Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.
04-07-2010, 23:37
|
NASZE PLAKATY
|
|
Nie znam się na kompozycji i takich pierdołach, ale jak na mojego nosa coś jest nie tak z linią oddzielającą Kruza od ciemności co sprawia wrażenie tego leżenia w trumnie.
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie. Bodie: Thought you said it was getting warmer. Poot: The world goin' one way, people another yo'. 04-07-2010, 23:37
Dopiero po minucie patrzenia się na plakat zobaczyłem co na nim jest. Weź tego Cruise'a zrób trochę jaśniejszego, albo jakoś podkreśl kontur (nie znam sie na photoshopie i projektowaniu grafiki) czy coś i będzie gites.
04-07-2010, 23:44
W ogóle jakoś dziwnie siedzi i ma tyłek ucięty, jakby na kiblu siedział :wink:
Film oglądałem dawno, więc już nie pamiętam czy półleżący Cruise coś znaczy w kontekście filmu - jeżeli tak, to spoko. Dziwna pozycja, ale w sumie to bym ją zostawił:P I trochę niestarannie Cruise jest wycięty, znaczy boli mnie nos - w filmie miał taki ostry, orli nos? Chyba nie:) Ale to szczegół. Zmniejszyłbym Cruisa, żeby nie leżał tak od jednego krańca plakatu do drugiego. I coś nie pasują mi napisy - nazwiska po środku, tytuł po prawej, a "a Michael Mann film" jeszcze gdzie indziej. To wprowadza niepotrzebną dynamikę do tego spokojnego i minimalistycznego plakatu. 04-07-2010, 23:48
Druga wersja lepsza, pierwsza była tragiczna ; ) Ale ta fotka i tak nie pasuje na plakat.
05-07-2010, 10:03
Pytanie zupełnie niepotrzebne.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 06-07-2010, 14:50
Po raz kolejny, byłbym gotowy pomyśleć, że to oficjalne. Jestem pod wrażeniem twojej pracy. Myślałeś może czy by spróbować na tej koszulce zrobić napis True Blood lub HBO?
"Więcej socjalizmu - znaczy więcej demokracji." - Michaił Gorbaczow
"Istnieje marksizm dogmatyczny oraz marksizm twórczy. Ja stoję na istocie tego ostatniego." - Józef Stalin 06-07-2010, 16:00
Raz jeszcze: to pytanie jest zupełnie niepotrzebne. A True dołączyłbym do napisu na butelce i wywalił resztę także w cholerę - minimalizm rządzi.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 06-07-2010, 16:47
Poprzednie też (zarówno te oficjalne, jak i patyczaka) były niejako w formie reklamy, ale bez takich dopowiedzeń (bo tym jest w tym wypadku ten napis).
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 06-07-2010, 18:14
Za ciemne.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 08-07-2010, 01:45 |
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Nasze pomysły na film | Mierzwiak | 141 | 28,909 |
16-11-2024, 20:45 Ostatni post: srebrnik |
|
| Nasze pomysly na wersje reżyserskie. | Hitch | 7 | 2,510 |
11-06-2007, 00:55 Ostatni post: :Łukasz: |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |