Oscary 2015
Moje zainteresowanie Oscarami w tym roku stało na niesamowitym poziomie...

[Obrazek: Give_1f9afb_2128730.gif]

Totalnie nikomu nie kibicowałem, zwycięzcy ponownie dość przewidywalni, połowę nagród przyznałbym inaczej (Zimmer kolejny raz pokrzywdzony przez Akademię). Drugi rok z rzędu olałem galę i chyba już nigdy nie będę jej oglądał. Totalny meh.

Ida mi się nie podobała. Szkoda, że to akurat ten film dostał Oscara dla Polski.

Odpowiedz
(23-02-2015, 23:14)Danus napisał(a): Pierwsza fota przypomniała mi jak obrzydliwa z twarzy jest Moore.

Absolutnie piekna kobieta (za piec lat 60!), a do tego co za talent!
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Talent talentem, ale brzydka to ona jest i już:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
No i proszę, Meryl też dostała oscara;)Gala spoko, choć Harris jakiś wybitnie zabawny nie był, ale plus za numer z Birdmana:)Wreszcie od czasu "Artysty" wygrał mój faworyt, choć pewna byłam, ze wygra te nudne Boyhood, miła niespodzianka, szkoda cholernie Keatona.Polskim Oscarem się nie podniecam, bo tematyka oklepana, gdyby tak wystawili do oscarów film "Bogowie" i gdyby wygrał, to byłoby się z czego cieszyć, a tak mamy znowu polski film o żydach dla żydów, ja się pytam kiedy w tym kraju zaczną kręcić coś dla ludzi i wyjdą z epoki drugiej wojny światowej, ewentualnie epoki z poprzedniego ustroju, bo jak na razie polskie kino mentalnie tam się zatrzymało.No tak, są jeszcze filmy o polskich patologiach...

Odpowiedz
Co znaczy o "zydach dla zydow"?
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Bogowie w tym roku startować nie mogli. Za rok pewnie ten film będzie naszym kandydatem i w sumie nominacja mnie nie zaskoczy.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
(23-02-2015, 18:47)Lawrence napisał(a): @SonnyCrockett O to Ty wiele pamiętasz. A ja myślałem, że to była mocno zakrapiana noc ;)

Mam wysoki poziom przyswajalności. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(24-02-2015, 00:35)Pelivaron napisał(a): Bogowie w tym roku startować nie mogli. Za rok pewnie ten film będzie naszym kandydatem i w sumie nominacja mnie nie zaskoczy.
Nie oglądałem Bogów, ale to podobno bardzo sprawnie zrealizowana historia w amerykańskim stylu. Podejrzewam, że Amerykanie będą mieli ją w głębokim poważaniu, bo widzieli coś takiego, tylko zrealizowane jeszcze lepiej u siebie dziesiątki razy, więc mało ich będzie obchodzić, że w Polsce się nauczyli robić podobne. Mogę się zakładać, że Bogowie nie będą nawet bliscy nominacji.

Odpowiedz
(23-02-2015, 06:14)Capt. Nascimento napisał(a):
Cytat:Mam pomysl na film który rozpierdoli wszelkie rekordy Oskarowe i wywoła morze łez. Film o czarnych żydach. :)

O niepełnosprawnych czarnych żydach geniuszach homoseksualistach.

Dżizas.. ten suchar krąży już od czasów kiedy jeszcze mój stary oglądał Oscary pijąc przed kompem. Litości.

Odpowiedz
W sumie też nie liczyłabym, a przed wczoraj oglądałam wypowiedź jakiejś krytyk w podobnym stylu, mówiła też, że tu nawet nie chodzi o sposób realizacji, ale o samą historię, którą pewnie też by mieli w poważaniu.Ale cholera pomarzyć można, to pierwszy polski film, od długiego czasu(od "Długu" chyba), który autentycznie jest dobry i wolę takie polskie kino niż "Idę" z dziesięcioma oscarami.Cholera.

Odpowiedz
Tak sobie dzisiaj pomyślałem, że piosenka "We saw your boobs" zaśpiewana w tym roku nabrałaby nowego smaczku i trwałaby dużo dłużej. :D
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
(24-02-2015, 01:13)Spirit napisał(a): W sumie też nie liczyłabym, a przed wczoraj oglądałam wypowiedź jakiejś krytyk w podobnym stylu, mówiła też, że tu nawet nie chodzi o sposób realizacji, ale o samą historię, którą pewnie też by mieli w poważaniu.Ale cholera pomarzyć można, to pierwszy polski film, od długiego czasu(od "Długu" chyba), który autentycznie jest dobry i wolę takie polskie kino niż "Idę" z dziesięcioma oscarami.Cholera.


