CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,509
Liczba wątków: 30
koronex1989 napisał(a):31 marca odbywał się chat z Rodriquezem. Informacje w linku poniżej:
http://www.avpgalaxy.net/2010/04/01/robert-rodriguez-chat-summary/
Predator 2, AvP and AvP Requiem are generally ignored with this movie...
Rodrigez to debil.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
03-04-2010, 23:30
Nowy
Liczba postów: 49
Liczba wątków: 1
Rodrigez ? Gościa raczej da sie lubić. Ale jego film np. Planet Terror pozostwiają wiele do życzenia. Mental napisał(a):zostałeś źle poinformowany. to ma być nowy film o Godzilli, która jest w każdym z nas i tylko czeka na dogodny moment, żeby się ujawnić:)
Zejdź ze mnie :)
Godzilla jest w każdym z nas...
04-04-2010, 08:16
Nowy
Liczba postów: 49
Liczba wątków: 1
Rodrigez ? Gościa raczej da sie lubić. Ale jego film np. Planet Terror pozostwiają wiele do życzenia. Mental napisał(a):zostałeś źle poinformowany. to ma być nowy film o Godzilli, która jest w każdym z nas i tylko czeka na dogodny moment, żeby się ujawnić:)
Zejdź ze mnie :)
Godzilla jest w każdym z nas...
04-04-2010, 08:17
Nowy
Liczba postów: 49
Liczba wątków: 1
No nie wiem.
Godzilla jest w każdym z nas...
04-04-2010, 08:36
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,509
Liczba wątków: 30
Phil napisał(a):shamar, dlatego, że ignoruje P2 (sądzę po pogrubieniu)? Moim zdaniem to debil, że ignoruje jakąkolwiek część uniwersum. AVP powstało i już się nie odstanie. Jednak jeśli postanowił zignorować AVP, to na jego miejscu zignorowałbym i P2 ;).
Chociaż... czym te ignorowanie będzie się przejawiało właściwie?
Nie oszukujmy się. Seria AvP to zupelnie inna bajka. W tresci i jakosci. Nie ma tam też połączenia z czescią 1 ani 2.
ludzie... predatorzy panowali na Ziemi i zbudowali piramidy, zabiło mnie to
Czemu zignorowałbyś P2 ? Co tam jest tak razącego ? Albo inaczej - Dlaczego Predators ma być kontynuacją Predatora 1 ( chyba jakas zrzynka koncepcji Alien - Aliens ) a olewać P2, który jest dobrą kontunuacją P1 ( wiem, powtarzam sie ) ?
Czym się bedzie przejawiało ? to wiem sam Rodrigez chyba na razie. Cos tam , gdzies tam pisze, że bedzie jakas wzmianka o Łowcy z 1 czy nawet on sam bedzie w tym filmie :roll:
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
04-04-2010, 12:16
Dużo pisze
Liczba postów: 361
Liczba wątków: 6
Dużo pisze
Liczba postów: 361
Liczba wątków: 6
mi też...
13-04-2010, 23:12
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,509
Liczba wątków: 30
Nic tam nie ma.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
13-04-2010, 23:17
Fanboy Nolana
Liczba postów: 11,944
Liczba wątków: 126
A to dzięki za informację, gdyż mi się jakoś nie chce włączać i oglądać :wink:
14-04-2010, 21:53
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,509
Liczba wątków: 30
koleś zna roslinnosc na tej planecie... :roll:
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
15-04-2010, 18:55
TermiGifiernator
Liczba postów: 11,121
Liczba wątków: 57
Ja pitolę, też to mnie uderzyło. Jak to możliwe?
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron
15-04-2010, 20:38
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,509
Liczba wątków: 30
Danus napisał(a):Ja pitolę, też to mnie uderzyło. Jak to możliwe?
Nie chce wiedzieć. No chyba, ze w ogole darują sobie wytlumaczenie. Drzewo to drzewo, paproć to paproć. W całej galaktyce mają taki sam skład chemiczny :mrgreen:
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
15-04-2010, 21:42
Fanboy Nolana
Liczba postów: 11,944
Liczba wątków: 126
Najwidoczniej za dużo się "Avatara" naoglądaliśmy i teraz za dużo od każdej produkcji aspirującej do fantastyki oczekujemy :wink:
15-04-2010, 21:50
Banned
Liczba postów: 3,333
Liczba wątków: 35
heeeeeeeeeee, skoro goście mogą normalnie oddychać, a cała roślinność bliźniaczo przypomina tą ziemską to chyba bardzo prawdopodobne że życie na tej predziowej planecie jest oparte na związkach węgla.
16-04-2010, 09:40
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
ale jest drobna różnica między "jest oparte na związkach węgla" a "to kiwatus niedorzecznus, BAAARDZO trujący" :D
16-04-2010, 09:59
Talking Head
Liczba postów: 16,007
Liczba wątków: 264
Gdybyście czytali scenariusz, to oprócz tego że porzygalibyście się po 10 stronach, wiedzielibyście że to planeta TAKA SAMA JAK ZIEMIA (IDENTYCZNA!), ale ileś milionów lat temu.
O dziwo, nie było dinozaurów.
16-04-2010, 10:44
Fanboy Nolana
Liczba postów: 11,944
Liczba wątków: 126
military napisał(a):Gdybyście czytali scenariusz, to oprócz tego że porzygalibyście się po 10 stronach, wiedzielibyście że to planeta TAKA SAMA JAK ZIEMIA (IDENTYCZNA!), ale ileś milionów lat temu.
Chwila, chwila to do tego dochodzą podróże w czasie, czy znowu jakieś światy równoległe :???: :wink:
A już trochę bardziej na poważnie, to szykuje się nam niezły pastisz, czy wręcz parodia "Predatora". No chyba, że ten film nie okaże się jednak aż taki zły :roll:
16-04-2010, 10:50
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
Ja pawiowałem już koło 5. strony.
16-04-2010, 10:51
Banned
Liczba postów: 3,333
Liczba wątków: 35
Wawrzyniec_85 napisał(a):military napisał(a):Gdybyście czytali scenariusz, to oprócz tego że porzygalibyście się po 10 stronach, wiedzielibyście że to planeta TAKA SAMA JAK ZIEMIA (IDENTYCZNA!), ale ileś milionów lat temu.
Chwila, chwila to do tego dochodzą podróże w czasie, czy znowu jakieś światy równoległe :???: :wink:
a może ta planeta po prostu powstała znacznie później od Ziemi???????????????
16-04-2010, 11:48
|