NASZE PLAKATY
Hmmm. Nie wiem co poeta miał na myśli.

Pomysł z wykorzystaniem parasola <ok> , ale tutaj nic z niego nie wynika. Parasol jest i tyle. Głowa (i tylko głowa) Batmana wystająca zza niego wygląda naprawdę dziwacznie.

Odpowiedz
No właśnie, parasol miał robić za pelerynę:P

Ale faktycznie wygląda to dziwnie.

Odpowiedz
Chyba że głowę batka by ustawić profilem.

Odpowiedz
patyczak napisał(a):No właśnie, parasol miał robić za pelerynę:P

Mało czytelnie to pokazałeś :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Przestałem widzieć w tym sens, ale dalej się pobawiłem, bo mi się graficznie podoba:D

[Obrazek: batmanek3.jpg]

A tu bez parasola:)

[Obrazek: batmanek4.jpg]

Odpowiedz
Kolejny dziwny plakat:P

[Obrazek: bournekopia.jpg]

Chodziło mi o to, że Bourne chce dowiedzieć się prawdy o sobie, a dojście do tej prawdy jest bardzo niebezpieczne:P

Odpowiedz
patyczak, a może tak zacząłbyś robić plakaty, które nie wymagają do ich zrozumienia komentarza autora? :)

Odpowiedz
Artysci, kurwa wasza mac ;)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Cytat:patyczak, a może tak zacząłbyś robić plakaty, które nie wymagają do ich zrozumienia komentarza autora? :)

Jak będą mi za to płacili :wink:

Odpowiedz
No cóż, plakat Bourne'a przegrywa z powodu istnienia takiego filmu jak Mechanik : )

Odpowiedz
[Obrazek: batmanz.jpg]

znudzony żem był.
pozostajemy w tematyce gackowej ;p

Odpowiedz
Wydaje mi się, że napis Batman nie jest wyśrodkowany. Dziwnie to wygląda.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
-Bodzio- napisał(a):znudzony żem był
Symbol monstrualny, źle umiejscowiony na klacie, ramionka wąskie jak u dziecka, całość usypiająca.

Zostawicie Batmana w spokoju, błagam! :P

Odpowiedz
O taki z nudów plakat Świętych z Bostonu.

http://img262.imageshack.us/img262/5711/bspos4ter.jpg
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Pomysł ciekawy, ale wykonanie gorsze. Zamiast modlitwy lepszy byłby jakiś tagline, czcionka, którą napisany jest tytuł to chyba z TMNT jest, wygląda za bardzo "kreskówkowo" no i Flannery w ogóle nie podobny.

Odpowiedz
Postacie pochodzą akurat z komiksu "Święci z bostonu" =D
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Dobry punkt wyjścia, ale zrób to w formacie plakatu, a nie okładki CD ;)

Odpowiedz
No i błąd w tytule też średnio pasuje.:)

Odpowiedz
[Obrazek: watchmena.jpg]

Odpowiedz
Zwłaszcza penis u góry.

Jeden taki 'artystyczny' plakat raz na jakiś czas - ok, ale takie bombardowanie sprawia, że szybko się przejadają.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nasze pomysły na film Mierzwiak 141 28,909 16-11-2024, 20:45
Ostatni post: srebrnik
  Nasze pomysly na wersje reżyserskie. Hitch 7 2,510 11-06-2007, 00:55
Ostatni post: :Łukasz:



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości