NASZE PLAKATY
Nie znam się na kompozycji i takich pierdołach, ale jak na mojego nosa coś jest nie tak z linią oddzielającą Kruza od ciemności co sprawia wrażenie tego leżenia w trumnie.
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Dopiero po minucie patrzenia się na plakat zobaczyłem co na nim jest. Weź tego Cruise'a zrób trochę jaśniejszego, albo jakoś podkreśl kontur (nie znam sie na photoshopie i projektowaniu grafiki) czy coś i będzie gites.

Odpowiedz
W ogóle jakoś dziwnie siedzi i ma tyłek ucięty, jakby na kiblu siedział :wink:

Film oglądałem dawno, więc już nie pamiętam czy półleżący Cruise coś znaczy w kontekście filmu - jeżeli tak, to spoko. Dziwna pozycja, ale w sumie to bym ją zostawił:P

I trochę niestarannie Cruise jest wycięty, znaczy boli mnie nos - w filmie miał taki ostry, orli nos? Chyba nie:) Ale to szczegół.

Zmniejszyłbym Cruisa, żeby nie leżał tak od jednego krańca plakatu do drugiego. I coś nie pasują mi napisy - nazwiska po środku, tytuł po prawej, a "a Michael Mann film" jeszcze gdzie indziej. To wprowadza niepotrzebną dynamikę do tego spokojnego i minimalistycznego plakatu.

Odpowiedz
Cytat:nie pamiętam czy półleżący Cruise coś znaczy w kontekście filmu

Znaczy niewiele, ale sama poza fajnie wygląda (:

[Obrazek: beznazwy1ws.jpg]

Parę zmian.

Odpowiedz
Druga wersja lepsza, pierwsza była tragiczna ; ) Ale ta fotka i tak nie pasuje na plakat.

Odpowiedz
[Obrazek: koszulkafskopia2.jpg]

Odpowiedz
Pytanie zupełnie niepotrzebne.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Po raz kolejny, byłbym gotowy pomyśleć, że to oficjalne. Jestem pod wrażeniem twojej pracy. Myślałeś może czy by spróbować na tej koszulce zrobić napis True Blood lub HBO?
"Więcej socjalizmu - znaczy więcej demokracji." - Michaił Gorbaczow

"Istnieje marksizm dogmatyczny oraz marksizm twórczy. Ja stoję na istocie tego ostatniego." - Józef Stalin

Odpowiedz
O to jest myśl!

:) Dzięki

Odpowiedz
[Obrazek: koszulkafs2kopia.jpg]

Odpowiedz
Raz jeszcze: to pytanie jest zupełnie niepotrzebne. A True dołączyłbym do napisu na butelce i wywalił resztę także w cholerę - minimalizm rządzi.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Bez napisów na górze leci mi kompozycja.

Odpowiedz
Napis nie jest tak całkiem zbędny, jako że plakat jest w formie reklamy

Odpowiedz
Poprzednie też (zarówno te oficjalne, jak i patyczaka) były niejako w formie reklamy, ale bez takich dopowiedzeń (bo tym jest w tym wypadku ten napis).
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
patyczak, w czym robisz te swoje plakaty?

Przy okazji:

[Obrazek: beznazwy1ml.jpg]

Odpowiedz
W/g mnie lekkie przegięcie jeśli chodzi o minimalizm ;)

Odpowiedz
Nie wiedziałem co tam upchać, żeby nie sprawiało z kolei wrażenia bałaganu :D
Myślałem, żeby wstawić tagline ("Revenge is a dish best served cold", ale jakoś mi nie pasował ostatecznie.

Odpowiedz
Nic nie upychać - ludziki troszkę powiększyć i będzie cacy

Odpowiedz
No to

[Obrazek: beznazwy1lu.jpg]

;)

Odpowiedz
Za ciemne.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nasze pomysły na film Mierzwiak 141 28,909 16-11-2024, 20:45
Ostatni post: srebrnik
  Nasze pomysly na wersje reżyserskie. Hitch 7 2,510 11-06-2007, 00:55
Ostatni post: :Łukasz:



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości