16-09-2014, 17:58
|
Interstellar (2014)
|
|
No to się wyłamię bo mi się plakat podoba. Mało zdradza ale nie wiem czy to nie lepiej.
16-09-2014, 19:27
Jak to mało? The end of Earth will not be the end of us. Więcej już się zdradzić nie da chyba.
A tak serio, to z całą świadomością, że może to zostać odebrane jako hejt i trolling - jestem zaskoczony niemal całkowitym brakiem emocji wywołanych promocją tego filmu jak do tej pory. 16-09-2014, 20:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2014, 20:30 przez PropJoe.)
Jakbym nie zaglądał na KMF i nie śledził nazwiska Nolana, to w ogóle nie wiedziałbym o istnieniu tego filmu...
16-09-2014, 23:56
Amerykańce prognozują wielki sukces kasowy:
http://pro.boxoffice.com/featured_stories/2014-09-long-range-forecast-interstellar 17-09-2014, 08:09
Drugi równie słaby co pierwszy. Jak rodzinny dramat.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
17-09-2014, 19:37 (17-09-2014, 08:09)Juby napisał(a): Amerykańce prognozują wielki sukces kasowy: Wątpię, że aż 325 mln zarobi. Góra 250, gdyż promocja słabo idzie. Gdybym spytał któregoś znajomego o ten film pewnie wzruszyłby ramionami nie wiedząc o czym mówię. Poza tym 2 tygodnie po premierze wchodzi faworyt nr 1 Box Office, czyli Kosogłos. 18-09-2014, 10:35
Czy twoi znajomi mieszkają w USA, gdzie jest prognozowany wynik?
I tam są $332 mln nie 325. 18-09-2014, 11:54 (18-09-2014, 11:54)Juby napisał(a): I tam są $332 mln nie 325.To wszystko zmienia! Bardzo, ale to bardzo ciekawi mnie, czy nazwisko Nolana posiada jeszcze moc kasową. Im dłużej od premiery tym bardziej jedzie się po TDKR, aczkolwiek trudno mi ocenić, jak sprawa wygląda wśród widzów, a nie maniaków układających różne rankingi itp. Tak czy siak mam wrażenie że Interstellar wygląda zbyt... nudno, by przyciągnąć tłumy do kin, no ale może się mylę. 18-09-2014, 16:40
Mam podobne wrażenie, a wątpię żeby nazwisko Nolana miało moc podobną do Scotta czy Spielberga i stanowiło magnes ciągnący do kina.
18-09-2014, 16:49 (18-09-2014, 12:32)Arahan napisał(a): Kampania promocyjna tego filmu jest cienka jak sik pająka :/ Tak swoją drogą, to czy pająki w ogóle sikają?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 18-09-2014, 17:08
Będzie offtop
![]() wydalają poprzez gruczoły biodrowe i cewki Malpighiego, substancja wydalana nazywa się guanina ![]() a tak na serio, jeszcze przy żadnym filmie Nolana nie miałem takiego meh. Trailer niby wygląda fajnie i pewnie technicznie to będzie dopieszczone, ale nie czuje jakichkolwiek emocji związanych z tą produkcją. 18-09-2014, 17:24
Coś wydalać muszą, obstawiam że to taki moczo-kał
![]() Co do filmu, to życzę Nolanowi spektakularnej porażki finansowej, tak po prostu - nie lubię gościa
18-09-2014, 17:25
Mnie ciekawi target - czy produkcja jest kierowana głównie do Nolano-fetyszystów. Na sci-fi z jakimś mocnym pierdolnięciem mi to cały czas nie wygląda, a z drugiej strony taki budżet na kino offowe ubrane w otoczkę kosmicznej odysei sprawia wrażenie zbyt wygórowanego, zwłaszcza w kontekście śladowego marketingu.
18-09-2014, 17:40
generalnie mam na ten film wy****ne, ale gdyby poniósł klęskę, może Nolan zrobiłby potem coś o mniejszej skali i ciekawiej by wyszło, bo blockbustery to mu coraz gorzej wychodzą.
18-09-2014, 17:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2014, 17:45 przez Gieferg.)
Poziom hejterstwa Nolanowego osiąga na tym forum wyżyny
Ja tam czekam, to jest kolo, który nakręcił Memento i Prestiż, więc ma ode mnie dożywotniego szacuna. Nawet jak film będzie słaby, to zawsze sobie będzie można posłuchać Zimmera, więc do kina idę
Aktualnie rządzi: ja
18-09-2014, 17:47 (18-09-2014, 16:40)Mierzwiak napisał(a): Bardzo, ale to bardzo ciekawi mnie, czy nazwisko Nolana posiada jeszcze moc kasową. Im dłużej od premiery tym bardziej jedzie się po TDKR, aczkolwiek trudno mi ocenić, jak sprawa wygląda wśród widzów, a nie maniaków układających różne rankingi itp. Tak czy siak mam wrażenie że Interstellar wygląda zbyt... nudno, by przyciągnąć tłumy do kin, no ale może się mylę. W Stanach Nolan dalej jest kochany a ubiegłoroczna Grawitacja pokazała, że oryginalne filmy sci-fi w kosmosie mają duży potencjał kasowy. Myślę, że prognozy powyżej $300 mln nie są nierealistyczne. Zobaczymy, jeszcze tylko 50 dni. 18-09-2014, 17:52 |
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |








