@Edit:
Lepsza jakość fotek z Empire:
Ta ramka oczywiście nałożona przez kogoś, ale nie mogłem znaleźć czystego zdjęcia :)
24-11-2022, 16:18
|
Indiana Jones
|
|
Było już chyba coś takiego jak In Diana Jones, ale nie wyświetlali tego w kinach, a przynajmniej nie we wszystkich ;D
@Edit: Lepsza jakość fotek z Empire: Ta ramka oczywiście nałożona przez kogoś, ale nie mogłem znaleźć czystego zdjęcia :)
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.
24-11-2022, 16:18 (24-11-2022, 16:18)Dirk napisał(a): Było już chyba coś takiego jak In Diana Jones, ale nie wyświetlali tego w kinach, a przynajmniej nie we wszystkich. Kiedyś na stacjach benzynowych był dostępny na CD film "Poszukiwacze Zaginionej Szparki" ;) Też chyba go nie grali w kinach.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
24-11-2022, 16:38
Feministyczny wysryw coming soon. Bo tego przecież oczekujemy po kolejnym Indianie - strong female character :|
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 24-11-2022, 16:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2022, 16:57 przez Mefisto.)
Przynajmniej odpowiednio eksponują najważniejszą postać.
Przy okazji, to już dwie fotki z Fleabag na których Indiana jest w tle i nieostry. Jakże symbolicznie. 24-11-2022, 16:57
I jeszcze jedna paczka:
Ta fotka z wcześniej bez ramki:
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.
24-11-2022, 17:00
Sorry ale... Nie zesrajcie się xdd Nawet jeszcze nie ma zwiastuna, nic a już totalnie sracie na ten film. Reżyser dobrany jest idealnie, Fordowi chce się grać a towarzyszy mu nie jakaś aktoreczka tylko świetna Phoebe, która w "Fleabag" wymiotła. Dajcie szansę tenu filmowi i nie płaczcie, że wam wrzucają feminizm gdzie popadnie o bo aż cringe bierze.
KMN - Klub Miłośników Narzekania, taka powinna być nazwa tego forum. 24-11-2022, 17:16
Pamiętam też jaka zajebista była w innym potomku Lucasfilm - So Low: A Star Wars Flop.
24-11-2022, 17:22 (24-11-2022, 17:16)Krismeister napisał(a): Sorry ale... Nie zesrajcie się xdd Nawet jeszcze nie ma zwiastuna, nic a już totalnie sracie na ten film.Już jeden tu próbował czarować, że wyjdzie znakomity klasyk z innej martwej franczyzy będącej w rękach Disneya. I gdy przyszło co do czego, to totalnie srający mieli rację :). Na razie nie oceniam, ale od dawna mówię że piątka to zdecydowanie chybiony pomysł, szczególnie że czwórka z oryginalnymi twórcami nie do końca wypaliła. 24-11-2022, 17:34 (24-11-2022, 16:18)Dirk napisał(a): Ta ramka oczywiście nałożona przez kogoś, ale nie mogłem znaleźć czystego zdjęcia :) To wygląda jak screen ze zwiastuna. A gdzie zwiastun?
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 24-11-2022, 18:20
Będzie w najbliższym czasie.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.
24-11-2022, 18:24 (24-11-2022, 17:16)Krismeister napisał(a): Dajcie szansę tenu filmowi i nie płaczcie, że wam wrzucają feminizm gdzie popadnie o bo aż cringe bierze. Dałem już szansę tysiącu filmów z ostatnich lat, w tym o wiele większej marce jaką jest Bond, i w każdym jednym jest kurwa zawsze to samo - i tu będzie to samo na bank.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 24-11-2022, 18:47
Akurat w przygodach profesora Jonesa to chyba tego feminizmu już trochę było, wydaje mi się. Chyba tylko w drugiej części nie było silnych postaci kobiecych...
24-11-2022, 22:54
Tylko, że po pierwsze: kiedyś nie było feminizmu w filmach tego typu, tylko po prostu dobrze napisane postaci kobiece, które ostatecznie i tak musiały ustąpić głównemu bohaterowi (o ile, rzecz jasna, same nie były wiodące). A po drugie: ówczesne postaci, a te dzisiejsze, które w co drugim zdaniu muszą podkreślać jak to źle mają z tym patriarchatem i udowadniać swoją wartość, to jak niebo i ziemia. To samo zresztą dotyczy czarnych.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 24-11-2022, 23:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2022, 23:05 przez Mefisto.)
Ok, ale - za całym szacunkiem - czasem przesadzacie z tym "tropieniem", wystarczy że gdzieś jakaś laska się pojawi na horyzoncie i ludziom włącza się alarm.
A, jak sam zuważyłeś, kobiece postacie były od zawsze;) 24-11-2022, 23:12
Nie mogła chociaż jakaś ładna być? Na niektórych fotkach z twarzy wygląda jak facet.
25-11-2022, 00:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2022, 00:51 przez Gieferg.) |
|
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |