo najlepiej wyważa komedię z przygodą, niestety nie grzeszy dobrym tempem. Potem dwójeczka bo poprawia tempo i dalej dostarcza. Trójeczka niestety za bardzo skręca w komedię ale mimo wszystko to wciąż solidna 7ka, no i czwórka do połowy spoko, od połowy tragedia. 15-08-2022, 21:05 (15-08-2022, 21:05)Corn napisał(a): Utalentowani reżyserzy mają często gówniany gust, za to Ci słabi mają znakomity. Obczajcie top 5 Paula W.S Andersona albo Marka Stevena Johnsona. Chłopy bardziej kochają kino niż w nie potrafią. Coś w tym jest. Tak wspomnę, że ten sam Tarantino powiedział, że filmy Davida O. Russella będą oglądane wciąż oglądane za 30 lat (kuźwa, ktoś jeszcze pamięta że istnieje taki wzbudzający orgazm u krytyków i Akademii film, jak "American Hustle"?), a Paul Thomas Anderson kocha komedie z Sandlerem ;) 15-08-2022, 21:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2022, 21:13 przez Kryst_007.)
Pewnie za duzo swiezego lakieru do paznokci zrobilo swoje.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.
15-08-2022, 21:35 (15-08-2022, 21:12)Kryst_007 napisał(a): Coś w tym jest. Tak wspomnę, że ten sam Tarantino powiedział, że filmy Davida O. Russella będą oglądane wciąż oglądane za 30 lat (kuźwa, ktoś jeszcze pamięta że istnieje taki wzbudzający orgazm u krytyków i Akademii film, jak "American Hustle"?) Ja pamiętam, bo i widziałem pierwszy raz stosunkowo niedawno. Taki se. Nie widzę powodu by w przyszłości wracać. Ale co do Indiany Jonesa Quentin dobrze gada, polać mu ^^ 15-08-2022, 22:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2022, 22:48 przez Rozgdz.) Cytat:kuźwa, ktoś jeszcze pamięta że istnieje taki wzbudzający orgazm u krytyków i Akademii film, jak "American Hustle"? Widziałem w kinie, Blu-ray na półce, bodaj dwa seanse z niego zaliczyłem i przymierzam się do kolejnej powtórki, a co? Cytat: Nie widzę powodu by w przyszłości wracać. Ja tam widzę jeden w zupełności wystarczający. 16-08-2022, 19:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2022, 20:09 przez Gieferg.)
A nic. Taki tam hamburger z Maca, który chce się równać ze stekiem kuchmistrza Marty'ego z pięciogwiazdkowej knajpy.
16-08-2022, 20:26
Scorsese kręci w kółko ten sam film, postawię na półce jeden i styknie :P
Masz coś do hamburgerów? 16-08-2022, 20:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2022, 20:47 przez Gieferg.) (16-08-2022, 20:30)Gieferg napisał(a): Scorsese kręci w kółko ten sam film, postawię na półce jeden i styknie :P No właśnie nie bardzo ta teza się pokrywa z prawdą. Spójrz na filmy dziadka z minionej dekady - Wyspa tajemnic, Hugo, Wilk, Milczenie, Irlandcyzk. Czy każdy jest taki sam? I nie. Do hamburgerów nic nie mam. Dobre na zabicie głoda, ale drogi stek lepszy ;) 16-08-2022, 21:14
Obejrzałem po kolei Wilka z Wall Street, Casino i Goodfellas, od tamtej pory mam na gościa alergię. Ale Wyspa Tajemnic akurat spoko.
16-08-2022, 21:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2022, 21:20 przez Gieferg.)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 03-09-2022, 13:08
Trochę concept artów z rozpoczynającego się dzisiaj D23.
https://mixnmojo.com/news/Indy-5-concept-art-teases-Morocco-chase-spooky-cavern
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.
09-09-2022, 19:36 |
|
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 2 gości |

Spoiler![[Obrazek: amy-adams.gif]](https://c.tenor.com/BZrwQOn8R6cAAAAM/amy-adams.gif)