To przemyćmy jeszcze nominację dla Kota za aktora. :)

Odpowiedz
Why not, skoro Hawke dostał nominację za nic to Kot też może, tym bardziej, że był lepszy w "Bogach" niż Hawke w Boyhood;)

Odpowiedz
To standard, że nominacje aktorskie dostają znani i lubiani aktorzy, niekoniecznie wtedy, gdy zagrali najlepiej. Każdego roku jest masa lepszych kreacji na całym świecie, która nie zostaje zauważona, tylko czasami się zdarza, żeby cała piątka nominowanych aktorów/aktorek to były wspaniałe występy.
Komentarz Krytyki Politycznej do tegorocznego rozdania jest dokładnie taki jakiego można się spodziewać po tym piśmie: za mało czarnych, za mało kobiet (chociaż tylko Oleszczyk zdołał napisać jakich konkretnie filmów mu brakuje, reszta uważa, że nominowanych czarnych i kobiet powinno być więcej, bo tak), które za mało zarabiają, więc Oscary do dupy.

Odpowiedz
Cytat:za mało czarnych

Nie we wszystkich statystykach czarni mogą dominować.

Odpowiedz
najwyższa pora na jakieś parytety w oskarach.
czemu kongres nic z tym nie robi?

Odpowiedz
(23-02-2015, 22:45)Mental napisał(a): Ida lubi obwąchiwać firany?

Nom... Nie przypominam se, żeby było coś takiego w filmie. Pewnie jakaś "deleted scene" ;)

(24-02-2015, 01:10)Vesper Lynd napisał(a): Dżizas.. ten suchar krąży już od czasów kiedy jeszcze mój stary oglądał Oscary pijąc przed kompem. Litości.

Ale wciąż jest na czasie. Lata mijają a nie zmienia się nic.

Cytat:W podcaście Meet the Movie Press dziennikarz stwierdził: Słuchajcie, na razie tego jeszcze nie klepnęli, ale mówię wam, Spider-Man nie będzie biały. Jestem tego pewien na 95%. Spider-Man będzie najprawdopodobniej czarny. Jest też szansa, że może być Latynosem. Sneider uważa, że Sony ma w ten sposób szansę pobić konkurencyjne studia w pokonywaniu barier rasowych w popkulturze.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Cytat:Dżizas.. ten suchar krąży już od czasów kiedy jeszcze mój stary oglądał Oscary pijąc przed kompem. Litości.

To była naturalna odpowiedź, nie jestem znawcą internetowych sucharów. ;)

Odpowiedz
(24-02-2015, 13:58)shamar napisał(a): Nie przypominam se, żeby było coś takiego w filmie. Pewnie jakaś "deleted scene" ;)
Deleted-sreded. 70 minuta filmu.


Odpowiedz
[Obrazek: 10995995_871071849617023_602341937128143...1057a845b2]
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  OSCARY 2024 - wreszcie te nagrody mają sens srebrnik 307 12,825 12-03-2024, 12:38
Ostatni post: Krismeister
  OSCARY 2023!! Pelivaron 236 14,691 15-03-2023, 16:10
Ostatni post: Bucho
  Oscary 2022 Kryst_007 300 19,487 08-04-2022, 22:39
Ostatni post: zombie001
  Oscary 2021 Kryst_007 188 20,252 19-05-2021, 12:32
Ostatni post: Lawrence
  Oscary 2020 Kuba 550 49,611 11-02-2020, 12:47
Ostatni post: Pelivaron
  Oscary 2019 Kryst_007 783 75,571 04-04-2019, 21:13
Ostatni post: Cassel
  Oscary 2018 Mierzwiak 631 68,322 09-03-2018, 00:02
Ostatni post: Pelivaron
  Oscary 2017 Pelivaron 901 95,355 10-03-2017, 13:05
Ostatni post: Bibliomisiek
  Oscary 2016 Pelivaron 890 95,846 12-08-2016, 14:33
Ostatni post: Capt. Nascimento
  Oscary 2014 - zwycięzcy i przegrani mijającego roku [PODSUMOWANIE] Persona non grata 555 76,433 10-10-2015, 18:59
Ostatni post: Mefisto



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości