Planeta małp (1968) i jej oryginalne sequele
#41
Reeves nie macza w tym palców, więc powinno przynajmniej być lepiej niż ostatnio.

Odpowiedz
#42
Spoko to wygląda, trzeba będzie odwiedzić kino.

[Obrazek: 1ccb4ec241211073a09b38f9b04132e1.jpg]

Wysłane z mojego H8216 przy użyciu Tapatalka
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
#43
Trudno cokolwiek powiedzieć, bo to taki kolaż bez kontekstu, jedna rzecz się rzuca w oczy, czyli to jak przemawiają małpy, w poprzedniej trylogii wyglądało to prawdziwie, tutaj tak jak te filmy z gadającymi zwierzętami, nie czuć po prostu by aktorzy próbowali dopasować głos do małpy i jej postury i ta animacja też specjalnie nie klei się z głosami... Zobaczymy.
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
#44
No mnie ten orangutan nie przekonał na przykład, ale z szympansem mam problem, bo w teaserze jego głos robił tylko za narrację. Zresztą to nie tyle sprawa z doborem głosów tylko z ich płynnością. Rzeczywiście tutaj rzuca się to w ucho, małpy mówią płynną angielszczyzną, bo zapewne minęło wiele czasu od trylogii. Trochę szkoda, bo tamte niedoskonałości  nadawały postaciom realizmu, a tutaj już to brzmi jak 100% dubbing. Szkoda, że nie poszli w jakiś dialekt stworzony na potrzeby filmu. No ale wiadomo. Inny reżyser, inna koncepcja. Reeves może by to tak udziwniał. 


Ale sam zwiastunik wydaje się spoko. Aż za dobry jak na Disneya, więc pewnie coś tam sknocą w samym filmie (postać dziewczyny - Ciri - ostatecznie okaże się główną bohaterką, czy coś :D ). 
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
#45
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
#46
Wcześniej nie zwrócilem uwagi. Czy ta Ciri to jakaś wyslanniczka z przeszlosci? To bylaba kicha.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#47
Oj tam, najwyższy już czas, żeby zastąpić Taylora silną kobiecą bohaterką.
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
#48
Jaram się.
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
#49
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
#50
We Wuz Kangz en Shieeet :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#51
Czekam i to bardzo, ale czekałbym bardziej gdyby w głównej roli nie obsadzili botoksowej Ciri, to mnie odtrąca i to potężnie.
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
#52
Też tak mam, totalnie nie pasuje mi ta "aktorka" no ale zobaczymy, może w gotowym filmie nie będzie tak wadziła albo jej rola zostanie ograniczona do niezbędnego minimum.
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
#53
Były jakieś niepokojące przecieki z pokazów testowych, że kicha im wyszła.

Ale czy to prawda, czy może komuś nie spodobał sie po prostu klimat (podobno inny niż z filmów Reevesa), to już wielka niewiadoma. Faktem jest, że z Balla żaden wielki reżyser :/


Wysłane przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
#54
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
#55
(23-03-2024, 22:01)Gieferg napisał(a): Ostatnio też wyszła kicha, gorzej nie powinno być :P

Nie wyszla.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#56

Odpowiedz
#57
Podoba mi się, może nawet Sziri nie będzie mi przeszkadzać, momentami CGI niedorobione, ale jeśli historia i emocje będą na miejscu, to nie ma takiego problemu.
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
#58
Na streamingu będzie mozna obejrzeć workprint bez efektów. Nie wiem po co.

https://www.ign.com/articles/kingdom-of-the-planet-of-the-apes-home-media-release-raw-unedited-version-movie?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron Juby 1,226 99,728 27-04-2024, 20:23
Ostatni post: Craven
  Najgorsze Sequele Wszechczasów... DUX 17 60,778 29-07-2012, 01:52
Ostatni post: skromny



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości