Playstation Plus
Dysk albo nic.

Swoją drogą od X miesięcy w ofercie PS Plus jest taka żałość, że nawet jakby mi za darmo dali to bym nie korzystał i w sumie nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze wykupię tam abonament.

Odpowiedz
To prawda. Chociaż akurat w tym miesiącu wrzucili znakomite Valiant Hearts na PS4. Abonament wciąż mam bo zapomniałem go zcancelować i w październiku naliczyło mi na cały rok :)

Odpowiedz
Powiedziałbym właśnie, że oferta w końcu się trochę poprawiła. W zeszłym miesiącu "Thief" (oraz "Yakuza 4" ale nie wiem czy jest sens zaczyna znajomość z serią od czwartej odsłony), w marcu dali naprawdę fajnego "Sherlock Holmes: Crimes & Punishments" (wbiłem platynę), a na przyszły miesiąc potwierdzono już "Dishonored".

Odpowiedz
Na każdy z tych tytułów reaguję ziewem, więc jednak zostanę przy swoim zdaniu (i pełniejszym portfelu) :)

Odpowiedz
Jak można reagować ziewem na "Dishonored"?

Odpowiedz
(21-03-2015, 19:07)Mierzwiak napisał(a): Dysk albo nic.

Swoją drogą od X miesięcy w ofercie PS Plus jest taka żałość, że nawet jakby mi za darmo dali to bym nie korzystał i w sumie nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze wykupię tam abonament.

Transistor, Yakuza 4, Oddworld: New 'n' tasty to żałość? Nie chcę nawet wiedzieć w takim razie co byś chciał dostać w Plusie.

(21-03-2015, 20:23)Tyler Durden napisał(a): (oraz "Yakuza 4" ale nie wiem czy jest sens zaczyna znajomość z serią od czwartej odsłony),
Jest sens, w grze mamy streszczenie wszystkich poprzednich części w postaci filmików. A sama gra to oczywiście arcydzieło. Już sie nie mogę doczekać wydania piątki na naszym rynku. Niech jeszcze tylko Sega wyda u nas Yakuzę Ishin/Zero i będę mógł umrzeć szczęśliwy

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PlayStation 5 i Xbox Series X - newsy, ciekawostki, problemy Pelivaron 93 15,217 29-09-2022, 11:33
Ostatni post: yacajackowski
  Playstation 4 & Xbox One Mierzwiak 823 109,903 04-03-2022, 21:28
Ostatni post: Reno



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości