31-08-2013, 11:48
|
Interstellar (2014)
|
|
No pewnie, bo po co miałbyś tworzyć genetycznie modyfikowaną roślinkę, czy nawet zaprojektować sobie roślinkę od podstaw, prościej polecieć do innego wymiaru, tam już na pewno taką mają!
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.
31-08-2013, 11:48
No może i prościej. Nie wiemy nic o poziomie technologii w filmie. Może nie są w stanie zmodyfikować czy stworzyć nowego zboża, a może okazało się, że GMO powodują nowotwory i Unia Europejska zakazała całkowicie ich uprawy
31-08-2013, 11:54
Domyślam się, że pewnie otrzymam odpowiedź: "To nie zaglądaj do tego tematu fanboju jeden!". Ale jednak bardzo grzecznie i delikatnie prosiłbym, aby takie nowinki, szczególnie odnośnie możliwej fabuły, czy też części fabuły, spoilerować. Byłbym bardzo wdzięczny i z góry dziękuję uprzejmie za zrozumienie i najmocniej przepraszam jeżeli kogoś irytuje moje domaganie się spoilerów.
31-08-2013, 12:29
Ale przecież to chyba nie żaden spoiler, tak samo jak nie nazwiesz spoilerem tego, że "Pacific Rim" to film o wielkich robotach, sterowanych przez ludzi walczących z olbrzymimi monstrami?
31-08-2013, 12:35
Sam nie wiem? Dla mnie nie-spoilerem jest, że "Interstellar" to film o podróżach do innych wymiarów z genialną i piękną obsadą. A ta kukurydza to jednak ciekawa informacja, ale ma zadatki spoilerowe.
Ale naturalnie mogę się czepiać. I też prawda, że przy dzisiejszej technice nie uniknę żadnych przecieków. Chyba będę musiał nie zaglądać do tematu, który sam założyłem i nie czytać informacji o tym filmie. Ale to takie trudne
31-08-2013, 12:38
Jeżeli chodzi o powyższe plotki, to nie jest żaden oficjalny opis fabuły tylko coś co napisała jakaś lokalna gazeta z miejsca gdzie prowadzone są obecnie zdjęcia, bez podania żadnego zródła.
Poza tym jeszcze na długo przed tym niusem, Ci którzy czytali oryginalną wersję scenariusza z czasów gdy Nolan tworzył to pod Spielberga, pisali, że jest tam motyw Ziemi z niedalekiej przyszłości, która ma poważne problemy z zasobami, ale jest to jedynie tło świata. To nie będzie film o globalnym ociepleniu
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
31-08-2013, 12:47 (31-08-2013, 12:47)Proteus napisał(a): (...)że jest tam motyw Ziemi z niedalekiej przyszłości, która ma poważne problemy z zasobami, ale jest to jedynie tło świata. To nie będzie film o globalnym ociepleniu Jeśli chodzi o to, to ktoś mniej więcej napisał, gdzie i w jakich proporcjach dzieje się fabuła filmu w pierwotnym skrypcie:
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
31-08-2013, 14:31
Ten opis jest jednak trochę za głupi jak na Nolana, więc liczę, że to fake. Co prawda TDKR jest masakrą intelektualną, ale jednak ambicje ten twórca ma większe, niż roślinki
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 31-08-2013, 17:27 (31-08-2013, 17:27)Mefisto napisał(a): Ten opis jest jednak trochę za głupi jak na Nolana, więc liczę, że to fake. Co prawda TDKR jest masakrą intelektualną, ale jednak ambicje ten twórca ma większe, niż roślinki Jak dla mnie, to ktoś będący na planie, gdzieś usłyszał 3,4 wyrywkowe zdania na temat fabuły filmu i zaraz poszedł o tym napisać, bo fajny news :/ Problem z roślinnością pewnie będzie, ale to może jakieś 0,001% całej historii.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
31-08-2013, 20:28
http://hatak.pl/artykuly/nowe-informacje-i-zdjecia-z-planu-interstellar-nolana
Wygląda na to, że terminator salvation, prometeusz i elizjum szybko doczekają się godnego następcy ![]() Już nawet nie roślinka z alternatywnego wymiaru, ale całe nowe międzywymiarowe pola kukurydzy
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.
02-09-2013, 18:49
A wiesz stary, że wrzuciłeś dwa razy tego samego "niusa".
Który by the way nie jest oficjalnym streszczeniem fabuły, tylko tym co napisał jakiś lokalny dziennik.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
02-09-2013, 18:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2013, 19:00 przez Proteus.)
Nieee, to zupełnie inny news, nawet jak mają to samo źródło, to różnią się jednak od siebie...
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.
02-09-2013, 19:09
A no rzeczywiście, myślałem, że to różne źródła i, że wcześniejsze głupoty znajdują potwierdzenie, ale teraz sprawdziłem i faktycznie w obu newsach chodziło o tą samą gazetę. Sorry
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.
02-09-2013, 19:44
na których absolutnie nic nie ma
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 01-11-2013, 19:13 |
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |