Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Hmmm. Nie wiem co poeta miał na myśli.
Pomysł z wykorzystaniem parasola <ok> , ale tutaj nic z niego nie wynika. Parasol jest i tyle. Głowa (i tylko głowa) Batmana wystająca zza niego wygląda naprawdę dziwacznie.
22-01-2011, 19:16
Stały bywalec
Liczba postów: 5,651
Liczba wątków: 9
No właśnie, parasol miał robić za pelerynę:P
Ale faktycznie wygląda to dziwnie.
22-01-2011, 19:47
McMillan Man
Liczba postów: 6,532
Liczba wątków: 51
Chyba że głowę batka by ustawić profilem.
22-01-2011, 20:15
^^
Liczba postów: 5,286
Liczba wątków: 73
patyczak napisał(a):No właśnie, parasol miał robić za pelerynę:P
Mało czytelnie to pokazałeś :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2
22-01-2011, 20:39
Stały bywalec
Liczba postów: 5,651
Liczba wątków: 9
Przestałem widzieć w tym sens, ale dalej się pobawiłem, bo mi się graficznie podoba:D
A tu bez parasola:)
22-01-2011, 21:17
Stały bywalec
Liczba postów: 5,651
Liczba wątków: 9
Kolejny dziwny plakat:P
Chodziło mi o to, że Bourne chce dowiedzieć się prawdy o sobie, a dojście do tej prawdy jest bardzo niebezpieczne:P
23-01-2011, 20:32
Ambasador białej rasy
Liczba postów: 37,533
Liczba wątków: 375
patyczak, a może tak zacząłbyś robić plakaty, które nie wymagają do ich zrozumienia komentarza autora? :)
23-01-2011, 20:37
Agent Mossadu
Liczba postów: 32,370
Liczba wątków: 4
Artysci, kurwa wasza mac ;)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.
23-01-2011, 20:40
Stały bywalec
Liczba postów: 5,651
Liczba wątków: 9
Cytat:patyczak, a może tak zacząłbyś robić plakaty, które nie wymagają do ich zrozumienia komentarza autora? :)
Jak będą mi za to płacili :wink:
23-01-2011, 20:42
McMillan Man
Liczba postów: 6,532
Liczba wątków: 51
No cóż, plakat Bourne'a przegrywa z powodu istnienia takiego filmu jak Mechanik : )
23-01-2011, 21:16
Stały bywalec
Liczba postów: 2,545
Liczba wątków: 17
znudzony żem był.
pozostajemy w tematyce gackowej ;p
23-01-2011, 22:44
TermiGifiernator
Liczba postów: 11,121
Liczba wątków: 57
Wydaje mi się, że napis Batman nie jest wyśrodkowany. Dziwnie to wygląda.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron
23-01-2011, 22:45
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
-Bodzio- napisał(a):znudzony żem był
Symbol monstrualny, źle umiejscowiony na klacie, ramionka wąskie jak u dziecka, całość usypiająca.
Zostawicie Batmana w spokoju, błagam! :P
23-01-2011, 22:48
Stały bywalec
Liczba postów: 3,286
Liczba wątków: 5
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau
24-01-2011, 15:26
Pomysł ciekawy, ale wykonanie gorsze. Zamiast modlitwy lepszy byłby jakiś tagline, czcionka, którą napisany jest tytuł to chyba z TMNT jest, wygląda za bardzo "kreskówkowo" no i Flannery w ogóle nie podobny.
24-01-2011, 15:40
Stały bywalec
Liczba postów: 3,286
Liczba wątków: 5
Postacie pochodzą akurat z komiksu "Święci z bostonu" =D
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau
24-01-2011, 15:46
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Dobry punkt wyjścia, ale zrób to w formacie plakatu, a nie okładki CD ;)
24-01-2011, 15:54
Talking Head
Liczba postów: 16,007
Liczba wątków: 264
No i błąd w tytule też średnio pasuje.:)
24-01-2011, 22:55
Stały bywalec
Liczba postów: 5,651
Liczba wątków: 9
Talking Head
Liczba postów: 16,007
Liczba wątków: 264
Zwłaszcza penis u góry.
Jeden taki 'artystyczny' plakat raz na jakiś czas - ok, ale takie bombardowanie sprawia, że szybko się przejadają.
29-01-2011, 23:46
|